Proč potřebuji svatební pojištění? 5 úžasných faktů, které si musíte všimnout!

Pokud se ptáte sami sebe, proč potřebuji svatební pojištění, tak si zkuste představit, jestli předpověď počasí naznačuje, že bude celý víkend sněžit?

Sousedé si jídlo ukládají předem a připravují se na výpadky proudu. Guvernér vyhlašuje nouzový stav a letecké společnosti očekávají obrovské ústupky letů. Zvládne to rodina? Co když vaše místo svatby selže, můžete si nechat peníze? Může svatební fotograf přijít o kartu? Co třeba ukradené svatební dárky, zničené svatební oblečení nebo poškozené oblečení?

S tolika pohyblivými kousky v manželství se může něco pokazit. Některé problémy lze vyřešit, ale pokud jde o vklady prodejců, nepředvídané nemoci nebo nepříznivé počasí, neexistuje žádná jistota.

Pokud se něco pokazí, jaké alternativy máte k zajištění své „velké“ finanční investice? Nejprve zvažte nákup pojištění manželství pro případ nepředvídaných událostí. V tomto článku se ponoříme do tématu dále!

2 typy ztrát krytých svatebním pojištěním

Svatební pojištění má zajistit finanční investici svatební hostiny v případě neočekávaných událostí. Pro svatební pojištění jsou poskytovány dva typy ztrát:

#1. Odpovědnost

Pojištění odpovědnosti za svatbu pokrývající majetek a zranění osob, včetně pojištění domu, ke kterému dochází během svatebního obřadu, recepce a ve výjimečných případech i zkoušky. Navíc mnoho lobby a dalších svatebních míst nyní vyžaduje, aby páry byly pojištěny pro případnou odpovědnost před využitím prostoru.

#2. Odložení nebo zrušení

Tento typ pojištění obvykle kryje veškeré úpravy, zpoždění nebo zrušení termínů svatby na poslední chvíli. Pojištění vás tedy ochrání před poplatky za zrušení nebo zpoždění. Kromě toho lze uhradit místo svatebních poplatků a další náklady na pronájem, pokud máte tento druh krytí, včetně vkladů prodejců, ubytování a dalších nevratných poplatků. Nejprve zjistíme, jaké jsou průměrné náklady na svatbu.

Proč potřebujete svatební pojištění

Proč tedy potřebuji svatební pojištění? Různé plány pojištění manželství samozřejmě pokrývají řadu věcí, ale hlavní situace, na které se vztahuje pojištění manželství nebo odpovědnosti nebo politika, závisí na zvoleném krytí:

  • Silné počasí – velká bouřka nebo sněhová bouře může donutit důležité lidi, aby vám chyběli ve vašem manželství.
  • Zranění/nemoc – o intimního člena rodiny (včetně nevěsty nebo družičky) nelze pečovat kvůli nepředvídané těžké nemoci.
  • Příspěvky – Někdo shromažďuje nepeňažné příspěvky a poškozuje je.
  • Svatební šaty – drahé návrhářské svatební šaty a boty a materiál byly odeslány jinému národu a nebudou včas připraveny na svatbu.
  • Vojenská služba – nevěsta bude povolána dříve, než se očekávalo, na vojenskou službu. V takovém případě musíte svatbu přeplánovat.
  • Fotografie – fotograf pořizoval snímky po celou dobu svatby a večírku, ale ztratil paměť nebo zničil paměťovou kartu.

Jaké otázky byste si měli položit při uzavírání pojistky na svatbu?

Všechny svatební zásady jsou jedinečné, stejně jako neexistují dvě svatby. Uvědomte si důležité faktory, když se chystáte vybrat svatební pojištění. Zajistěte, aby jste pojišťovacímu agentovi položili následující otázky:

#1. Jaké pojištění získat?

Pokud má svatební manželka nějaké zvláštní starosti, jako je zajištění zálohy na místě konání nebo zaplacení vězení před velkým dnem (známé jako „studené nohy“ nebo doložka „změna srdce“), ujistěte se, že je svatba krytá.

#2. Kdy by mělo být pojištění získáno?

Můžete si koupit nějaké pojištění až do dne svatby, ale mnozí potřebují alespoň patnáct dní. Zjistěte, zda má pojištění pojištění nějaké výhody po dobu jednoho nebo dvou let po svatbě.

#3. Kde leží hranice každé kategorie pokrytí?

Mohou nabízet různé úrovně pokrytí s omezeními vkladů, speciálním oblečením, dárky a fotografiemi zahrnutými v každé kategorii – čím dražší svatba, tím více omezení. Další související články si můžete přečíst, co je to pojištění odpovědnosti provozoven.

#4. Zahrnuje svatební pojištění odpočitatelnou částku?

Pokrytí může také zahrnovat spoluúčast při uplatňování nároku, například u pojištění auta a domu. Neexistují tedy žádná překvapení; zjistit, co to je. Ujistěte se, že tomu rozumíte.

#5. Může být toto krytí zahrnuto v pojištění majitele domu?

Pojištění vlastníka domu někdy zahrnuje celou řadu speciálních událostí, včetně svatby. Vyloučení, jako je svatba v rodinném domě, však může být v rámci zásad vyloučeno. V případě žádosti o svatbu může být jednodušší získat pojištění odpovědnosti za svatbu, které nemá vliv na budoucí zásady vlastnictví. Může být užitečné přečíst si, čí jméno je na pojištění majitelů domů.

Kolik stojí svatební pojištění?

Svatební pojistky se pohybují od 100 do 500 dolarů v závislosti na krytí. Tento druh pojištění by zahrnoval fotografie, svatební šaty, výdaje na jídlo a místo konání a cokoli jiného, ​​co by mohlo mít zásadní vliv na váš velký den, pokud by bylo vše v pořádku. Každopádně je nejlepší, když si přečtete, proč ženy potřebují pojištění.

Je to zábal!

Průzkumy ukazují, že průměrné náklady na americké manželství jsou asi 28 000 dolarů. Svatební pojištění se stává běžnějším, protože páry utrácejí tolik peněz za pohyblivou událost. Mnoho věcí se může pokazit, pokud jste na velký den plánovali měsíce.

Když jsem byl ženatý, tato představa se mi nedostala do hlavy, nechápal jsem, proč potřebuji svatební pojištění, a myslel jsem si, že to není nic zásadního. Takže i když mi připadá zábavné pojistit jednodenní akci, uznávám, že existují legitimní důvody, proč je to důležité.