Kolik stojí pojištění odpovědnosti za kadeřnictví? 3 úžasné věci, které musíte vědět!

Kolik stojí pojištění odpovědnosti za kadeřnictví? Každý rok to může stát kolem 350 až 750 dolarů za téměř 1 milion dolarů. To platí zejména pro krytí obecné odpovědnosti. Získejte potřebnou sebedůvěru při vedení obchodu. Vaše firma potřebuje toto pojištění.

Vždy existují rizika, která mohou přinést vedení holičství. Podnik například čelí ztrátě nezbytných záznamů nebo poškození majetku.

Proto je důležité chránit vaše podnikání před těmito nebezpečími. Proto vás povzbuzujeme k tomuto základnímu faktoru úspěšného obchodu. Udržujte své holičství v úspěšném a hladkém provozu s pojištěním holičů, které vám kryje záda! Tak, tady to je!

Věci, na které se vztahuje pojištění odpovědnosti

Téměř 36 až 53 procent podniků čelí každoročně jednomu soudnímu sporu. To je nějak velmi drahé. Trvá to obrovské množství času, zatímco to brání schopnosti podnikání růst. V jednu chvíli se může stát, že se vaše firma ocitne ve stejné situaci, která povede k bankrotu. Najděte pojištění odpovědnosti v holičství za něco spolehlivého. Může pokrýt většinu základen a každodenních obchodních aktivit. Pro začátek se doporučuje pojištění obecné odpovědnosti. Poté zvažte další věci potřebné k vyplnění mezer, které chcete zakrýt.

#1. Odpovědnost za výrobek

Tento druh pojištění může nejlépe chránit produkty prodávané ve vašem holičství. Pokud si někdo bude stěžovat na váš použitý šampon, budete to muset určitě vyřešit. Důvodem nemusí být šampon, který máte. Přesto musíte zaplatit právní poplatky. Jde o to, abyste se bránili.

#2. Poškození třetí stranou

Pojištění odpovědnosti zajišťuje pokrytí všech nákladů. Nyní náklady pomohou nahradit nebo opravit poškozený majetek zákazníka. Poškozené oblečení při návštěvě zajistí pojištění.

#3. Ublížení na zdraví třetí osobou

To je nejvíce potřeba v holičství. Ostré předměty jsou často vždy denně používány na těle klienta. Okamžik, kdy se při výkonu služby nečekaně zraní, vyžaduje pomoc. Budete jim muset zaplatit léčebné výlohy. Pomáhá však pokrýt právní náklady v okamžiku, kdy vás zákazník zažaluje.

#4. Zranění z reklamy

Pojištění pomůže s úhradou právní obrany. To platí zejména v případě, že je žalován kvůli chybám v reklamě. To zahrnuje i někoho, kdo vás obviní z pomluvy, pomluvy a & porušení autorských práv. Použili jste například fotografii ženy s ostříhanými vlasy ve svém holičství. Poté jste jej umístili na domovskou stránku svého webu. Je nezbytné nejprve požádat fotografa o povolení k použití fotografie nebo pouze o práva k použití. Nebo, pokud ne, budete žalováni za porušení autorských práv. Tato chyba se může točit kolem vás a fotografa. Ale během nejhoršího scénáře vám pomůže pojištění odpovědnosti za kadeřnictví.

Věci, na které se pojištění odpovědnosti nevztahuje

Důležité je také znát věci, na které se pojištění odpovědnosti nevztahuje. Některé události musí být kryty zvláštním pojištěním. Nejprve zhodnoťte své potřeby. Kupte si pojistky, které vám nabídnou potřebné krytí. Níže je uvedeno několik věcí, na které se pojištění odpovědnosti za kadeřnictví nevztahuje:

#1. Úrazy zaměstnanců

Získejte kompenzační pojištění zaměstnance, které pokryje léčebné výlohy zaměstnanců. Patří sem i ušlá mzda v případě, že dojde ke zranění. K většině zranění dochází v důsledku zakopnutí, uklouznutí a & spadne v holičství. Vědět, kdo kupuje pojištění.

#2. Odborné chyby

Chyby & pojištění opomenutí je jiný název pro pojištění profesní odpovědnosti. Je navržen tak, aby chránil majitele podniků před nároky způsobenými jejich chybami. Mezi další chyby patří promeškané termíny, nedodané služby, chyby nebo vady ve zpracování, & více.

#3. Škody na majetku

Stále může být zapotřebí pojistka majitele firmy nebo pojištění komerčního majetku. Je to proto, aby se co nejlépe pokryly škody na majetku. To může také pokrýt náklady na náhradu poškozeného nebo odcizeného majetku. To je při výskytu meteorologické události.

#4. Žaloby za diskriminaci zaměstnanců

To je určeno na pokrytí nákladů, které mohou být spojeny s diskriminačními žalobami. To zahrnuje i neoprávněné ukončení pracovního poměru a obtěžování.

#5. Vozidla

Pořiďte si své služební vozidlo pojištěním komerčního vozu. Toto nebude spadat pod osobní auto pojištění. Můžete si zakoupit pojištění nevlastněného a pronajatého automobilu. To v případě, že nevlastníte vozidlo používané k práci. Je to proto, abyste se lépe chránili v nečekané době, kdy budete čelit nehodě. Vědět, proč je pojištění auta důležité.

Výše pojištění odpovědnosti, kterou potřebujete

Všeobecné pojištění odpovědnosti za kadeřnictví, které budete potřebovat, závisí do značné míry na velikosti vašeho podnikání. Navíc to závisí na lokalitě a službách, které poskytujete – na počtu zaměstnanců, které máte, a na produktech, které nabízíte, na dalších faktorech. Kolik stojí pojištění odpovědnosti za kadeřnictví? Počítejte s tím, že každý rok zaplatíte 500 až 700 dolarů. To je pro nezávislého dodavatele, jako jste vy, s několika zaměstnanci. To již představuje pojistku ve výši 1 milionu dolarů.

Ještě výraznější částky zaplatíte, pokud máte velkou firmu s více zaměstnanci. Požádejte stylisty nebo holiči, aby odstranili vaše holičství jako pojištěnou stranu. Týká se to jejich zásad odpovědnosti. A to v případě pronájmu prostor stylistům nebo barberům.

Pro klid mysli

Pojištění odpovědnosti za kadeřnictví vám může pomoci v ochraně před chybami. Některé z nich zahrnují dluhy, právní bitvy a & bankrot. Za prvé, můžete být použiti pro poškození majetku, zranění třetí strany, & reklamní zranění. Je dobré mít tento druh ochrany pro váš klid. To je skvělé, pokud jde o prodejnost. Zaměstnanci a klienti budou mít jistotu, že podnikání a zdraví jsou brány vážně. Dobrá věc, pojišťovací společnosti umožňují získat pojištění bez stresu a jednoduše. Vědět, proč pojištění často poskytuje klid.

It’s A Wrap!

Nedělejte si starosti s tím, kolik stojí pojištění odpovědnosti za kadeřnictví. Jeho výhody mohou být neomezené, když se setkáte s chybami ve vašem podnikání. Je to cenný nástroj pro ochranu vašeho živobytí. Je dobré získat nabídku od spolehlivé společnosti ještě dnes!