Které státy jsou monopolistické pro kompenzační pojištění zaměstnanců? 4 úžasné státy!

Které státy jsou monopolistické pro pojištění kompenzace pracovníků? Kompenzační pojištění pro zaměstnance se získává ve většině zemí. Je to zákonná povinnost pro společnosti na trhu soukromého pojištění. Mnoho jurisdikcí zakazuje komerčním pojišťovnám prodávat pojištění náhrad zaměstnanců a nutí podniky získat krytí prostřednictvím státem řízeného fondu.

Protože splňují tento přesný požadavek, jsou Severní Dakota, Ohio, Wyoming a Washington známé jako monopolní státy.

Soukromé pojišťovny nemohou prodávat pojištění zaměstnanců v Ohiu, Wyomingu, Washingtonu nebo Severní Dakotě. Vzhledem k tomu, že vládní pojišťovací fond požaduje, aby zaměstnavatelé získali kompenzační krytí, jsou souhrnně označováni jako monopoly. Nevada a Západní Virginie byly původně monopoly, ale kvůli finančním problémům ve svém státním fondu přešly na konkurenční systém. V roce 1999 Nevada otevřela svůj kompenzační trh pro zaměstnance soukromým pojišťovnám.

Co je to pojišťovací fond pro zaměstnance a proč je to důležité?

Které státy jsou monopolistické pro pojištění kompenzace pracovníků? Společnosti jsou kryty státním kompenzačním fondem financovaným z veřejných prostředků. Stát navíc poskytuje kompenzační pojištění pro tyto pracovníky jedním ze dvou způsobů: státního monopolního fondu a nástroje konkurenceschopné státní moci.

Pro první z nich některé jurisdikce nutí společnosti získat pojištění prostřednictvím státního fondu. Dvě nevýhody této veřejné podpory jsou absence rozumné nabídky a potřeba samostatného pojištění pro externí zaměstnance.

V druhém případě si můžete vybrat kompenzaci pracovníků od svého státu nebo od jiných soukromých dopravců, pokud má váš stát konkurenceschopný státní fond. Poté si můžete vybrat pokrytí, které je pro vaši firmu vhodnější než monopolní vládní programy.

Které státy jsou monopolistické pro pojištění odškodnění pracovníků?

V rámci monopolního systému odměňování pracovníků musí společnosti nakupovat náhrady pracovníků ze státního pojišťovacího fondu. Mezi státy s monopolním pojištěním patří Ohio, Wyoming, americké Spojené státy a Dakota North.

#1. Severní Dakota

Severní Dakota Bezpečnost & amp; Insurance Workforce je dodavatelem Severní Dakoty (WSI). Společnosti musí dostat náhradu pracovníků, pokud zapojí zaměstnance do práce ve státě nebo pošlou zaměstnance pracovat pro společnost. Pracovníci Severní Dakoty jsou kategorizováni pomocí 4místného systému kódů státu.

Zaměstnavatelé, kteří splňují konkrétní úroveň pojistného, ​​mají nárok na změny zkušeností. Ti, kteří nesplňují kritéria, se nemohou kvalifikovat do programu WSI Small Account/Debit Program, který by povzbudil malé a střední podniky k vyřizování jejich nároků a uplatňování bezpečnostních postupů.

Samopojištění není povoleno, i když společnost může poskytnout vysoce odpočitatelný plán. Nakonec WSI nabízí zraněným pracovníkům program návratu do práce. Snaží se dostat zraněné pracovníky zpět do práce co nejdříve a zahrnuje pomoc při lékařských nárocích, správě pracovních případů a podpoře opětovného zaměstnání.

#2. Ohio

Úřad pro kompenzaci pracovníků v Ohiu vyžaduje pojištění kompenzace pracovníků pro firmy s jedním nebo více pracovníky (BWC). Zaměstnavatelé mohou požádat o pokrytí jedním ze dvou způsobů: online elektronickou přihláškou nebo zasláním fyzické kopie předsednictvu. Cenové sazby určuje BWC. NCCI klasifikuje zaměstnavatele v plánu hodnocení státní zkušenosti jako všechny zaměstnavatele, kteří splňují specifické požadavky a jsou registrováni.

BWC se proto určuje na základě modifikátoru zkušeností každého zaměstnavatele.

BWC také poskytuje slevové programy, které mají společnosti povzbudit klást důraz na bezpečnost, efektivitu, snižování nákladů a návrat do práce. Příklady těchto programů jsou skupinové hodnocení, zpětné hodnocení a odečitatelné systémy. Na rozdíl od jiných monopolních zemí umožňuje Ohio společnostem starat se o sebe za předpokladu, že splňují specifické podmínky, jako je finanční spolehlivost a alespoň dva roky zkušeností s BWC.

#3. Wyoming

Wyomingské ministerstvo služeb pracovní síly musí získat pojištění náhrady zaměstnanců prostřednictvím státního fondu (DWS). Před zakoupením pojištění se musíte nejprve zaregistrovat. Zaměstnanci Wyomingu jsou kategorizováni pomocí šestimístného severoamerického systému klasifikace průmyslu (NAICS).

DWS odpovídá za vhodnou kategorizaci každého zaměstnavatele. DWS také odhaduje změny na základě hodnocení zkušeností všech oprávněných zaměstnavatelů. Wyoming neumožňuje samopojištění, přestože kvalifikovaným společnostem poskytuje daňové výhody.

Odpočitatelná částka se pohybuje mezi 1 000 a 100 000 dolary.

#4. Washington

Washingtonské ministerstvo práce a průmyslu (L & amp; I) požaduje, aby společnosti, které zaměstnávají všechny pracovníky státu Washington, získaly kompenzační pojištění pro pracovníky. Společnost L & amp; I je také ve Washingtonu zodpovědná za program práce a bezpečnost schválený OSHA. Podniky působící ve Washingtonu musí mít licenci a musí je otevřít ministerstvo práce a průmyslu (L & I). L & amp; I stanoví příslušnou kategorizaci po posouzení žádosti.

A Washington má svůj čtyřmístný systém hodnocení. Na druhé straně jsou tarify k dispozici na webových stránkách L & I. Pokud je použitelný znalecký posudek, L & I vypočítá požadovanou úpravu zkušeností. Washington nemá žádný odečitatelný systém kompenzací. Umožňuje však samopojištění za předpokladu splnění určitých podmínek. Více se o tom dozvíte v tomto článku o pojištění náhrad pracovníků v monopolních státech.

Je to zábal!

A to je k tomuto tématu „Které státy jsou monopolistické u pojištění kompenzace pracovníků“ vše. Měli byste si uvědomit, že v monopolních státech nemohou majitelé společností nakupovat za nejlepší odpočet, protože budete muset zaplatit státní sazbu. Každopádně pokud máte volný čas, věnujte nám prosím ještě nějaký čas a přečtěte si další články, jako jsou tato témata: jak dlouho ovlivňují jízdenky na rychlost vaše pojištění nebo které prohlášení nejlépe popisuje termín pojištění.