Kolik stojí pojištění s obsluhou? Základní přehled a informace!

Kolik stojí pojištění s obsluhou? Průměrné náklady na pojištění parkování s obsluhou se obvykle pohybují mezi 37 až 59 dolary za měsíc. Cena se však může lišit v závislosti na lokalitě a na tom, jak je riziková. Tento článek vám ukáže pohled na informace o pojištění parkování s obsluhou a jeho ceně.

Ale nejprve, co je pojištění parkování s obsluhou? Služby parkování s obsluhou nabízejí klientům praktické a často nezbytné pohodlí při parkování automobilů a jejich vyzvednutí, jakmile je čas opustit průmysl. Parkování s obsluhou nejen šetří čas a náklady, které jsou auta držena v bezpečných oblastech. Rovněž umožňuje osobám se zdravotními problémy projít přímo ke svému cíli, aniž by museli úplně a na dlouhou vzdálenost chodit do a ze svých parkovacích zařízení.

Přístavy, střediska, soukromé kluby, kliniky, ubytovny, galerie, strávníci, komerční oblasti a další společnosti poskytující služby poskytují parkování s obsluhou jako laskavost pro své návštěvníky.

Existuje mnoho dalších věcí, které byste o tomto tématu měli vědět, takže čtěte dále!

Kolik stojí pojištění obsluhy; Základní přehled

Mnoho lidí se ptá, kolik stojí pojištění s obsluhou. Typické měsíční náklady na konvenční krytí auto pojištění 1 000 000 $ nebo 2 000 000 $ pro firmy s obsluhou parkování se pohybují od 37 $ do 59 $ měsíčně. Uvedené náklady však závisí na regionu, programu podpory, příjmu, pozadí tvrzení a dalších faktorech. Může to tedy být jiné.

Pojištění obsluhy, stejně jako ostatní společnosti, přináší značná nebezpečí. Většina těchto nebezpečí je všudypřítomná a vztahuje se na všechny obchodní podniky. Mnoho instancí je však specifických pro vaše pole.

Útok katastrof, jako je tsunami nebo hurikán, může způsobit poškození vašeho pracoviště nebo externích zařízení. Kromě toho může krádež a ničení také vést k vážným finančním ztrátám. Personál se navíc může stát účastníkem nehody při parkování auta. K tomuto pojištění tedy dochází.

Služby s obsluhou vyžadují jaký druh pojištění?

Pomocí konkrétních podmínek vaší organizace můžete určit typ zásad, které byste si měli pořídit, aby byla vaše služba s obsluhou chráněna před jakoukoli finanční katastrofou. Například druhy komodit, které vlastníte, včetně komerčních prostor a parkovišť, počet pracovníků, které máte, a ústavní autorita, ve které působíte, jsou jen některé z faktorů, které ovlivňují formy výhod podnikání s obsluhou parkování s obsluhou. měl dostat.

Měli byste však neustále kontaktovat kvalifikovaného obchodního pojišťovacího agenta, aby vám zaručil požadovanou ochranu. Zde je přehled základních typů pojištění parkování s obsluhou:

Pojištění č. 1. Správci automobilů

Tento typ pojištění hradí výdaje vzniklé v případě, že jste vykradli auto. Navíc platí také za vandalská a nechtěně poškozená vozidla. Toto pojištění je tedy zásadní.

Pojištění č. 2. Obchodní aktiva

Tento typ zásad se může vztahovat mimo areál, jako jsou parkoviště a kancelářské budovy. Kompenzuje náklady na údržbu a servis při ztrátě dat, vloupání nebo ekologických katastrofách. Procentní část příjmů, které jste ztratili po katastrofickém incidentu, můžete získat zpět přidáním pojištění odškodnění pracovníka. Každopádně byste měli vědět, jak zrušit povodňové pojištění.

Pojištění č. 3. Obecná odpovědnost

Chcete-li se bránit civilním škodám a zničení majetku třetích stran, vyplývá to ze úmrtí, ke kterým došlo ve vašich zařízeních nebo v důsledku vašeho operativního podnikání. Všeobecné pojištění odpovědnosti je nutností. Pokud dojde k obvinění nebo problémům, tento typ pojištění parkování s obsluhou zahrnuje velkou částku nákladů na právníka. Myslím, že je pro vás užitečné vědět, co je to obrana pojištění.

Pojištění č. 3. Kompenzace

Tato forma pojištění zvládne výdaje, jako jsou náklady na nemocnici a zmeškaný příjem, pokud je na pracovišti poškozený jedinec. Pojištění kompenzace zaměstnanců navíc nejenže kryje vaše služebníky v případě nouze při parkování vozidla, ale také chrání zaměstnance vašeho vedení.

U těchto typů pojištění je cena služeb s obsluhou značná. Proto musíte vědět, kolik stojí pojištění s obsluhou. Tato akce vám pomůže v budoucnosti.

Co bych měl udělat, pokud se na mém vozidle vyskytnou nechtěné škody?

První věc, kterou musíte udělat, je pozorně sledovat a dívat se všude kolem, když vezmete svůj vůz z komorníka. Tento krok vám pomůže určit, zda nedošlo k poškození nebo odcizení kusů. Pokud si myslíte, že za jakékoli zničení může komorník, okamžitě to vyfotografujte.

Kromě toho budete také muset shromáždit potřebné informace:

  • Jméno řidiče komorníka
  • Telefonní číslo služby komorníka
  • Příslušné údaje o jejich poskytovateli pojištění

Pokud je zničení podstatné nebo závažné, měli byste kontaktovat úřady. Tato akce však není vždy dosažitelná, protože některá policejní oddělení odmítají podat žádost o nehodu, ke které došlo v parkovací garáži.

Na druhou stranu vám při podání stížnosti může pomoci zpráva o incidentu, která vašemu účtu událostí poskytne důvěryhodnost. Dále byste měli kontaktovat svého poskytovatele pojištění a popsat mu situaci den po události, abyste mohli určit, kdo uhradí výdaje.

Závěr

Doufám, že jste se dozvěděli něco o tom, kolik stojí pojištění s obsluhou a jeho základní informace. Tyto informace vás seznámí s tím, co můžete v budoucnu dělat. Pomohlo by tedy, kdybyste si pamatovali všechny výše uvedené věci.

Každopádně, pokud chcete mít pro svou budovu další garážové parkování, podívejte se na dostupný přístřešek pro jedno auto nebo dokonce více!