Kolik stojí nájemné pojištění v Utahu? Úžasná fakta, která si musíte přečíst!

Kolik stojí pojištění nájemníka v Utah? Spadá do průměrných nákladů 107 dolarů ročně. Stojí to o 52 dolarů méně ve srovnání s celostátním pokrytím. Obvykle nájemníci platí 9 dolarů měsíčně. Stojí to o 4 dolary méně ve srovnání s celostátním pokrytím.

Hledejte nejlepší sazbu pojištění nájemců v Utah. Pomůže vám to ušetřit peníze. Kupte si odpovídající krytí pro vaše věci, aby byly chráněny.

Jde o to, že nalezení pojistky nemusí být složité. Níže je uveden hloubkový přehled, abyste objevili další možnosti. Takže bez dalších řečí začneme!

Faktory, které určují pojistnou sazbu

Dostupné pojistné může sloužit jako vodítko při hledání možností pojištění nájemníků. Mějte však stále na paměti, že pojistné se může lišit v závislosti na několika faktorech.

#1. Odčitatelné

Spoluúčast je jedním z klíčových určujících faktorů, který tlačí pojistné nahoru a dolů. Vyberte si tedy politiku s ještě větší spoluúčastí, abyste měsíčně platili méně. Podání žádosti však vyžaduje, abyste zaplatili více.

#2. Bezpečnostní prvky

Bezpečnostní faktory jsou dalším faktorem, ve kterém mohou bezpečnostní prvky ovlivnit prémie vašeho domova. Slevy na politiku vás mohou nechat kvalifikovat. Za prvé, bezpečnostní kamery jsou instalovány, aby odradily zloděje.

#3. Více

Částky krytí, místo pronájmu, předchozí historie pojištění a & kreditní skóre

Pojištění nájemců vyžadované pronajímatelem v Utahu

Majitelé po vás mohou vyžadovat pojištění nájemců. Nezáleží na tom, zda žijete v Provo, West Valley City nebo Salt Lake City. Dodržujte podmínky pojištění nájemců jako požadavek na pronájem. Kupte si nájemní krytí dnes. Utah nevyžaduje nájemce pojištění. Dává smysl chránit své věci a sebe díky devíti procentům lidí, kteří si v Utahu pronajímají. Určete, proč je to potřeba a co přesně to je.

Níže je uveden seznam společností, které nabízejí nájemcům pojištění pro váš klid.

 • Epremium
 • AAA
 • Americká rodina
 • Limonáda
 • Progresivní
 • Přepnout
 • Metlife
 • Roost
 • AQPA
 • První Američan

Věci, na které se vztahuje pojištění nájemců

Kolik stojí pojištění nájemníka v Utah? Na jaké věci se také vztahuje? Nedělejte chybu, že se na vaše věci vztahuje pojištění pronajímatele. Ponechte si níže uvedené věci, které jsou kryty pojištěním nájemců v UT.

#1. Osobní ztráta způsobená krádeží, požárem a & vandalství

To se bude týkat osobních věcí, elektroniky, oblečení, nábytku a & více. Může také pokrýt limity politiky.

#2. Odpovědnost v případě, že host utrpí úraz v prostorách

Může se stát, že dojde ke škodě na majetku pronajímatele.

#3. Další životní náklady

Uhradí hotelové účty za škody vzniklé v domě nebo apartmánu.

#4. Osobní majetek

Nevztahuje se na osobní věci, které mohou způsobit opotřebení & roztržení.

Předměty, na které se vztahuje pojištění nájemců UT

Zde jsou další položky, na které se vztahuje pojištění nájemce UT.

 • Počítače
 • Oblečení
 • Spotřebiče
 • Další elektronika
 • Šperky
 • Náhodné poškození jiných nemovitostí
 • Poplatky za právní služby a léčebné výlohy pro někoho zraněného v nemovitosti
 • Počasí. Za případné škody způsobené bleskem, zamrzlým potrubím, sněhem atd. vichřice.

Věci, na které se nevztahuje pojištění nájemců UT

Pojištění nájemce IT se nevztahuje na věci mimo byt nebo dům. Nepokryje ani škody na majetku v důsledku nebezpečí.

Škůdci a štěnice

Většina zásad nepokrývá škody způsobené štěnicemi. Přijde však s několika omezenými výjimkami. To může jít spolu s dalšími škůdci, jako jsou hlodavci, kteří jsou problémem údržby. Nemají nárok na krytí podle zásad nájemce.

Poškození nebo krádež auta

Zásady nájemce se nevztahují na krádež nebo poškození při vlastnictví vozu. Je lepší si pořídit komplexní balíček pojištění. To ochrání vozidlo před poškozením počasím a kolizemi. Pronajímatelé a auto pojištění tak budou spolupracovat.

Částka doporučená pro pojištění nájemců v Utahu

Doporučit správnou částku pro tento typ pojištění je poměrně obtížné. Musí vzít v úvahu několik faktorů. Jedno pojištění by mělo vyhovovat každé potřebě. Poloha je jedním z navrhovaných faktorů pro pojištění nájemců v Utahu. V závislosti na hodnotě nemovitosti je potřeba méně nebo více. Vaše bydliště je například ve West Valley City, Provo a Salt Lake City. Kupte si pojištění, které můžete pohodlně zaplatit. To bude brát v úvahu hodnotu osobního majetku.

Faktory, které vám mohou pomoci získat nejlevnější pojištění UT Renters

Zůstaňte na místech, jako je Ogden, Provo, & Salt Lake City. Je to pro vás jediný způsob, jak získat nejlevnější pojištění nájemců UT. Svou roli při výběru levného pojištění hraje i lokalita. Místa jako Orem a West Valley City by byla vaší nejlepší volbou. Hodnota nemovitosti je zde nižší. Další dva faktory, které vám pomohou získat toto pojištění, jsou kreditní skóre a historie pojistných událostí. Pokud zůstanete v levné nemovitosti, najdete levné pojištění. Mělo by existovat dobré kreditní skóre bez nároků na pronájem.

Je to obal!

Nyní jste se dozvěděli, kolik stojí nájemné pojištění v Utahu. Připravte se na zmíněnou částku, protože je pro většinu nájemců nutností. Chraňte se před nečekanými věcmi. Pokryje osobní věci v případě krádeže, požáru a & více katastrof. Získejte okamžité nabídky ještě dnes a postarejte se o sebe; vědět o průměrných sazbách pojištění nájemců. Přečtěte si také související články a pochopte, kolik stojí pojištění komorníka a kolik stojí operace odchýleného septa s pojištěním. Krásný den, přátelé!