Kolik stojí pojištění nájemců v MN? 5 důležitých faktorů, které je třeba zvážit!

Kolik stojí pojištění nájemců v MN? Může to stát 153 $ za průměrné roční náklady a 13 $ za průměrné měsíční náklady a částka se rovná pokrytí vašeho bytu nebo domu v Minneapolis. Navíc nabízí flexibilitu potřebnou pro ochranu, kterou chcete.

Je to skvělé při ochraně vašich věcí před ohněm, vandalismem, krádeží a amp; padající předměty.

A to hned od začátku pronájmu. Buďte jako ostatní lidé, kteří si pronajímají domy, ale nejsou pojištěni. Byli byste připraveni, pokud z nájmu vyplyne nějaká odpovědnost nebo obsah? Buďte tak realističtí. Pronajměte si svůj dům nebo byt ještě dnes! Čtěte dále a získejte průvodce pojištěním nájemce v MN.

Věci, na které se vztahuje pojištění nájemců

Nebuďte ujištěni, že se na vás vztahuje pojištění pronajímatele. Proto je nejvíce potřeba pojištění nájemníka. Jednoduše chrání majetek před poškozením nebo ztrátou, a to při pronájmu domu či bytu. Takže všechny osobní věci umístěné na pozemku budou chráněny.

Navíc je zajištěna pomoc ohledně ochrany odpovědnosti a dočasného ubytování. To platí pro lidi, kteří bydlí na vašem pozemku. Pokud proti vám vznikne soudní spor o odpovědnost, nemusíte se obávat, zejména v situacích, za které budete odpovědní:

  • Škoda na majetku jiné osoby, pokud k události došlo v pronajatém obydlí
  • Zranění jiné osoby

A myslete také na náklady na výměnu čehokoli, co vlastníte. Vyhořelý byt si nečekaně žádá pomoc. Určitě není kam jít. Musí být k dispozici rozpočet na výměnu nábytku, oblečení a & spotřebiče. Zdá se, že pokud jde o pojištění nájemce, je to dobré rozhodnutí.

Pojišťovna pokryje téměř veškerý váš majetek.

Většina politik by se týkala vybavení a elektronického zboží, sportovního vybavení, malých spotřebičů, fotografického vybavení, fotoaparátů, oděvů, nábytku, knih, skla, & více. Pokryty budou i předměty, jako jsou šperky, počítače, střelné zbraně a plavidla. Určitě může přijít s rozšířenou ochranou. Buďte si tedy jisti tím, co je v rámci zásad nabízeno:

  • Dodatečná ochrana
  • Další životní náklady
  • Ochrana hostů léky
  • Ochrana rodinné odpovědnosti
  • Ochrana osobního majetku

Čtyři základní typy pokrytí

Nyní, když jsme se zabývali tím, kolik stojí pojištění nájemců v MN, které obvykle stojí 13 USD měsíčně a 153 USD v průměru ročně, zde jsou čtyři základní typy krytí zahrnuté v pojistných smlouvách nájemce, které vás dále vedou. Takže čtěte dál a pokračujte v učení.

#1. Odpovědnost

Toto je první typ pojištění nájemce. Je to politika, která pokrývá právní výdaje a škody způsobené soudním sporem. Pokrytí odpovědnosti se týká určitých incidentů, jako je kousání psa jinou osobou. Nebo se může stát, že se u vás doma náhle zraní host. Toto je také podobné tomu, co je pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem.

#2. Osobní majetek

Tato část pojistky uhradí škody na vašich věcech, pokud si přejete jejich výměnu. To platí, pokud jsou poškozeny a odcizeny kvůli vichřici. Pokrytí bude podléhat srážkám. Je také omezeno na některé scénáře pouze podle vašich zásad.

#3. Lékařské platby

Tento spadá do skupiny odpovědnosti. Ale je to jiné v tom smyslu, že se platí za zranění hosta na vašem pozemku. Zdravotní úhrada vám pomůže tím, že poskytne odškodnění poškozené osobě, čímž se vyhnete případným soudním sporům.

#4. Další životní náklady

Tomu se lépe říká ztráta použití. Vyplácí to situaci, kdy se musíte přestěhovat. A pak váš dům prochází opravami poté, co byl zasažen katastrofou uvedenou v zásadách. Může pokrýt účty za restauraci nebo hotel, které jdou s běžnými výdaji. To je při čekání na návrat domů.

Faktory, které určují náklady na pojištění nájemců

Pojišťovny počítají sazby za pojištění nájemce v MN jiným způsobem. Ale některé faktory mohou ovlivnit náklady na pojištění nájemce v MN, jako je umístění, vaše kreditní historie a dokonce i váš pes! Čtěte dále, abyste získali představu o takových faktorech, které byste měli vzít v úvahu.

#1. Předchozí nároky

Současný pojistitel vás bude stále vnímat ve větším riziku, pokud jste pojistné události podali několikrát. A zvažte předchozích 3 až 5 let. To stále platí, i když jdete s různými společnostmi. Nárok v záznamu zvyšuje pojistné o dvacet procent nebo více.

#2. Umístění

Váš domov by neměl být v oblasti náchylné k katastrofám, jako jsou lesní požáry, tornáda nebo hurikány. V opačném případě zaplatíte více za pojištění nájemce. Navíc zaplatíte více, pokud je tato čtvrť známá vyšší kriminalitou. To také v případě, že váš dům nemá poblíž hydrant nebo hasičskou stanici.

#3. Úvěrová historie

Společnost nebude kontrolovat vaše kreditní skóre na FICO. Ale mohou zkontrolovat vaše skóre u několika úvěrových pojištění. To je nejlepší posouzení vaší schopnosti platit za pojistné. Pokud máte špatný kredit, zaplatíte více a dvakrát než ti, kteří mají dobrý kredit.

#4. Pes

Může vás to stát ještě více, pokud vlastníte větší plemena psů, zvláště pokud váš mazlíček vykazuje agresivní chování nebo je považován za ohrožující plemeno. Pojišťovna bude tento faktor opět zvažovat, protože pokousání psem může zahrnout do krytí odpovědnosti.

#5. Limity pokrytí

A konečně si uvědomte, že větší pokrytí bude vyžadovat vyšší náklady. Například rodina, která si pronajímá dům se 3 ložnicemi, zaplatí na pojištění svých věcí více než jednotlivec s bytem typu studio, takže pokud si vyberete větší jednotku mimo limit krytí, kromě toho, že pojištění pronajímatele bude drahé .

Sbalit!

Nedělejte si starosti s tím, kolik stojí nájemné pojištění v MN. Rozhodněte se hned pro jeho pořízení pro ochranu pronajatého domu či bytu v budoucnu. Stojí za to zvážit všechny vaše věci, které by se mohly poškodit. Pamatujte, že je vždy lepší být v bezpečí než nikdy! Na druhou stranu byste se také mohli chtít dozvědět, kolik je pojištění nájemníků v Coloradu. Zůstaňte v bezpečí a děkujeme, že jste se zastavili!