Kolik stojí MRI prsu bez pojištění? 2 Užitečné náklady!

Kolik stojí MRI prsu bez pojištění? Cena skenovacího testu MRI prsu by se bez pomoci pojišťovny mohla pohybovat mezi 300 až 900 až tisícem dolarů. Vím, jak těžké je připravit se na test. Nemluvíme o zkouškách a testech prováděných ve škole, ale o testech, které se dělají, aby se zjistilo, zda je naše tělo stále zdravé, jak by mělo.

Možná jste nedávno byli u svého lékaře a v poslední době jste zkoumali své zdraví. Předpokládá se, že jste byli požádáni o vyšetření MRI prsu, protože vaše tělo nemusí být v dobrém stavu.

Provedení testu ke zjištění stavu vašeho těla je nezbytné k správné diagnostice a k tomu, aby vám lékař poskytl vhodné léky. Ale kolik by způsobilo vyšetření MRI prsu, pokud nemáte pojištění? Vědět, že MRI prsou je její výhody a náklady, bude diskutováno v tomto článku. Pokud jste tedy zmatení z toho, proč to musíte vzít a za kolik byste měli platit, je to tady v pořádku.

MRI prsou

Použití magnetické rezonance pomohlo mnoha ženám v detekci rakoviny prsu než typická mamografie. Vzhledem k tomu, že skenování MRI je moderním přístupem, cena samozřejmě není tak levná. Breast MRI je typ testu, který využívá magnety a rádiové vlny k vytvoření 3D obrazu prsních tkání po injekci kontrastního barviva. MRI prsu by mohla ukázat hustotu a detekci rakoviny prsu.

Jak to funguje?

Budete si muset lehnout lícem dolů na rovný povrch, poté budete umístěni do stroje s válcovou trubkou. Stroj vyzařuje silné magnetické pole spolu s rádiovými vlnami, které vytvářejí 2D nebo 3D obrázky pro detekci problémů podél oblasti prsou. Magnetické pole vytváří ze skeneru impulsy rádiových vln a poté zarovná atomy ve vašem těle, aby vyslalo signální vlny. Signály budou přijímány počítačem, který je následně analyzuje a převede na snímky.

Tipy pro získání testu

Pokud vám lékař navrhl provést vyšetření MRI prsu, měli byste. I když před testem mohou být nějaké přípravy. Zde je několik tipů a návrhů před provedením testu.

Krok č. 1. Postupujte podle pokynů radiologa nebo technologa

Některé testy by vyžadovaly sérii diet a podobně, ale pokud jde o skenování MRI prsu, není nutná žádná zvláštní dieta. Přestože těsně před zahájením testu postupujte podle pokynů technologa.

Krok č. 2. Pokud je vám to nepříjemné, upozorněte technologa

Někteří lidé mají určité podmínky, díky nimž se v těsných a uzavřených prostorách cítí nepříjemně. Tento stav se nazývá klaustrofobie. Vzhledem k tomu, že skenovací zařízení MRI je úzké a dlouhé, můžete mít problém, pokud jste klaustrofobní. Možná budete muset před testem užít nějaké léky. To znamená, že to neovlivní test, pokud budete užívat lék na uvolnění nervů.

Technolog vám poskytne prohlídku skeneru, abyste byli seznámeni s tím, jak test probíhá. Před testem svlékněte cokoli vyrobeného z kovu, budete vyzváni, abyste si sundali oděv, abyste se vyhnuli jakýmkoli kovovým materiálům. To zahrnuje doplňky a šperky. Pokud máte v těle kovové implantáty, okamžitě to oznámte technologovi.

Náklady

Samozřejmě, vaším hlavním problémem je, kolik peněz byste měli vynaložit na absolvování testu? Možná budete muset tvrdě bojovat, ale zde je srovnání možných nákladů na test.

#1. Bez pojištění

Kolik stojí MRI prsu bez pojištění? Test by mohl stát i tisíc dolarů. Takže by vás to stálo hodně peněz v kapse. Znalost ceny předem vám poskytne výhodu včasné přípravy správné částky.

#2. S pojištěním

Vím, že většina z nás chce ušetřit co nejvíce. Mít pojištění v těchto dobách je tedy výhoda. Nebudete muset platit ani tisíc a místo toho mít výdaje kryté pojištěním.

Uložit MD

Nedávno jsem našel tento web, kde porovnávají ceny poplatků za testy MRI skenování a váží ten správný pro váš rozpočet. Jejich test stál zhruba 300 až tisíc dolarů. Jak jejich služba funguje? Můžete jít na jejich web na MRI prsa s nebo bez kontrastu. A poznamenejte si postup a jejich preferované umístění. Místní poskytovatelé zdravotní péče, kteří nabízejí skenovací test MRI prsu. Přečtěte si o magnetické rezonanci prsu (MRI).

Náklady na léčbu společně s jejich umístěním budou zveřejněny. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si ceny, které spadají do vašeho rozpočtu.

Poté, co si vyberete z polí možností, můžete nyní službu zakoupit. Stránka vám umožňuje platit prostřednictvím nich nebo zavoláním na číslo jejich horké linky. Můžete si také koupit proceduru a domluvit si schůzku naplánovanou v zařízení. Předložte poukaz, který stránka poskytne, abyste mohli využívat určité slevy a výhody. Nevěděl jsem, že někteří moji příbuzní platí za své lékařské testy prostřednictvím tohoto webu a pomáhají jim s výdaji. Doporučuji je tedy vyzkoušet, abyste svůj test získali co nejrychleji.

Závěr

Kolik stojí MRI prsu bez pojištění? Pokud byste měli projít jejich web, budete muset za test utratit od 300 do 900 dolarů. Podle mě je to už vzhledem ke slevám dobrá cena. Každopádně zde máme také článek, ve kterém si můžete přečíst o tom, kolik stojí test na TB bez pojištění. A pokud jich chcete více, vězte, jaké jsou náklady na vyhýbání se pojištění. Díky za zastavení!