Kolik stojí pojištění SR22 v SC? 3 užitečné tipy pro získání pojištění SR22!

Chcete vědět, kolik stojí pojištění SR22 v SC? Je to pravděpodobně drahé s přímými náklady na poplatky za podání v celkové výši 15 až 35 dolarů. Přesto se sazba pojištění eskaluje kvůli potřebě řidičů. Rizikovým řidičům pojišťovny často účtují vyšší sazby.

Je to pro ně připraveno na vyplacení pojistného plnění po nehodě. Zvýšení četnosti, které je třeba čelit, závisí do značné míry na závažnosti a četnosti přestupků.

Proto pokud možno neřiďte v opilosti, nebo se budete muset vypořádat s pořízením SR-22, což vám chvíli zabere a bolí vás hlava! Certifikáty SR22 jsou papíry, které váš pojišťovací dopravce předkládá DMV, aby je upozornil na vaše krytí odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Kromě toho bude pojišťovna informovat stát o každém obnovení nebo zrušení smlouvy.

Pojistné pojištění vozidla po běžném porušení pravidel

Než odpovíme na otázku, „kolik je pojištění SR22 v SC.“ Budeme hovořit o částce, kterou si musíte připravit na pojistné na auto poté, co se zapojíte do určitého porušení. Budete muset zaplatit tučnou částku za pojistné, které zaplatíte za pojištění auta. To je hned po zapojení do některých běžných porušení, jak je uvedeno:

 • Průměrná roční sazba DUI – 1 980 dolarů
 • Závody – 1987 dolarů
 • Hit-&-run – 2 052 dolarů
 • Bezohľadné řízení – 1 924 dolarů
 • Omezení rychlosti 21 až 25 mil/h> 1 709 dolarů
 • Vadná kolize – 2 012 dolarů

Tipy pro získání pojištění SR22

Chcete-li získat pojištění sr22, budete si muset připravit nějaké dokumenty a podstoupit procedury, aby vám vaše pojišťovna pomohla. Jak jsme již zmínili, z tohoto vás bude bolet hlava, protože to bude trvat déle a pro většinu lidí by to mohlo být nepříjemné. Proto jsme níže připravili seznam tipů, jak nejlépe získat pojištění SR22 v SC:

#1. Aktuálně pojištěn

Získejte certifikát ihned, zvláště pokud máte pojištění auta.

Zavolejte pojišťovnu. A požádejte je, aby za vás vyplnili pojištění SR-22. Hledejte novou auto pojišťovnu, pokud by pojistitel nechtěl žádat o certifikát. Pokud jde o aktuálně nepojištěné lidi, požádejte o novou pojistku, ale zaplaťte poplatek navíc. Potenciální pojistitel tak podá žádost o pojištění SR-22.

To je zakrytí vašeho profilu pro riskantní jízdu. Nejlepší by ale bylo pojistit si auto, abychom vám pomohli pokrýt budoucí nehody, což samozřejmě nechceme, aby se stalo, ale alespoň víte, že jste zajištěni. Zde je tedy článek, který vám pomůže začít: Kdy je nejlepší sjednat si pojištění auta?

#2. Nevlastníci

Protože potřebujete SR-22, připravte se na vyloučení z nákupu pojištění od jiných společností. Ale je dobře, že by vám někteří rádi nabídli politiku. Formulář pojištění SR22 je však stále vyžadován, pokud se dopustíte závažného přestupku při řízení. Kupte si tedy pojištění, abyste obnovili svůj řidičský průkaz, i když nevlastníte auto.

Nejdostupnějším pojištěním je pojištění vozidla bez vlastníka. Ten je levnější ve srovnání s tradiční politikou majitelů vozidel. Navíc je vhodný pro řidiče, kteří potřebují doklad o pojištění, i když nejezdí pravidelně. Konečně je to pro ty, kteří nemají vlastní auta, ale jezdí.

Průměrné náklady na pilníky jsou 613 dolarů ročně. Ceny se mohou u jednotlivých společností lišit. Pro nejlevnějšího nevlastníka bude pojištění SR-22 stát každý rok 340 dolarů. To je od GEICO z Jižní Karolíny, zatímco State Farm je vedle nejlevnějšího poskytovatele. Nabízejí 551dolarové pojištění průměrného ročního pojistného.

#3. Řidiči bez vozidla

Je náročnější získat SR-22, pokud nevlastníte své auto.

Ještě si budete muset připravit doklad o pojištění. To je pro vás, abyste obdrželi certifikát. V tomto případě si před vyplněním SR-22 zakupte pojistku pro pojištění bez vlastníka. Nebojte se, protože je to levnější ve srovnání s konvenční politikou. Nezajišťuje však, že jste proti fyzickému poškození vašeho vozu.

SC pojišťovny, které nabízejí nejlevnější pojištění

Kolik stojí pojištění SR22 v SC? Říká se, že je pravděpodobně dražší než klasické pojištění auta. To je vzhledem k tomu, jak závažné jste se dopustili přestupků při řízení. Formulář pojištění tak nějak stojí jen jediný poplatek. Ale pak se sazby pojištění mohou stále zvyšovat. Je to kvůli rizikům spojeným s přestupky pod vlivem alkoholu, bezohlednou jízdou a nájezdy. Přečtěte si, proč budete muset využít pojištění sr22.

Bez ohledu na to může minimální krytí pojištění SR-22 stát asi 983 dolarů. Je to v průměru za každý rok. To je s formulářem SR-22 podaným kvůli porušení DUI. Ale konvenční pojistka bez SR-22 může stát 630 dolarů ročně. Dobrá věc, při hledání něčeho levného je dnes k dispozici spousta možností. Nejlevnější poskytovatelé pojištění SR-22 v SC jsou následující:

 • Celostátní – průměrná roční sazba 1 267 USD
 • Geico – průměrná roční sazba 1 160 USD
 • Cestovatelé – průměrná roční sazba 1 093 USD
 • Progresivní – průměrná roční sazba 984 USD
 • Allstate – průměrná roční sazba 908 USD
 • USAA – průměrná roční sazba 485 USD
 • Státní farma – průměrná roční sazba 625 USD

Uvedené náklady platí pro politiku plného krytí nebo politiku s minimálními požadavky na auto. Může zahrnovat 300 000 dolarů za nehodu, 100 000 dolarů v nákladech na odpovědnost za újmu na zdraví pro každou osobu, & 100 000 dolarů za škody na majetku.

Náklady na pojištění SR-22 mohou ovlivnit některé další faktory. Patří mezi ně závažnost přestupku, poplatky za podání a ztráta předchozích slev. Průměrné náklady na pojištění se mohou značně lišit. Porovnejte ceny od 3 poskytovatelů. Tímto způsobem získáte nejdostupnější pojištění pro SR-22 v Jižní Karolíně. Zde jsou další důležitější věci, které je třeba mít na paměti:

 • Neexistuje nic takového, jako by stálo jedno podání 25 USD
 • Nebudete mít nárok na slevy pro bezpečné řidiče; stále budete potřebovat pojištění SR-22
 • Závažnost porušení ovlivňuje sazby, které musíte zaplatit. U závažnějších přestupků mohou být sazby ještě strmější

Závěr

Kolik je pojištění SR-22 v SC může být drahé, ale může to stát za to? Tento formulář pojištění musí podat pojišťovna rizikového řidiče. Je to důkaz potvrzující, že jeden splnil minimální požadavky na auto pojištění státu. Také se řiďte tipy uvedenými v části, jak jej získat v Jižní Karolíně! Na druhou stranu pro držitele autopojištění může být tento článek užitečný. Jděte a podívejte se, jak zjistit číslo své pojistky auta?