3 nejlepší kroky, jak zavěsit závěsy ze stropu

Skryté stropy jsou stropy instalovány uměle; pár palců od stávajícího stropu. Většina lidí nechce stávající strop kvůli jeho starému vzhledu nebo strop nepřitahuje ani nezkrášluje místnost. V tomto článku se dozvíte, jak zavěsit závěsy ze stropu.

Význam spádových stropů umožňuje přístup k vodičům připojeným v bytě a vítá bezšroubovou instalaci závěsy .

Pokud chcete závěs zavěsit bez použití šroubu nebo hřebíku / uzlu, měli byste zvážit použití stropu. Tento dokument se zaměřuje na to, jak zavěsit závěsy ze stropu.

Snadné kroky k zavěšení záclon z podhledu

Před projednáním kroků, které se týkají zavěšení závěsu na strop (zavěšený strop), věnujeme pozornost následujícím materiálům poskytnutým pro tento projekt.

  • Měřicí páska – Chcete-li měřit délku od jednoho konce stěny k druhému konci a mezi pevnými dlaždicemi, počet svorek na závěsy, které se mají připevnit k spádovému stropu
  • Háčky
  • Šroubováky – pro případné utažení šroubů
  • Záclony
  • Svorky na oponu
  • Opona
  • Stropní kazeta se závěsem.

Krok 1: Změřte délku spádového stropu

Prvním krokem, jak zavěsit závěsy ze stropu, je měření. Použijte měřicí pásku, změřte délku stěny a poznamenejte si. Poté, co jste si všimli, změřte délku spádových stropních dlaždic (svisle a vodorovně), poznamenejte si také čtení.

Tento proces vám umožňuje zjistit počet svorek a kazety se sníženým stropem < / span> které budete používat a množství potřebného prostoru daleko od sebe. V tomto tutoriálu by standardní vzdálenost svorek od sebe měla být 10 palců.

Krok č. 2: Připevněte svorku do kazety se sníženým stropem

Druhým krokem, jak zavěsit závěsy ze stropu, je připevnění svorky. To znamená připevnění svorek na oponu v kazetě s poklesem stropu. Svorka závěsu je připevněna tak, aby odpovídala kazetám podhledu.

Chcete-li to provést, použijte šroub a trochu uvolněte kazetu, poté připevněte svorku tak, aby se zarovnala správným směrem k kazetě, a poté pomocí šroubu kazetu utáhněte že bude pevně držen svorkou.

Svorka však umožňuje snadné upevnění závěsných háků. Pokud tedy chcete nainstalovat závěs bez šroubů, je tu pro něj perfektní řešení.

Krok 3: Opravte háček závěsu a zavěste oponu

Posledním krokem k zavěšení závěsu ze stropu je instalace opona ve vašem stropním podhledu. Chcete-li to provést, vezměte háček na závěsy a připevněte jej přes svorku závěsu. Můžete se rozhodnout přidat věšáky, abyste zkrášlili místnost.

Při upevňování závěsu na stropní podhled byste měli ignorovat použití závěsu. Rámy sklopného stropu nedávají žádný prostor pro připevnění tyče.

Použijte svůj závěs (sevřený) a přetočte se přes háček závěsu, poté nechte závěs spadnout směrem k zemi.

Znovu přitáhněte záclonu a přetočte druhý hák tak, aby se záclona mohla zakrýt ve tvaru písmene U mezi svorkami instalovanými k stropu, ve směru, ve kterém jste jako tvoje opona.

Tento typ instalace záclon však vytvoří vaši záclonu pouze ve formátu závěsu šátkový závěs , jako takový dodává vašemu pokoji krásu. Možná budete chtít instalovat závěsy pouze s věšáky.

Chcete-li tak učinit, zafixujte závěs k jeho závěsu a zavěste závěs na dříve nainstalované háčky, protože to jsou jednoduché kroky při zavěšení záclon v podhledu. Pro tyto výukové programy jsou níže uvedena další klíčová slova, která vám pomohou porozumět.

& nbsp;

Jakou váhu můžete zavěsit na snížený strop?

Nejprve se nedoporučuje zavěsit těžké závěsy na strop. Je to proto, že stropní strop bude obsahovat pouze určité množství váhy. Standardní a normální hmotnost pro zavěšení sklopného stropu by neměla vážit více než 16 liber, protože při příliš velkém zatížení se vyhnete sklopení stropu.

Můžete pověsit závěsy s nízkým stropem?

Odpověď zní ano !. Za tímto účelem zafixujte záclonovou tyč nad rám okna na konci stěny. Díky tomuto procesu bude zeď vypadat po instalaci závěsu vyšší.

& nbsp;

Jak zavěsit záclony na kachlový strop?

Proces zavěšení závěsu na obkladový strop je stejný jako výše uvedené kroky. Instalace se stane snadnější, když těmto krokům dobře porozumíte.

Je obtížné instalovat stropní strop?

Podle výše uvedených kroků, jak zavěsit závěsy ze stropu, zjistíte, že je snadné instalovat závěsy na strop. Ale je těžké instalovat samotný strop? Jednoduchá odpověď je ne.

<

Věřím, že jste se naučili zavěsit závěsy ze stropů. Vysvětlené kroky jsou jednoduché a snadné. Než si procvičíte, ujistěte se, že jste těmto krokům porozuměli.