Který z následujících nejlépe popisuje termínované životní pojištění? Přečtěte si tato úžasná fakta!

Která z následujících možností nejlépe popisuje termínované životní pojištění? Nejčistší typ životního pojištění, které můžete kdy najít, je termín životní pojistka. Samozřejmě nechceme, aby se to stalo, ale v případě vaší smrti bude vaší rodině nebo někomu, koho jste uvedli jako svého příjemce, vyplacena peněžitá dávka.

To platí, pokud jste zaplatili určitou částku pojistného, ​​obvykle v závislosti na podmínkách vašich zásad. Přátelé, otevři svou mysl, smrti se nevyhnete, proto bylo zřízeno životní pojištění, které má kvůli vaší rodině snížit starosti, kdykoli se vám to stane.

Takové životní pojištění bývá levnější, než když ho porovnáte s trvalým celoživotním pojištěním, ale velmi se liší. Zatímco trvalé celoživotní pojištění má peněžní hodnotu, výplatu po skončení platnosti pojistky a hodnotu přesahující výplatu pojistného, ​​termínové pojištění tyto věci nenabízí.

Kromě výše pojistného, ​​které se liší v závislosti na délce pojištění, nabízí většina termínových životních pojištění úroveň pojistného; a to znamená, že prémie, kterou platíte po celou dobu trvání, je stejná.

Který nejlépe popisuje termínované životní pojištění: Přečtěte si následující

Tento druh životního pojištění vám umožňuje rozhodnout o délce krytí; obvykle to začíná v pěti letech. Máte také široký prostor pro uvážení, ať už zvolíte delší pokrytí, možná 10 až 20 let, nebo dokonce 25 až 30 let- cokoli!

Pokud vás zajímá, jaké společnosti nabízejí životní pojištění s podmínkami, řekněme na 35 až 40 let, máme Protective Life a Banner Life. Díky tomu máte možnost rozhodnout se, jaké pokrytí chcete, které se může pohybovat od desítek milionů dolarů do stovek milionů dolarů.

Kdykoli se rozhodnete zakoupit zásadu, pojmenujete alespoň jednoho příjemce. Je důležité, abyste tomu věnovali maximální důležitost, protože úmrtní dávka se vyplácí, pokud zemřete během trvání pojištění. Jakmile však platnost zásad vyprší, nemůžete očekávat žádné výplaty ani vrácení peněz, i když žijete po datu vypršení platnosti.

Dobové životní pojištění je výrazně levnější alternativou k plnému životnímu pojištění. Dalším faktorem, který přispívá k nižším nákladům na dlouhodobé životní pojištění, je to, že nemá žádnou peněžní hodnotu; to znamená, že výběr nebo půjčení finančních prostředků z pojistky není možné.

Termínované životní pojištění vs. pojištění celého života

Pokud jde o počáteční náklady, první je obvykle levnější než druhý, což může být šestkrát až desetkrát více, i když se stejným přínosem v době smrti.

Pokud jde o náklady v průběhu času, náklady se mohou zvyšovat, jak stárnete pro první, zatímco pro druhé je to stejné.

Termínované životní pojištění není trvalé ve srovnání s celoživotním pojištěním. Pokud jde o délku pokrytí, první může pokrývat 10 až 30 let, zatímco druhý pokrývá doživotní danou platbu.

Potřebujete dlouhodobé životní pojištění?

Pokud jste někdo, kdo potřebuje životní pojištění za účelem krytí velkého dluhu nebo na určitou dobu, obvykle si sjednejte termínované životní pojištění. Nepochybně je tato pojistka obvykle atraktivní pro rodiny právě založené, nebo řekněme rodiče, kteří mají menší děti; je to proto, že toto pojištění může poskytnout finanční ochranu, zatímco vychovávají své děti.

Toto jsou některé z hlavních důvodů, proč lidé uzavírají termínované životní pojištění:

  • Zajistit rodině náhradu příjmu v případě neočekávané smrti;
  • nabídnout řešení velkého dluhu, například hypotéky, aby jeho rodina mohla splácet;
  • Zajistit, aby děti byly zajištěny do ukončení studia, i když jejich rodiče již zemřeli; a
  • Poskytnout finanční pomoc na náklady na pohřeb.

Snadné způsoby, jak najít nejlepší termínované životní pojištění

Při nákupu dlouhodobého životního pojištění bude nejčastějším faktorem, na který se budete dívat, cena. Cena však není všechno; měli byste se také podívat na funkce a výhody, které politika poskytne.

Prvním krokem, který byste měli udělat, je znát výši životního pojištění, které potřebujete. Dalším krokem je výběr předdefinované doby záruky počáteční sazby. Po dobu trvání smlouvy budete mít uzamčenou prémiovou sazbu. Pravděpodobně můžete obnovit po uvedeném termínu, ale s vyšší sazbou.

Z celého srdce znáte výhody svých zásad, jezdců, kteří s nimi přicházejí, a výsledek, když vyprší platnost záruky původní sazby. Pečlivě porozumějte oknu konverze a veškerým výhodám, které s ním souvisejí.

Je to zábal!

Typ životního pojištění, který je pro vás ideální, bude záviset na řadě kritérií. Záleží na tom, zda získáte dlouhodobé životní pojištění. Každopádně jste již pochopili jeho rozdíl od celého životního pojištění. Kromě toho jsme již diskutovali, který z následujících nejlépe popisuje termínované životní pojištění. Naštěstí jste se z tohoto článku hodně naučili. Hodně štěstí!