Kolik pojištění auta potřebuji Reddit? Fascinující fakta!

Na kolik pojištění auta potřebuji Reddit? Doporučuje se mít kolem 2 až 3 milionů dolarů na odpovědnost. Pokrytí vozu závisí na hodnotě vašeho vozu. Je to dobré, protože může být stále nahrazeno, pokud čelí úplné ztrátě. Platí, pokud jste si zničili auto cizím zaviněním.

Samopojištění auta je dobré rozhodnutí. To vám může ušetřit pravděpodobně 1200 dolarů ročně na pojištění. To vám také ušetří 4800 dolarů za čtyři roky. To je možné, pokud jste své auto nevyměnili za čtyři roky. Tato ušetřená částka stačí na nákup dalšího vozu.

Proč utrácet 2 až 3 miliony dolarů?

Takže, kolik pojištění auta potřebuji Reddit? Je to částka, kterou se doporučuje utratit za pojištění auta. Pokrytí nezahrnuje pouze vaše auto, ale i cestující. Například jste trefili dva dobře placené lidi, ale ti nemohli šest měsíců pracovat. Mohou také platit léčebné výlohy. Navíc mají děti, které se zraní v autě.

#1. Výdaje mohou jít na dlouhou dobu a po zbytek jejich života

Jejich výdaje mohou také jít dlouhou dobu a dokonce i po zbytek jejich života. Jste to vy, kdo ponese odpovědnost za všechny tyto výdaje. O částkách rozhodnou soudy. Veškeré náklady nad limit krytí zaplatíte z vaší kapsy.

#2. Nemít 1 milion dolarů nebo více

Ujistěte se, že máte dostatečné pojištění odpovědnosti. To platí zejména v případě, že na svém bankovním účtu nemáte 1 milion dolarů nebo více. Minimální potřebná částka nikdy nebude stačit na kompenzaci ušlého příjmu a léčebných výloh.

#3. Parkování často mimo oblast zasaženou krupobitím

Získejte pokrytí, pokud často parkujete mimo oblast náchylnou k bouřkám s krupobitím. Může zanechat vaše auto poškozené, aniž byste s tím mohli nic dělat.

Pojištění auta může také poskytnout slevy. Záleží pouze na oblasti, ve které žijete. Slevu jste mohli získat za deset let řidičské praxe, dalších deset let bez nehod a za pětadvacet let staré auto. Mělo by spadat do kritérií Classic, zatímco dostane stejnou desku Classic.

Proč je odpovědnost nezbytnou součástí pojištění vozidla?

Povinné ručení je základní součástí pojistného krytí. Nejlépe vás ochrání před tím největším odškodněním. To je pravda, pokud jste žalováni o hodně peněz. Ujistěte se, že se vaše krytí odpovědnosti rovná vašemu čistému jmění. Nebo by se měla rovnat maximální částce, která bude žalována za autonehodu.

Pro čisté jmění ve stejné výši se doporučuje zastřešující politika ve výši 2 až 3 milionů dolarů. Ale ve vašem případě zvolte krytí odpovědnosti, které je snadné si dovolit. Doufám, že ti nejlepší nebudou vinni za velkou nehodu. Nemělo by to zahrnovat zranění nebo dokonce smrt.

Na pojištění odpovědnosti je dobré, že jej kupuje právník pojišťovny. Velké nehody budou mít pokrytí téměř 50 tisíc dolarů. Bude vyplacena s plnou odpovědností 50 000 dolarů. Budete zodpovědní a později nebudete mít žádné problémy oBudou za vás bojovat, protože chtějí chránit váš i jejich majetek. Chcete-li lépe porozumět, přečtěte si, kolik pojištění auta potřebuji Reddit.

Co o kolizi & Komplexní pokrytí?

Tato forma krytí by měla být nastavena na maximální výši. Je to něco, co můžete zaplatit ze své kapsy, pokud se vám dnes stane nehoda. Průměrný člověk se může stát účastníkem dopravní nehody po dvanácti letech. Je to nejzákladnější statistika, kterou pojišťovna používá k vydělávání peněz.

Částku, kterou na vás vydělají, si spočítají za dvanáct let. Tedy pokud jde o částku, kterou jste za kolizi zaplatili. Chtějí na vás vydělat víc, než vám zaplatit víc při jedné nehodě. Takže je nejlepší nastavit spoluúčast na částce, kterou byste mohli vidět nejvíce za to, že jste dnes měli nehodu.

Spoluúčast může být 500 dolarů, 1000 dolarů nebo 2000 dolarů. Některé společnosti mohou nabízet spoluúčast 5000 dolarů. Jste schopni za to zaplatit; vyberte si to. Ořezávač bude nakloněn vah ve prospěch pojišťovny. To platí, pokud máte vyšší spoluúčast a máte jen jednu nehodu každých dvanáct let.

Je také dobré ušetřit peníze, které máte na pojistné. Začněte s velmi nízkou spoluúčastí. Pak se propracujte nahoru. Založte si spořicí účet a pojistěte se. Zvyšte svou spoluúčast na 1000 dolarů z 500 dolarů. Přidělte každý měsíc 20 dolarů, ušetříte na prémiích.

Počkejte do dvou let a ušetříte 500 dolarů, pokud byste měli nehodu, měli byste úsporu 1500 dolarů. S odpočitatelnou částkou 2 000 dolarů budete v případě nehody stále mimo 500 dolarů. Tato strategie vám časem pomůže vybudovat hnízdo na vašem sebepojištění.

Tato strategie je jako byste hazardovali, abyste se nedostali k nehodě. Ale jde o to, že vy jste kasino a ne pojišťovna. Takže další informace, vědět, kolik pojištění auta potřebujeme.

Shrnutí

Mějte na paměti tyto odpovědi na to, kolik pojištění auta potřebuji Reddit! Ano, na pojištění auta se dá najít tolik fantastických nabídek. Ale má smysl naslouchat lidem na Redditu, kteří to znají lépe než vy, pokud jde o částku, kterou investují. Na konci vždy o tom, jak si pojistit auto, a cestující jsou zasaženi. Pro více pojistných článků se podívejte, kolik stojí auto pojištění pro Camaro a jak jej pojištění kryje, když je auto odcizeno. Děkuji za přečtení, příště!