Proč potřebujete pojištění v kosmetickém salonu? 6 úžasných pojištění k vyzkoušení!

Zajímá vás, proč potřebujete pojištění v kosmetickém salonu? Pokud vlastníte jakýkoli druh podnikání, včetně kosmetického salonu, je důležité získat správnou politiku. Občas by stálo za to, že potřebujete ochranu.

Svůj kosmetický salon musíte chránit před finančními ztrátami a potenciálními riziky.

S tím bylo řečeno, pojištění krásy je důležité; může se jednat o ochranu před neočekávaným nárokem na odškodnění, nemocí, která vám brání v podnikání, nebo jakýmikoli škodami na vašem majetku. Proto se ujistěte, že jste získali správné pokrytí pro obtížné okolnosti.

Existuje mnoho dalších věcí, které byste o tomto tématu měli vědět, takže čtěte dále!

Druhy kosmetických ošetření, která vyžadují pojištění

Některé kosmetické procedury prováděné na klientech by měly být pokryty. To zahrnuje masáže a ošetření obličeje, lehátka a spreje, solária, pedikúru a manikúru, zvedání řas, prodlužování řas, plechovky a také ošetření pleti včetně mikrobladění, mikrodermabraze a dermaplaningu.

Všechny procedury, které v salonu nabízíte, mohou být zahrnuty ve vaší pojistce krásy. Zajistěte úplné pokrytí konkrétních uvedených ošetření.

Pojištění nezajistí pouze vás a vaši firmu v případě selhání léčby nebo alergických reakcí. Bude to ale také užitečné v případě nehod, ke kterým došlo na vašem pozemku. Někdy to můžete vyřešit bez pojištění, ale bylo by nejlepší připravit se na neočekávané.

Proč potřebujete pojištění kosmetického salonu? Získejte těchto 6 úžasných pojištění

Proč tedy potřebujete pojištění v kosmetickém salonu? Majitelé kosmetických salonů mohou získat různé formy pojištění. Některé jsou vyžadovány legislativou, zatímco jiné nejsou vyžadovány, ale jsou vysoce doporučovány. Pokud si vyberete pojištění kosmetického salonu, dvakrát zkontrolujte, na které služby se vztahuje, a pokud něco chybí, vyberte některou z následujících možností:

#1. Pojištění odpovědnosti za veřejné škody

Jedním z nejdůležitějších typů pojištění pro salony je pojištění odpovědnosti za škodu. Tento druh pojištění je pro kosmetičky výhodný, protože pokrývá všechny náhodné incidenty ve vašem salonu. Možné jsou například alergické reakce, klopýtnutí a pád a další případy zranění. Kromě toho vás pojištění veřejné odpovědnosti může chránit před nákladnými nároky na náhradu škody, které by mohly mít významný finanční dopad na vaše podnikání.

Kromě toho, pokud není reklamace vyřízena správně, může poškodit vaši pověst. Pokud je člověk znechucen na druhé straně problému, pravděpodobně si stěžuje svým přátelům. Na druhou stranu se mohou dokonce pochlubit, pokud jsou s druhou osobou dobře vedeni a šťastní! Každopádně by mohlo být užitečné pochopit, co je to pojištění odpovědnosti za škodu ve všech skutečnostech.

#2. Pojistná smlouva pro zaměstnance

Majitelé salonů mají ze zákona povinné právě toto pojištění. Pojištění odpovědnosti zaměstnavatele musí pokrývat všechny zaměstnance. Zajistí vás, pokud jeden z vašich zaměstnanců požádá o odškodnění, a pokud nedodržíte, může to mít za následek sankci.

#3. Zásady odpovědnosti za produkt

Tento druh pojištění vás chrání, pokud je jeden z vašich produktů vadný, a musíte podat žádost o odškodnění, abyste byli odškodněni za všechny vzniklé ztráty. Opět může být užitečné přečíst si, co je pojištění odpovědnosti za provozovnu.

#4. Pojištění majetku

Pro majitele salonů jsou jejich prostory základem jejich podnikání. Pokud by tedy došlo k poškození nebo krádeži, mohlo by vám to finančně pomoci. Pojištění majetku vám umožní co nejdříve se vrátit do práce ve vašem kosmetickém salonu. Možná však nebudete muset platit pouze za opravy nebo výměny, ale můžete být také nuceni na delší dobu uzavřít své podnikání, zatímco budete hledat peníze, což povede k dalším ztrátám. Přátelé, možná si říkáte, za jakých okolností by byla žádost o pojištění majetku zamítnuta, ponořte se tedy hlouběji.

#5. Pojištění zákonných nákladů

Při výběru pojištění krásy se ujistěte, že jsou pokryty právní náklady. Částka odškodnění je někdy vyplacena přímo, ale za veškeré právní náklady nesete odpovědnost. Pokud jsou zaplaceny právní poplatky, můžete si být jisti, že vaše peníze jsou v bezpečí před nehodami.

#6. Úrazové pojištění osob

Jako majitel salonu můžete také zvážit nákup úrazového pojištění. Jakékoli nemoci nebo úrazy, které vám brání v práci, mohou ovlivnit váš příjem, pokud jste samostatně výdělečně činný. Tento typ pojištění vás navíc chrání před ztrátou zaměstnání.

Je to zábal!

Nemělo by být zpochybňováno, proč potřebujete pojištění v kosmetickém salonu. I ti nejzkušenější a nejzkušenější odborníci na krásu se mohou setkat s problémy, i když nejsou vaší chybou. Ačkoli konkrétní pojištění krásy není zákonnou nutností, když vlastníte nebo provozujete show, může být nutné vás chránit před právními nároky nebo ztrátami, kterým váš obývací pokoj čelí.

Mluvili jsme o důležitosti testování záplat v našem blogu, který dokonale ilustruje, proč ve svém salonku potřebujete pojištění. Pokud dojde k nejhoršímu a budete obviněni z nedbalosti nebo poškození, renomovaná pojišťovna krásy vám pomůže vyřídit vaše tvrzení rychle a správně.

Pokud zůstanete sami, můžete se snažit najít advokáta, který může být velmi drahý. Pamatujte, že pojištění krásy nenahrazuje správné testování náplastí a komplexní rady spotřebitelům. Vaše pojištění krásy neustále zkoumá veškerá bezpečnostní opatření, která jste provedli, když máte nárok.

Podobně si před přidáním nového typu kosmetické služby do společnosti ověřte u svého pojistitele, jaké školení nebo dovednosti potřebujete. Pokud jim nedáte vědět, pokud máte nový nárok na léčbu, nemusí vám pomoci. Každopádně si můžete přečíst, jak dlouho musí pojišťovna uhradit pojistnou událost.