5 DIY kroků, jak používat Clip Rings pro závěsy

Clip kroužky jsou skvělý způsob, jak přidat do vašeho domova více světla a vzduchu a přitom vám poskytnout soukromí, které byste mohli potřebovat. Nemusíte se bát, že spadnou, a jejich instalace je opravdu snadná! Pokud chcete vědět, jak používat sponky na závěsy nebo jiné druhy látek, přečtěte si podrobné pokyny.

Krok 1. Změřte šířku kroužku klipu. Ujistěte se, že se vejdou na materiál, který hodláte použít pro závěsy . Vyberte délku, která je vhodná pro to, jak dlouhé nebo krátké je chcete připnout nad okenní rám na každé straně, a poté tímto měřením rozřízněte dva kusy látky o šířce jedné nohy plus další palec (pro přídavek na šev).

Krok 2. Sešijte dva kusy látky k sobě, pravé strany dovnitř a špatnou stranou ven. Poté je přitlačte žehličkou, abyste se zbavili vrásek a záhybů.

Krok 3. Vezměte svorkové kroužky a změřte, jak jsou široké že můžete látku vložit do každého prstenu správně, pak ji sešít dohromady.

Krok 4. Zkontrolujte, zda jsou kroužky klipu dostatečně široké, aby přidržte látku na místě a připněte ji kolem rámu okna.

Krok č. 5. Znovu je zavěste na obě strany dlouhého záclonová tyč nebo hardware pro závěsy , aby je bylo možné v případě potřeby zatáhnout.

& nbsp;

Co jsou Clip Rings pro závěsy?

Klipsové kroužky jsou navrženy pro práci se závěsnou tyčí, takže je možné v případě potřeby zatáhnout závěsy. Mají na sobě také spony, které vám umožní rychle zavěsit a odstranit závěsy, aniž byste museli sundávat veškerý hardware ze zdi nad ním, abyste se dostali za něj nebo vyměnili látku podle potřeby.

Kolik jsou Clip Rings pro Curtain?

Clip kroužky jsou k dispozici v mnoha různých stylech a vyhovují různým rozpočtům, od nejlevnějších klipů, které najdete na Amazonu za pouhých 12 USD, až po dražší s přidanými funkce, jako jsou oboustranné držáky nebo jsou vyrobeny z odolných kovů, které vydrží déle než jiné typy.

Jakou velikost mají Clip Rings?

Clip kroužky dostupné k nákupu se budou prodávat v sadách po čtyřech a mohou být dodávány jako sada dvou nebo tří. Velikosti se pohybují od největší velikosti 304 mm (12 palců) po menší, jejichž výška je 150 mm (6 palců). Takto se připoutají k vašim záclonám a drží je na místě.

Mohu si koupit sponky na závěsy?

Ano, můžete! Jsou k dispozici na Amazonu nebo u jiných známých maloobchodníků s domácími dekoracemi, jako je Target. Nejlepší ceny najdete, pokud si tyto položky zakoupíte online od vhodných prodejců, kteří se specializují na závěsové kování. Přesto mohou být také k dispozici ve vašem místním železářství.

Kde mohu koupit Clip Rings pro závěsy?

Můžete je zakoupit od Amazonu nebo prostřednictvím jiných známých prodejců bytových dekorací, jako je Target. Nejlepší ceny najdete online, ale tyto položky může nést také místní železářství.

Jakou oponu mám zavěsit pomocí Clip Rings?

Rozhodněte se, jak dlouho chcete, aby záclony byly, například:

Tip # 1. Krátké závěsy spadnou těsně pod váš okenní parapet.

Tip č. 2. Středně dlouhé závěsy obvykle dosahují do poloviny okna a mají příjemnou plnost, aniž by byly příliš těžké nebo objemné.

Tip č. 3. Dlouhé závěsy by měly jít úplně dolů na úroveň podlahy a táhnout se směrem ven k okraji vašeho okna.

Tip č. 4. Mimořádně dlouhé závěsy budou plné a svěží, čímž vytvoří velkolepé prohlášení na jinak malém prostoru.

Jaký typ závěsu potřebuji?

  • Můžete si vybrat z mnoha různých typů, ale všechny je lze zavěsit pomocí sponek:
  • Průhledné nebo poloprůhledné látky s volně tkanými vlákny nebo tvary, které jsou průhledné
  • Lehké tkaniny, jako je voál, bavlněný trávník a organdie, které předvádějí světlo
  • Pevné látky s pevnou vazbou – jako jsou ginghamy, kostkované flanely a džínoviny
  • Těžké látky – například samety, manšestry, tweedy a dokonce i vlny se silnou strukturou nebo vlasem
  • Krajkové závěsy
  • Tkanina by měla odpovídat hmotnosti vašeho okna (např. světlé textilie pro velká okna). Lze jej však také smíchat a vytvořit tak zajímavý vzhled – například krajkové závěsy v obývacím pokoji nebo sametové závěsy do vaší jídelny. Ošetření oken, která se spíše než tyčí zavěšenou na horní tyč zavěšují na tyče připevněné ke zdi

& nbsp;

Jak zavěsím Clip Rings?

Clip kroužky lze použít jak na závěsné tyče a pásy, tak na háčky (pokud jsou na tyči od sebe vzdáleny nejméně tři palce, což je, jak daleko by měly být od jednoho jiný).

& nbsp;

Tip : pokud používáte sponové kroužky se závěsnými tyčemi, nezapomeňte si zakoupit balíček montážních šroubů a kotev.

Jedná se o levné příslušenství, které vám pomůže udržet vaše závěsy na místě po celá léta!

Clip kroužky lze použít jak na závěsné tyče a pásy, tak na háčky (pokud jsou na tyči od sebe vzdáleny nejméně tři palce, což je, jak daleko by měly být od jednoho jiný).

Tip : pokud používáte sponové kroužky se závěsnými tyčemi, nezapomeňte si zakoupit balíček montážních šroubů a kotev.