Kolik stojí Sprintec bez pojištění? Zajímavá fakta, která si musíte přečíst!

Víte, kolik stojí Sprintec bez pojištění? Může to stát kolem 90 dolarů za dodávku 168. Ale také záleží na návštěvě lékárny. Ceny jsou pouze pro zákazníky, kteří budou platit hotově. Neplatí pro ty, kteří mají pojistné plány.

Pro zásobu na jeden měsíc navštivte Target a Walmart. Walmart má zatím 9 generických pilulek pro antikoncepci. A jsou k dispozici za devět dolarů každý měsíc. To je založeno na jejich seznamu generických léků za 4 dolary.

A je to kombinace ethinylestradiolu a norgestimátu; to je jako ženské hormony progesteron a estrogen používané hlavně jako antikoncepce. Primárním účelem tohoto léku je zabránit dalšímu těhotenství. Dobrá věc, Sprintec přichází v obecné formě. Níže jsou uvedena další fakta, která se o Sprintecu dozvědět a pochopit.

Kolik stojí Sprintec bez vašeho pojištění?

Sprintec je předepsaný lék v USA. Nemůžete jej zakoupit online nebo pouze OTC v lékárně. Prvním krokem, který je třeba následovat, je nechat si předepsat přípravek Tri-Sprintec. Poraďte se s licencovaným a renomovaným poskytovatelem lékařské péče. Zde jsou některé z nejlevnějších možností antikoncepce, které můžete vyzkoušet:

  • Gianvi, 45 až 74 dolarů
  • Aviane, 20 až 45 dolarů
  • Loestrin, 48 až 116 dolarů
  • Ocella, 40 až 80 dolarů
  • Tri-Nessa, 16 dolarů až 49 dolarů
  • Tri-Sprintec, 12 až 49 dolarů

Plánujete získat tyto antikoncepční léky? Nyní můžete vyzkoušet tyto způsoby:

  • Kontaktujte svou lékárnu. Zeptejte se, zda nenabízejí služby na předpis pro antikoncepci.
  • Dostanete krátké dotazníky pro screening. Navíc vám změří krevní tlak; tím se zajistí, že hormonální antikoncepce je pro vás vhodná.

Užívání přípravku Sprintec podle předpisu lékaře

Při užívání tohoto léku musíte vzít v úvahu následující:

  • Nejprve si poprvé vezměte aktivní tablet; a to i bez ohledu na jídlo během prvního dne menstruace.
  • Užijte jednu z bílých neaktivních forem tablety. Dělejte to po dobu sedmi dnů během téhož dne, kdy jste užili aktivní tabletu.

Poté, co zjistíte, kolik stojí Sprintec bez pojištění, připravte se na první použití tabletu. Udělejte to i bez ohledu na jídlo v neděli. Ujistěte se, že je to hned po příchodu menstruace. Kombinujte ji s jinou nehormonální antikoncepcí, jako je spermicid a kondomy. Proč? Protože to může potenciálně otěhotnět. To bude během prvních sedmi dnů prvního cyklu balení pacienta.

Možná vás také zajímá, jak funguje Sprintec? Jde o to, že jde o směs antikoncepčních pilulek; obsahuje ženské hormony zabraňující ovulačnímu cyklu – uvolnění vajíčka z vaječníku. Nyní Sprintec přinese změny v děložní sliznici a cervikálním hlenu. Proto je pro spermie obtížnější dostat se do dělohy. Oplodněné vajíčko se také hůře připojuje k děloze. Ale pak byste měli vzít na vědomí toto:

Může způsobit vedlejší účinky, jako je akné, sexuální touha, přibírání na váze, nadýmání a podobně; změny nálady.

Tento lék je známý pro nedostatek estrogenů. To je stejné jako u jiných moderních antikoncepčních pilulek. Je skutečně dostatečně vysoká na to, aby způsobila přibírání na váze. Ostatní lidé mohou během prvního měsíce přibrat asi jeden až čtyři kilogramy. Jde o to, že ta kila mohou rychle pryč. Je to proto, že potenciální kila mohou způsobit vodu osm a ne tuk.

Sprintec vs. Tri Sprintec

Pojďme si tedy promluvit o srovnání Sprintec vs Tri Sprintec. Oba jsou dobré, pokud jde o prevenci těhotenství. Správná věc je poradit se s lékařem. Původně vyvinula vícefázové verze pro snížení tělesného progestinu. To je to, co tělo dostává během cyklu. Nedochází k nárůstu krvácení z průniku.

Nyní se možná ptáte, zda je Sprintec dobrá pilulka nebo ne. Sprintec získal 5,8 z 10 průměrného hodnocení, pocházejícího z celkových 984 hodnocení antikoncepční léčby. Pozitivní efekt uvedlo 41 procent recenzentů. 33 procent z nich však uvedlo i negativní dopad. Takže to funguje rychle? V okamžiku, kdy si vezmete pilulku do pěti dnů od začátku menstruace, začne okamžitě působit. Ochrana začne jeden týden po užívání během menstruačního cyklu.

Kromě toho existují další alternativy antikoncepce; Sprintec a MonoNessa jsou dva typy pilulek pro antikoncepci. Každý může být generickou formou Ortho-Cyclen. Tato značka je pro antikoncepční pilulku.

Je třeba vzít v úvahu další aspekty, a zde jsou následující:

Sprintec může zastavit periody

Je možný výskyt vaginálního krvácení mezi menstruacemi, jako je vynechání nebo nepravidelná menstruace a špinění. To platí s ohledem na první měsíce používání. Pokud se jiné účinky mohou zhoršit nebo přetrvat, poraďte se s lékařem. Nebo to už udělá lékárník.

Sprintec může způsobit plodnost

Antikoncepce jako Sprintec nemůže způsobit neplodnost. Z toho nemohou vzniknout žádné problémy s neplodností. Pokud toužíte po brzkém porodu, ukončete tento lék. Jde o návrat k celkové plodnosti po cyklu nebo dvou jejím zastavení.

Hormonální složka Sprintec

Modrá tableta obsahuje 0,250 miligramů progestačního norgestimátu & 0,035 miligramů estrogenní sloučeniny. Obsahuje také ethinylestradiol a další neaktivní složky.

Po zastavení Sprintec

Můžete otěhotnět hned po odstranění Sprintecu. Ale bude to trvat tři až osmnáct měsíců po posledním pokusu otěhotnět. Minipilulka nebo pilulka obsahující pouze progestin se nemusí zdát, že zpomaluje plodnost. Většina žen však může otěhotnět po šesti měsících od vysazení.

Je to obal!

Nyní jste se dozvěděli, kolik stojí Sprintec bez pojištění. Cena je nyní z vaší strany nějak zatěžující. O antikoncepční pilulce jsou zmíněna i všechna ostatní fakta. Proto vás vede k tomu, abyste se pro ni rozhodli jako pro nejlepší pilulku na trhu! Můžete si také přečíst o tom, kde získat fyzickou prohlídku bez pojištění a kolik stojí tonzilektomie s pojištěním.