Kolik stojí pojištění Camaro? 5 důležitých zodpovězených otázek!

Víte, kolik stojí pojištění Camaro? Odhaduje se, že to bude 151 dolarů každý měsíc. Jsou to náklady ve srovnání s průměrnými 129 dolary každý měsíc požadovanými pro všechny řidiče v USA a nejlevnější měsíční sazba je 70 dolarů od Allied.

Jiný renomovaný web zjistil, že průměrné sazby mohou jít od 123 dolarů měsíčně. Pokračuje na 1472 dolarů ročně za pojištění Camaro. Očekává se, že rizikoví řidiči zaplatí za roční pokrytí o 2300 dolarů více. Průměrné náklady na pojištění se dělí na 372 dolarů za krytí odpovědnosti, 594 dolarů za krytí kolizí a 348 dolarů za komplexní krytí. Čtěte dále a prozkoumejte pojištění Camaro.

Chevrolet Camaro

Generace Camaro 2021 je 6. generací legendárního motoru představeného v roce 1967. Ford Mustang byl jeho jediným přímým konkurentem. Již léta sbírá uznání za vynikající spotřebu paliva a vynikající výkon. Nikdo se však nemůže srovnávat s nadprůměrným hodnocením spolehlivosti. To platí pro třídu sportovních vozů z World Report, U.S. News, J.D. Power a Associates. Získal od nich hodnocení bezpečnosti 9,3 z 10.

NHTSA jej také testovala a ohodnotila 5 hvězdičkami. Je tedy možné omezit potřebné opravy na autě nějakou běžnou údržbou. Výměna oleje je nutná po ujetí každých 7500 mil.

Na novější modely Camaro nabízí Chevy 3letou záruku 36 000 mil od nárazníku k nárazníku. Opravuje vady dílů a špatnou kvalitu. Záruka na pohonné ústrojí však trvá asi pět let nebo 100 000 mil. Nové modely mají také pokrytí prorezivěním a korozí.

Co je třeba zvážit u produktů a služeb pojištění Camaro

Náklady na pojištění by se lišily podle kvality, modelu a služeb, které jsou s ním spojeny. A abyste získali to nejlepší pojištění pro své Camaro, zkuste vzít na vědomí následující a nezapomeňte porovnávat při nákupu pojistných produktů a služeb Camaro:

 • Náklady a spoluúčast
 • Volitelné pojištění
 • Minimální pokrytí
 • Omezení zásad
 • Doplňky zásad
 • Záruka

Věci, které mohou ovlivnit sazby pojistného Camaro

Některé faktory mohou ovlivnit cenu pojištění Camaro. Vaše prémie je často založena na několika faktorech. Většina pojišťoven to tak dělá. Týká se to vašich šancí na uplatnění souvisejících nákladů a reklamace. I dokonalá jízdní historie může mít vliv na prémii.

 • Průměrné náklady na opravy a údržbu pro řidiče mohou během pěti let dosáhnout 5 131 dolarů
 • Auto by mělo být poháněno plynem, což je při pojištění levnější než vozidlo s naftovým pohonem, elektromobilem nebo hybridním vozidlem
 • Pokud si koupíte vyšší výbavu, musíte zaplatit více pojištění; může to být jako ZL1 spíše než nižší výbava 3LT nebo 1LS
 • Pomáhá také hodnocení bezpečnosti, zejména pokud má vůz celkové pětihvězdičkové hodnocení bezpečnosti od NHTSA
 • Možnost krádeže
 • Typ auta

Náklady na pojištění Chevy Camaro budou výrazně vyšší. Tedy ve srovnání s průměrným ekonomickým typem vozidla. Je to sportovní vůz s mnoha možnostmi. Ale náklady na opravy, typ paliva, bezpečnostní hodnocení a & krádež vám může pomoci ušetřit peníze.

Otázky k hledání odpovědí při nákupu pojistného Camara

Kolik stojí pojištění Camaro? To je hlavní otázka tohoto článku, ale je jich více, na které vám odpovíme. Při sjednávání pojištění je třeba zvážit mnoho věcí, jak je uvedeno výše. Kromě toho se doporučuje porovnat smlouvy mezi poskytovateli pojištění automobilů. Následují otázky zodpovězené právě pro vás.

#1. Kolik stojí politika?

Kolik stojí pojištění Camaro? Při výpočtu nákladů použijte úplně stejné možnosti pokrytí. Budete tak přesní při porovnávání nabídek společností. Camaro je jedním z nejlevnějších sportovních vozů s pojistkou za rozumnou cenu. Pojištění Chevy Camaro stojí 181 $ měsíčně a 2 172 $ ročně.

#2. Kolik budete potřebovat krytí?

Někteří by potřebovali jen minimální krytí pro stát, jiní by se chtěli chránit politikou plného krytí. Záleží na vašem účelu, proč jste se rozhodli pojištění využít. Než se tedy vydáte a vyberete si krytí odpovědnosti nebo krytí lékařských poplatků, nejprve se poraďte se svým agentem.

#3. Jaká bude spoluúčast?

Tato částka bude z vaší kapsy při podání žádosti s kolizí nebo komplexní politikou pro opravu automobilu. S nižší spoluúčastí však může mít za následek měsíční pojistné na vašem pojištění.

#4. Jaké jsou zahrnutí zásad?

Tato politika musí nabízet odpuštění nehody a silniční asistenci vozidla. Vezměme si například případ osoby, která je zraněna v důsledku dopravní nehody způsobené nedbalostí řidiče. Pokud máte uzavřenou pojistku, váš pojistitel je odpovědný za odškodnění druhé osoby.

#5. Budete mít nárok na slevy?

Ano, měli byste nárok na slevy. Některé z nich zahrnují výuku defenzivní jízdy a dobré slevy pro řidiče. Ale to bude stále záviset na vašem pojistném spolupojištění, jaký pojistný plán jste využili. Bez ohledu na to by se vám mohl hodit i tento článek o tom, jak zjistit číslo pojistky auta. To je vše.

Sbalit!

Nyní jste se dozvěděli více o tom, kolik stojí pojištění Camaro. Uvědomte si také, že pojistné, které je třeba zaplatit, se může lišit. Záleží na historii jízdy, zásadách, umístění a autě. Buďte si tedy vědomi pouze věcí, které mohou ovlivnit sazby a náklady na pojištění! Na druhou stranu se i zde dozvíte, kdy je nejlepší pojištění auta sjednat.