Otázky, které byste se měli zeptat své pojišťovny v těhotenství? 6 úžasných odpovědí!

Jaké otázky byste měli své pojišťovně v těhotenství položit? Je tu pár; kromě otázek poskytneme odpovědi jen pro vás.

Těhotné ženy mají nyní díky zákonu o dostupné péči snadnější získání zdravotního pojištění, které pokryje náklady na potřebnou terapii.

Ale pak může být spousta otázek, které máte na mysli, zvláště pokud vám samotné pojištění není jasné. Proto jsme tady, abychom vám poskytli jen málo informací o tom, na co byste se měli ohledně svého pojištění v těhotenství ptát. Takže bez dalších okolků začněme!

Časté otázky, které byste se měli zeptat své pojišťovny, když jste těhotná

Zde jsou otázky, které byste měli své pojišťovně v těhotenství položit:

#1. Je otěhotnění překážkou zápisu do pojistného plánu?

Pokud jste dříve požádali o krytí během těhotenství, některé pojišťovny vás možná odmítly. To již neplatí. Víte, že by v té době považovali těhotenství za „již existující stav?“

Pojišťovny již neumožňují ženám vyloučit krytí kvůli jejich nesnázím během těhotenství. Ať tak či onak, je to fakt bez ohledu na to, zda si pojištění zakoupíte sami nebo ho máte v práci.

Kromě toho vaše poplatky nelze zvýšit jen proto, že jste těhotná svým zdravotním pojištěním. Zdravotní stav nebo pohlaví neovlivní vaše pojistné. Měsíční pojistné, které zaplatíte za pojištění, se označuje jako pojistné.

#2. Pokud očekávám dítě, jaké zdravotní pojištění mám?

Před dalšími rozhodnutími si musíte ověřit, zda vaše společnost poskytuje zdravotní pojištění. Z tohoto důvodu získáte nejlepší hodnotu z poskytnuté pojistné smlouvy. Je to částečně proto, že většina společností dotuje pojistné na zdravotní pojištění svých zaměstnanců.

Zaměstnavatel stanoví pokrytí zaměstnanců; federální vláda stanoví pokrytí trhu. Musíte se zaregistrovat během otevřené registrace. Pokud vás potkaly konkrétní okolnosti, například ztráta stávajícího zdravotního pojištění nebo přestěhování na nové místo, můžete mít nárok na konkrétní otevřené období zápisu. Pokud neexistuje žádné otevřené období zápisu, těhotenství není jeden výskyt, který se počítá.

Dítě je stále velký problém, ať už biologický nebo adoptovaný. Nové matky, které porodí po skončení období otevřeného zápisu, nemají v důsledku toho nárok na zdravotní pojištění. Můžete však požádat o Medicaid kdykoli během roku, pokud vás váš příjem kvalifikuje.

Kromě vládních trhů existují ještě další soukromé pojišťovací trhy, kde můžete ušetřit peníze na pojistném nebo hotových platbách. Možná budete chtít znát nejlepší možnosti zdravotního pojištění pro těhotné ženy.

#3. Záleží na tom, kde žiji, nebo který plán zdravotního pojištění si vyberu, pokud jsou moje dávky stejné?

Není tomu tak vždy. Například těhotenství a péče o kojence patří mezi deset primárních zdravotních služeb, které musí většina komerčních smluv zdravotního pojištění pokrývat. Povahu pokrytí poskytovaného jakýmkoli plánem však budou určovat dva faktory:

Rozdíly mezi státem a PSČ mohou velmi ovlivnit typ pojistného plánu, který budete potřebovat.

Je dobré pochopit, že volba vašeho plánu zdravotní péče je zásadní. Ano, většina zásad může pokrývat podobné zásadní zdravotní výhody. Specifika toho, jak jsou služby pokryty, se ale může v každém plánu lišit. Některé plány mohou například chránit konkrétní značku léků, které užíváte, zatímco jiné ne. A to je pravda, i když tyto plány musí pomoci při placení léků na předpis. Chcete -li pochopit, zda jsou prenatální a mateřské služby zahrnuty ve vašem zdravotním plánu, podívejte se na souhrn výhod.

#4. Co pokryje zdravotní pojištění, pokud jde o náklady na doručení a po dodání?

Možná budete muset zaplatit určité procento z účtu, stejně jako u jakékoli jiné návštěvy nemocnice nebo zdravotnického zařízení. Výdaje na porod a po porodu však do určité míry pokryje většina pojistných smluv. Vaše poplatky proto mohou zahrnovat odpočitatelnou položku, stejně jako jakékoli kopie nebo spoluúčast na pojištění související s vaším zdravotním plánem.

To jsou peníze, které musíte odložit, než přijde pojistné krytí: při každé návštěvě lékaře musíte zaplatit jednorázový poplatek, například 20 USD. Pokud máte spoluúčast, budete zodpovědní za určité procento svých léčebných nákladů. Zkontrolujte souhrn výhod svého zdravotního plánu nebo se obraťte na svého poskytovatele pojištění a zjistěte, jaké služby jsou kryté a kolik budou stát. Možná budete chtít vědět, jak získat pojištění k zaplacení břicha po C-sekci.

#5. Jaké otázky bych měl před poskytnutím rozhodnutí položit poskytovateli zdravotního pojištění?

Je dobré posoudit, jakou část odpočitatelné položky byste museli viditelně rozdělit. Pokud zaplatíte vyšší měsíční pojistné, vaše spoluúčast bude menší. Zahrňte do svého plánu další hotové výdaje, jako jsou kopie a spoluúčast.

Podívejte se na drobný tisk, abyste zjistili, kteří poskytovatelé služeb jsou součástí vašeho balíčku. Seznam sítí poskytovatelů plánu by měl obsahovat všechny vaše nemocnice, porodníky a pediatry. Preventivní služby jsou obvykle plně kryté a bezplatné, pokud navštívíte poskytovatele v síti.

Podívejte se prosím podrobně na popis výhod plánu v jeho souhrnném prohlášení. Poté se obraťte na svého poskytovatele zdravotního pojištění a zjistěte, zda jsou pokryty nějaké konkrétní služby, které hledáte. Narození vašeho dítěte spustí určité období zápisu na Marketplace, kde můžete přidat své dítě jako dodatečného pojištěnce. Podívejte se na 25 nejlepších pojišťovacích společností v USA.

#6. Co se stane po doručení?

Chcete -li přidat příjemce do svého plánu zdravotního pojištění, kontaktujte svého zaměstnavatele, poskytovatele pojištění nebo státní tržiště co nejdříve po narození dítěte. Většina pojišťoven požaduje, abyste své dítě zapsali do svého krytí během prvních 30 dnů od jeho doručení, takže nečekejte!

Abyste mohli využít výhod konkrétního otevřeného období registrace na vašem Státním trhu, máte 60 dní na výběr plánu pro své dítě nebo provedení změn v tom, který aktuálně máte. Pokud máte plán prostřednictvím státního tržiště nebo svého pracoviště, můžete mít kvalifikaci pro CHIP nebo Medicaid, ale vaše dítě nemusí. Zde je důvod, proč ženy potřebují životní pojištění.

Je to Wrap!

Nyní jsme již zodpověděli všechny běžné otázky, které je třeba položit vaší pojišťovně v těhotenství. Doufejme tedy, že jste již plní znalostí a tento článek vás osvětlil. Můžete si také přečíst, proč pojištění často poskytuje klid.