5 rychlých kroků, jak zavěsit závěsy na kovové dveře

Už jste někdy viděli zkrášlené kovové dveře, které by je nezakrývaly závěsy? Jak zavěsit závěsy na kovové dveře je jedna z nejjednodušších věcí. Chcete-li začít, potřebujete potřebné materiály a postupujte podle níže uvedených kroků.

Materiály potřebné k zavěšení závěsy na kovových dveřích zahrnují; závěsy, magnetické závěsy, žebřík, měřicí páska, závěsy a nůžky.

Kroky k zavěšení záclon na kovové dveře

Krok 1: Změřte rozměry kovových dveří < / span>

Nechte si změřit délku a šířku kovových dveří, abyste zajistili, jak dlouhé budou záclony a jak široká bude zástěna zakrýt dveře. S těmito měřeními budete znát přesnou délku záclon, které budete pověsit.

Krok 2: Upevněte závěsy na závěsy < / span>

Podle typu dostupných záclon připevněte závěsy k závěsu. Háček na závěsy je místo, kde projdete záclonové tyče.

Krok 3: Připravte si tyče magnetického závěsu

Jelikož se jedná o kovové dveře, použití magnetických jsou použity záclonové tyče . Není třeba poutat kotvu, kam zafixujete záclonové tyče. Tyče jsou magnetické. Po opravě zůstaňte tam, kde to opravíte.

Krok 4: Upevněte závěsy pomocí magnetických tyčí < / span>

Závěsy upevníte na tyče a přivedete je blíže ke kovovým dveřím. Připravte žebřík na výstup ve výšce, do které umístíte závěsy.

Krok 5: Zavěste závěsy < / h3>
Záclony připevněné k tyčkám záclon jsou umístěny na dveřích, která mapujete. Podle typu závěsu protáhnete tyč závěsu přes háky. Slouží jako kotva, zatímco magnetické záclonové tyče nevyžadují kotvu, jak je vidět na obrázku níže.

Je důležité pověsit závěsy na kov?

Rozhodně ANO! Na obrázku výše můžeme odvodit, že závěsy poskytují stín proti slunečnímu záření a zajišťují větrání malým prostorem. Podstatou stavby domu je být pohodlný. Závěsné závěsy jsou tedy jednou z vlastností, díky nimž se budete cítit pohodlně.

Jak zavěsit závěsy na kovové dveře se provádí velmi snadno. Můžete ji udržovat, protože se jedná o soukenický materiál, který můžete prát.

Tyto závěsy zavěšené na kovových dveřích jsou prvním místem pozornosti, když se dostanete ke dveřím lidí. Pohled zvenčí poskytne pohled na to, jak bude vypadat vnitřek. Pomůže vám vědět, jak se uklidnit.

Jaké jsou náklady na zavěšení záclon na kovové dveře?

Náklady na zavěšení záclon na kovové dveře nejsou tak vysoké. 30 $ nebo méně vám může poskytnout dokonalou oponu pro vaše potěšení z pohledu a možná 40 $ za další různé materiály, které budete potřebovat. Za instalaci záclon na kovové dveře vám bude stačit 80 $.

Jakmile můžete postavit dům a instalovat kovové dveře, zavěšení záclon nebude velký problém. Připravte si materiály a postupujte podle pokynů, jak pilně instalovat závěsy na kovové dveře.

Které z použití háčků na závěsy a magnetických tyčí je nejpreferovanější?

Jak zavěsit závěsy na kovové dveře je velmi snadné a zároveň obtížné v závislosti na vašich znalostech. Většina lidí používá závěsy, protože je to přímočařejší.

Jediným požadovaným materiálem jsou háčky a závěsy. Když jsou hotové, můžete pohodlně sedět, připevnit háčky na závěsy a protáhnout tyče závěsy a pověsit.

Magnetické záclonové tyče jsou vyrobeny z magnetů a jejich oprava vyžaduje odborníka. Je atraktivnější používat tyče s magnetickým závěsem, ale je méně používané, protože většina lidí jeho krokům nerozumí.

Je docela dobré být na bezpečnější straně a stále dostávat, co chcete, než se pustit do toho, co si nejste jisti, že je správné.

Jak dlouho necháte zavěšené závěsy na kovových dveřích?

Výběr je na vás. Je nezbytné si koupit trvanlivou textilii na drapérie, která chvíli vydrží. Jelikož absorbuje sluneční světlo a dokonce i extrémní chlad, může rychle zestárnout.

Kupte si proto silnou látku, která dokáže v zásadě absorbovat sluneční světlo a po praní bude vypadat stále nová. Někteří lidé na rok nechají své a vymění závěsy. Ale nejvyšší, která by měla zůstat, jsou dva roky. Po dvou letech je dost starý na to, aby se mohl změnit.

Závěr

Záclony jsou hlavním dekorem interiéru uvažovaným před každou jinou vlastností, protože je vidět v domě i mimo něj. Jak zavěsit závěsy na kovové dveře, jak jsme popsali dříve, není přitažlivé.

Pokud jste ochotni změnit závěsy na svých kovových dveřích, protože jsou staré nebo chcete nové, připravte si závěsy, připravte další vybavení a začněte práce. Postupujte podle pokynů, jak zavěsit závěsy na kovové dveře a získejte fantastický vzhled svých kovových dveří a možná i oken.