Kolik stojí gynekologická chirurgie s pojištěním? 3 jídla, kterým byste se měli vyhnout!

Napadá vás, kolik stojí gynekologická chirurgie s pojištěním? Plánujete tedy operaci gynekologie? Je to pro většinu lidí poměrně nákladné rozhodnutí, ale podařilo se vám s tím získat pojištění? To je dobrá zpráva! Operace je velké rozhodnutí a je důležité provést svůj výzkum, než s ní projdete.

Je moudré rozhodnout se spoléhat na odborné rady, protože každý jednotlivec má na své tělo svůj vlastní názor.

Měli byste také zvážit, zda je vaše tělo dostatečně silné nebo zdravé, aby prošlo fází zotavení po operaci. Po operaci se ujistěte, že máte finanční podporu, protože si možná budete muset na chvíli vzít dovolenou v práci. Bohužel to není zadarmo, ale bez obav, protože pojištění vám s tím nesmírně pomůže. Pojďme rovnou na to.

Náklady na gynekologickou chirurgii s pojištěním; Zjistěte, co je to gynekologická chirurgie

Gyno chirurgie nebo chirurgie gynekomastie je chirurgická korekce zmenšení prsou u mužů. Muži s rozšířenými prsy mohou touto operací zmenšit svoji velikost. Kromě toho tato operace odstraní přebytečné prsní tkáně, známé také jako liposukce. Při práci s oblastí kolem bradavek je zapotřebí přesnější a vypočítanější řez, takže to bude řešeno ručně různými chirurgickými nástroji.

Nadměrně vyvinutá prsa u mužů neovlivňuje žádný zdravotní faktor, ale může významně přispět k něčemu nejistotě, a tedy k poklesu sebevědomí. Je to jednoduchá operace, ale jako každý chirurgický zákrok musíte zajistit, abyste měli správnou mysl a zdraví, abyste ji mohli podstoupit.

Zahrnuje zdravotní pojištění chirurgii gynekomastie?

Kolik stojí gynekologická chirurgie s pojištěním? Náklady na operaci jsou ovlivněny úrovní zkušeností vašeho chirurga a množstvím tuku, které je třeba snížit. Protože tato operace není nezbytná nebo není považována za součást zdravotní péče, nebude zdravotní pojištění hrát žádnou roli v pokrytí nákladů.

Tato operace je však pouze pro estetiku. Proto možná budete muset pokrýt všechny výdaje pro ty, kteří toho ještě nedosáhli.

Co způsobuje gynekomastii?

Už víme, že se jedná o nadměrný vývoj nebo zvětšení mužských prsou a má tendenci růst nerovnoměrně. Co tedy způsobuje tyto změny? Když chlapec prochází pubertou, hormonální nerovnováha je na svobodě, a to včetně estrogenu. Estrogenu se také říká ženský hormon, protože je to dominantní hormon zodpovědný za ženské rysy a rysy ženského těla.

Každý má v těle určité množství estrogenu a testosteronu a musí k tomu existovat rovnováha podle toho, jaké pohlaví je při narození. Například to, co se obvykle během puberty u mužů stává, je, že jejich hladina testosteronu vystřelí nahoru. Pomáhá rychlejšímu rozvoji svalů, hlubšímu hlasu, ochlupení obličeje a těla, výškovému rázu, změně struktury kostí, zvýšení chuti na sex atd.

Mužské prsní svaly se mohou zvětšit v důsledku cvičení a rychlejšího vývoje svalů, ale je neobvyklé, když se prsní tkáň zvětší. Je to snesitelné, ale pro ostatní to začíná být příliš velké nepohodlí. Právě tam dochází k nadprodukci estrogenu. Někdy může být kořenem problému konzumované jídlo. Některé potraviny přirozeně pomáhají zvýšit estrogen v těle.

Jaká jídla mají vysoký obsah estrogenu?

Estrogen je hormon, který napomáhá rozvoji sexuálních a reprodukčních funkcí.

I když ji můžete najít u mužů i žen všech věkových kategorií, u žen se často vyskytuje ve výrazně větších koncentracích. A jak již bylo zmíněno dříve, potraviny mohou být faktorem tohoto jevu. Pokud se tomu chcete v budoucnu vyhnout, zde je seznam potravin s vysokým obsahem fytoestrogenů, na které byste si měli dávat pozor nebo omezit příjem.

#1. Tofu

Má vysokou koncentraci fytoestrogenů, většinou isoflavonů. Tofu obsahuje nejvíce izoflavonů ze všech sójových produktů, včetně receptur na bázi sóji a sójových nápojů. Protože je sójové mléko přirozeně považováno za potravinu, která zvyšuje hladinu estrogenu, tofu se vyrábí ze sójového mléka. Proto je běžnou přísadou pro ty, kteří žijí v asijských zemích.

#2. Česnek

Ano, česnek! Jsi překvapený? Ale nebojte se, nemusíte se jim úplně vyhýbat. Stačí snížit příjem a neměli byste se příliš obávat. Kromě toho jsou potraviny bohaté na estrogen také důležité v naší stravě. Pokud bychom potřebovali normálně fungovat s oběma hormony v našem těle, pak by se úplně vyhýbat jednomu z nich byl špatný nápad. Důležitá je rovnováha.

#3. Lněná semínka

Lněná semínka jsou drobná zlatavá nebo hnědá semínka, která si v poslední době získala oblibu díky svým možným zdravotním výhodám. Ty obsahují lignany, které pomáhají v procesu zvyšování estrogenu. Jsou to tedy další jména, „lněná semínka“. Bez ohledu na to se lněná semínka obvykle přidávají do salátů a obilovin, protože obsahují mnoho dalších živin.

#4. Celozrnný chléb

V celozrnném chlebu se nachází nejen lněné semínko, ale také žito, ječmen a oves. Ty také obsahují lignany, díky čemuž je celozrnný chléb marmeládou nabitou přísadami podporujícími estrogen.

#5. Sušené ovoce

Tyto plody jsou zejména meruňky, sušené švestky a datle. Věřte nebo ne, jejich hladina fytoestrogenu se zvyšuje spíše sušením než čerstvým. Výsledkem je, že zejména meruňky jsou oblíbenou volbou mezi mladými dívkami. Toto ovoce je nejen považováno za estetické se sexuálními narážkami na sociálních médiích, ale má také skutečně vysoký obsah antioxidantů, živin a posiluje zdraví pokožky.

Závěr

Kolik stojí gynekologická chirurgie s pojištěním? Zdravotní pojištění nepokryje vaši gynekologickou operaci, protože se nejedná o chirurgickou operaci, podobně jako při faceliftu nebo operaci nosu. Před operací se nejprve poraďte se svým chirurgem o nákladech. Další články o pojištění si můžete přečíst, kolik stojí MRI prsu bez pojištění nebo test na TBC bez pojištění? Díky za váš čas!