Kolik stojí vyhýbání se pojištění? 5 zajímavých úskalí pojištění!

Většině lidí by nevadilo sjednat si pojištění pro sebe, ale kolik stojí vyhýbání se pojištění. Nejprve je samozřejmě dobré ušetřit peníze a je skvělé to udělat s pojištěním. Za druhé, je však srovnatelné s dietou bez cvičení, pokud chcete omezit pokrytí nebo se mu vyhnout.

V podstatě se jednoduše soustředíte na čísla, ale ne na výsledky. Neměli byste riskovat, že nebudete pojištěni a během katastrofy budete čelit větším účtům.

V tomto příspěvku se dozvíte nejčastější chyby v pojištění, kterých se lidé dopouštějí. Stejně tak vám poskytneme návrhy na odvrácení těchto běžných nástrah, jak ušetříte peníze. Díky tomu již nemusíte váhat nad získáním pojištění. Nezahrnuje vaše výdaje, ale ve skutečnosti vám může pomoci ušetřit za různých okolností.

5 běžných úskalí pojištění

Pokud budete mít na paměti následující věci, získáte ze svého pojištění maximum. Za prvé, své peníze určitě nevyhodíte nazmar, takže nebudete v první řadě litovat, že jste získali pojištění.

#1. Zajištění vašeho domu za prodejní cenu prodejního ceny realitního domu

Pokud cena nemovitosti klesne, bude si většina majitelů domů myslet, že je jim sníženo pojištění domácnosti. Pojištění domu je však navrženo tak, aby pokrylo náklady na přestavbu, a nikoli na prodejní cenu domu.

Zajistěte si dostatečné pokrytí, abyste mohli svůj dům kompletně přestavět a nechat si vyměnit své věci bez ohledu na aktuální realitní trh. Ještě lépe, trochu si zvyšte spoluúčast a užijte si více úspor.

#2. Výběr pojišťovny podle ceny

Při výběru společnosti je rozhodující cena. Konkrétní společnost musí mít konkurenceschopné ceny. A co je důležitější, musíte zajistit, aby pojistitel byl finančně stabilní a zdravý. Měl by být také schopen poskytovat vynikající služby zákazníkům.

Zkuste si ověřit finanční zdraví společnosti od ratingových agentur. Můžete se také zeptat své rodiny a přátel na jejich zkušenosti s těmito pojišťovnami. Poté vyberte společnost, která dokáže uspokojit vaše potřeby a efektivně a spravedlivě vyřizuje reklamace.

#3. Nákup pouze zákonem požadované částky odpovědnosti za auto

Nákupem jen minima se jednoduše vyhnete zákonům. Znamená to pouze, že později budete muset zaplatit více. V případě soudního sporu mohou náklady ohrozit vaši finanční situaci. Můžete upustit od komplexního pokrytí a kolize vašich starých aut. Skupiny spotřebitelů a pojišťovací průmysl doporučují minimálně 300 000 $ na každou nehodu a 100 000 $ na osobu na ochranu před tělesným zraněním.

#4. Vyhýbání se povodňovému pojištění

Škody způsobené povodní nejsou obvykle zahrnuty ve standardních pojistkách nájemců a majitelů domů. To je k dispozici samostatně u soukromých pojišťovacích agentur. I když nejste v ohrožení, pamatujte, že 25% povodňových ztrát se vyskytuje v oblastech s nízkým rizikem záplav.

Roční povětrnostní podmínky, jako je jarní odtok způsobený tajícím zimním sněhem, mohou také vést k povodním. Před koupí domu zjistěte, zda se nachází v oblasti záplavové oblasti.

Zvažte méně rizikové oblasti. Pokud žijete v záplavové zóně, musíte vyvinout úsilí ke zmírnění rizika povodní. Nejlepší je ale sjednat si povodňové pojištění.

#5. Vyhněte se pojištění nájemců

Pojištění nájemců pokryje váš majetek i životní náklady, pokud se odstěhujete kvůli katastrofě, jako je hurikán a požár. Ještě důležitější je, že poskytne ochranu odpovědnosti, pokud se někdo ve vašem domě zraní a rozhodne se podat žalobu.

Abyste měli více úspor, měli byste zvážit slevy s více pojistkami a zakoupit různé pojistky od jednoho poskytovatele pojištění. To může zahrnovat vaše životní, auto a pojištění nájemce. Kolik tedy stojí vyhýbání se pojištění?

4 náklady na vyhýbání se pojištění

  • Pokud narazíte na vážný problém, můžete se zadlužit
  • Nezískáte nízkou úrokovou sazbu na půjčku na bydlení nebo auto
  • Nemůžete využívat spoluúčast na pojištění
  • Čelit vyšším rizikům v případě nehody

Právní požadavky

Většina států požaduje pojištění odpovědnosti za auto. Pokrytí zaplatí zdravotní potřeby a škody na majetku druhé osoby, které byly důsledkem nehody, pokud jste na vině vy.

Pokud vlastníte auto a necháte si pojištění odpovědnosti zaniknout, znamená to, že porušujete zákon. To platí, i když auto parkujete a neřídíte ho. Mnohem více, řízení auta a způsobení nehody bez pojištění povede k vysokým nákladům z vaší strany, zvláště pokud vás zažalují.

Když se peníze napnou, hledáte způsoby, jak snížit výdaje. Je lákavé nechat pojištění auta vypršet. To je špatný nápad, protože to může vést k neočekávaným problémům.

Je to zábal!

Pokud jde o vaši otázku, kolik stojí vyhýbání se pojištění? Pro rychlou odpověď jsou náklady na vyhýbání se pojištění náklady na vaši ztrátu za to, že nemáte pojištění. Chcete -li si přečíst další články, klikněte sem, jak skladovat chladničku. Děkuji za přečtení!