Jak udržet stan v pohodě. 2 snadné způsoby

Proč trpět žhavým slunečním zářením, když víte, jak udržet stan v chladu? Existuje jen několik kroků, které byste měli dodržovat; vše, co musíte udělat, je přečíst si až do poslední části tohoto článku.

Vím, že boj je skutečný, pokud jste svou aktivitu drželi venku pomocí stanu, zvláště pokud je horko . Nenechte své návštěvníky cítit se nepříjemně. Ujistěte se, že jste stan ochladili, ale postup by měl být snadný.

Totéž platí, pokud jste stan používali jako přístřešek pro auto doma. K čemu je stan, když stejně nemůže chránit vaše vozidlo před horkem? Jak jsem řekl, naučíme se krok, jak udržet váš stan v pohodě. A máte různé možnosti; čtěte dál a zjistíte to!

Kroky, jak ochladit vaše stany

Chcete-li, aby byl váš stan v chladu, zejména pokud je příliš horký, můžete použít mnoho metod. Neboj se. Všechny jsou snadno proveditelné. Zde jsou způsoby, jak udržet stan v pohodě:

Jak udržovat rozložený stan v chladu

Pokud je váš stan nastaven, měli byste si pamatovat následující kroky:

# 1. Použijte led

Nejlepší způsob, jak snížit teplotu stanu, je použít led z chladiče; to je pravda, zvláště pokud je váš stan malý. Je to možné, pokud máte během akce jídlo a pití.

Jediné, co musíte udělat, je otevřít chladič plný ledu. Jak je to snadné, vzduch ve stanu se s největší pravděpodobností ochladí, čímž se vy i vaši přátelé nebo členové rodiny budete cítit pohodlněji.

# 2. Použijte ventilátor

Z trhu můžete získat různé ventilátory napájené z baterie. To znamená, že tato zařízení jsou dostatečně přenosná, takže k provozu nebudete potřebovat elektřinu.

Jednoduše umístěte ventilátor do zadního rohu dveří vašeho stanu. Pokud váš ventilátor přichází s možností oscilace, vyberte jej, aby maximalizoval cirkulaci uvnitř. Pokud je stan malý, nepotřebujete velkého fanouška, například pokud mu sloužíte jako přístřešek pro auto.

Pokud však máte velký stan, který ho můžete použít k pořádání významných událostí, je nejlepší mít větší přenosné ventilátory . A pokud je elektřina snadno dostupná, můžete se vždy rozhodnout pro běžné fanoušky, které najdete doma.

# 3. Ujistěte se, že větrací otvory a dveře jsou otevřené

Vzduch může přijít dovnitř, pokud může rychle vstoupit do otvorů ve vašem stanu. Proto je dobré otevřít větrací otvory a dveře, což umožní lepší cirkulaci vzduchu.

Každopádně můžete použít síťovinu k zakrytí otvorů, abyste chránili vnitřek před komáry, brouky a jinými zvířaty. Pokud to ale není problém, pak to není tak nutné.

Také se ujistěte, že se do stanu nedostane voda, když prší, i když necháte otevřít dveře a větrací otvory . Jinak musíte také vědět, jak vodotěsný stan.

Jak postavit stan, aby byl v chladu

Pokud jste svůj stan nepostavili, pak jsou způsoby, jak jej udržet v pohodě:

Krok # 1. Ve stinné oblasti

Pokud máte obrovský prostor, měli byste se ujistit, že jste stan postavili ve stinné oblasti, například jako pod stromem. Nic není lepší než vzduch ze stromů. Jen si představte pohodlí a auru, pokud jste drželi svoji aktivitu pod stromem.

Tímto způsobem stromy zakryjí váš stan. Slunce nebude přímo ohřívat stan, protože stromy blokovaly paprsky. Pokud kolem místa nejsou žádné stromy, můžete se rozhodnout pro oblast vedle větší stavby; to je obzvláště důležité, pokud nastavujete jeden, který bude sloužit jako přístřešek pro auto.

Krok # 2. Při dobrém větru

Hledejte umístění, které poskytuje dobrý oběh; foukající vítr může jistě pomoci chladiči teploty. Navíc byste měli vědět, jak postavit svůj stan tak, aby stál proti větru.

Nevíte, kde fouká vítr? Jednoduše zvedněte ruce a poté určete, která strana vaší ruky je chladnější. Díky tomu budete moci poznat směr větru.

Pokud máte pocit, že to děláte špatně, můžete si do smartphonů vždy stáhnout aplikaci pro počasí. Kdo říká, že je to komplikované?

Krok # 3. Uspořádejte událost na chladnějším místě

Pokud zpracováváte událost, víte, že na místě záleží. Například pokud se jedná o rodinnou událost, můžete si vybrat místa, kde je chladněji, například u jezera nebo řeky.

Kdykoli je horko a chcete se svou rodinou ochladit a cítit větrný vánek, nic není lepší než dotek Příroda. Jen si představte zvuk odvalení vody.

Pokud jste šéf nebo rozhodovatel, umístěte svůj stan na chladnější místo.

Závěrečná slova!

Existuje mnoho způsobů, jak udržet stan v pohodě. Nejprve musíte zjistit, zda byl stan již postaven. Pokud ano, můžete jednoduše použít led (pokud je stan malý), použít přenosný ventilátor nebo otevřít dveře a větrací otvory.

Jinak máte šanci vybrat si své umístění. Můžete se ujistit, že je váš stan v pohodě, pokud jste jej postavili ve stinném prostoru, na chladnějším místě nebo v místě s dobrou cirkulací vzduchu.

Doufejme, že jste se z tohoto článku hodně naučili. Přeji hezký den!