Kterému městu se přezdívá hlavní město pojištění? Přečtěte si tato úžasná fakta!

Zajímá vás také, kterému městu se přezdívá hlavní město pojištění na světě, a pak si nedělejte starosti, protože se to teprve chystáte poznat? V tomto příspěvku vám představíme Hartford, světový kapitál pojištění.

Hartford je hlavní město Connecticutu. Svou přezdívku získala, protože v ní sídlí mnoho světových sídel pojišťoven. Ve skutečnosti bylo pojištění vždy hlavním průmyslovým odvětvím regionu.

Město obsahuje největší počet pracovních míst na obyvatele v pojišťovnictví ve Spojených státech s více než 63 500 zaměstnanci v Connecticutu, kteří jsou pracovníky pro uvedené odvětví. Pojišťovny v Hartfordu jsou navíc první, které nabízejí pojištění letectví, auta a havarijní pojištění.

Město přezdívané jako hlavní město pojištění

Kterému městu se tedy přezdívá hlavní město pojištění? Hartford má strategickou polohu poblíž řeky Connecticut. Nachází se také poblíž Atlantického oceánu, což znamená, že touto oblastí může projít mnoho obchodníků a podílet se na obchodním průmyslu. Výsledkem je, že stále více obchodníků jakéhokoli druhu je přitahováno, aby se připojili k vzkvétajícímu transatlantickému průmyslu.

Jak ale čas plyne, začali se také čím dál více obávat rizik spojených s regionálním obchodem. Mezi nejpalčivější problém patří požár ve skladech.

V roce 1810 byla založena požární pojišťovna v Hartfordu. Firma je založena prostřednictvím příspěvků pracovního kapitálu ve výši 15 000 dolarů. Brzy poté další začínají vytvářet pojišťovny, které existují dodnes. Mezi ně patří mimo jiné Connecticut Mutual Life, Travelers, Aetna.

Během 19. století uzavírají jednotlivci a organizace z celé země pojištění od pojišťoven ve městě – zábavná skutečnost: dokonce i Abraham Lincoln pojistil svůj dům v Illinois pojištěním proti požáru v Hartfordu.

V roce 1935 vypukl požár ve finanční čtvrti New Yorku. Eliphalet Terry – prezident požární pojišťovny, odcestoval do města, aby pojistníky ujistil, že společnost bude vyplácet jejich nároky.

Ujistil je, že budou odměněni za své prémie. Ve skutečnosti Terry využil svůj osobní majetek ke splnění odpovědnosti společnosti.

Některé další katastrofické a katastrofické události vytvořily pověst města jako hlavního města pojištění. Patří sem zemětřesení v San Francisku, které se odehrálo v roce 1906, a požár v Chicagu v roce 1871.

Je Hartford stále světovým pojišťovacím kapitálem?

Až do dnešních dnů je v Connecticutu stále více než sto pojišťovacích společností. Ale vzhledem k nákladům a globalizaci se některé pojišťovací společnosti rozhodnou najít jiné místo mimo Hartford, Connecticut.

Zatímco některé další společnosti se rozhodly diverzifikovat své umístění, s dostupností internetu již není nutné, aby se pojišťovací společnosti nacházely v Hartfordu – světovém pojišťovacím kapitálu. Nyní mají další města ze Spojených států a krajů také velký počet pojišťovacích společností, které představují hrozbu pro Hartfordův titul. Umístění v hlavním světovém pojišťovacím kapitálu si však hodnotu drží až dosud.

Vytváří ve společnosti dojem, že je součástí elitní skupiny, která je velmi uznávaná. Jinými slovy, se sídlem ve městě Hartford může působit jako jedna z nejvýznamnějších světových pojišťovacích společností.

Pojišťovací technologie nebo společnosti InsurTech se nyní rozhodly založit své podnikání v jiných městech Spojených států, jako je Chicago, New York nebo Silicon Valley, a dokonce i na místech mimo USA, jako je Šanghaj, Singapur a Londýn. Vzhledem k této skutečnosti je těžké tvrdit, že některé z těchto měst je „hlavním městem světa InsurTech“.

Proč je Hartford světovým pojišťovacím kapitálem?

Úspěch pojišťovnictví byl dlouho zaveden jak v oblasti Hartfordu, tak v celém Connecticutu. Díky tomu je termín pojištění téměř synonymem pro Hartford. Pojišťovací společnosti, které se nacházejí v tomto regionu, mají přístup na finanční trhy a spotřebitele po celém světě.

Mnoho lidí a podniků z každého kontinentu kupuje své pojistky z tohoto regionu. V důsledku toho má pojišťovací průmysl Hartfordu konkurenční zaměření na inovace. Nejen to, ale také to zdůrazňuje neústupný závazek excelence a kvality.

Bylo by to možné bez špičkové pracovní síly, která tvořila celé odvětví. Jinými slovy, toto odvětví se skládá z velmi zkušených. Historie a budoucnost pojištění je soustředěna v Hartfordu. Je domovem začínajících společností i předního inovačního klastru Insurtech. Každý rok chrlí asi tři nové akcelerační společnosti.

Je to zábal!

Nyní víte, kterému městu se přezdívá hlavní město pojištění; bezpochyby je to Hartford, Connecticut. V uvedeném regionu má sídlo nebo areály velké množství pojišťoven. Region zlepšil jak výkony zákazníků, tak pojišťoven. Je to místo, kde bylo pojištění poprvé vytvořeno a stále hostí největší jména v pojišťovnictví.