Kolik je pojištění nájemců v Coloradu? 8 důležitých typů pojistného krytí nájemců

Zajímá vás, kolik stojí pojištění nájemců v Coloradu? Na základě našeho výpočtu jsou náklady na pojištění nájemců v Coloradu v průměru 15 dolarů za měsíc. To odpovídá 185 dolarům každý rok. Pokud to porovnáme s náklady na pokrytí v USA, standardní náklady na pojistné jsou téměř stejné.

Ať už žijete kdekoli v Coloradu, budete chtít chránit své místo a pojištění nájemců je zásadním nástrojem pro ochranu vašeho domova a toho, co si vezmete s sebou.

V tuto chvíli žádný konkrétní stát nevyžaduje pojištění nájemců. Ale i když to není požadováno, neznamená to, že byste ho neměli dostat. Tento typ pojištění pomáhá chránit vaše věci před určitými škodami. Totéž platí v případě, že jsou ukradeny.

Kolik pojištění nájemců v Coloradu; Typy pojištění nájemců

Otázka „Kolik stojí pojištění nájemců v Coloradu?“ se bude lišit podle toho, jaký typ pojištění nájemců využijete. Bez ohledu na pronajaté místo, ať už jde o výškové nebo duplexní, pojistné krytí nájemců pomáhá chránit vaše finance v případě neočekávaných událostí. Níže jsou uvedeny běžné typy pokrytí, které jsou součástí standardního plánu nájemců. Mějte však na paměti, že některé z nich jsou volitelné.

#1. Osobní odpovědnost

Nehody jsou nevyhnutelné. Jelikož jste nájemník, můžete nést odpovědnost za škody na bytovém domě nebo zranění, která utrpí vaši hosté. Krytí odpovědnosti pomáhá hradit náklady na soudní, zdravotní a majetkové škody.

#2. Ochrana osobního majetku

To, co dělá vaše pronajaté místo domovem, jsou věci, které do něj dáte. Toto krytí vám pomůže vyměnit jakékoli poškozené věci v případě krádeže, požáru, ztráty vody nebo jakékoli jiné kryté události, ke které může dojít.

#3. Pokrytí krádeže identity

Pomůže, když si tímto krytím ochráníte své jméno i kredit. Ochrání vás před vysokými náklady, které vám mohou vzniknout při obnově vaší identity a kreditu. Navíc stojí nízko.

#4. Ztráta pokrytí

Pokud se vaše pronajaté místo po neveřejné akci stalo neobyvatelným, pomůže vám tento typ krytí uhradit veškeré další životní náklady, které vám mohou vzniknout. Může zahrnovat například vyšší výdaje na jídlo v případě, že potřebujete jíst v hotelu.

#5. Pojištění domácích mazlíčků

Chraňte také svého přítele! Pojištění domácích zvířat pokryje konkrétní veterinární náklady a další výdaje, pokud někdo vašemu mazlíčkovi ublíží během ztráty kryté vaší pojistkou.

#6. Cestovní ochrana

Ať už cestujete do svého státu nebo mimo něj, cestovní ochrana vám může poskytnout různé krytí, včetně zdravotního pojištění a zrušení cesty. Tento typ pokrytí bude v bezpečí, stejně jako vaše věci doma, na cestách.

#7. Ochrana pro firmy založené doma

Možná máte domácí podnikání. Pak je dobré zahrnout toto pokrytí do svých zásad. Díky tomu si nemusíte dělat starosti s logistikou a soustředit se na podnikání. Zajištění pojištění pro vaši malou firmu je zásadní pro náhradu všech škod a ztrát. Pokud se náhodou setkáte s odpovědností za své podnikání, pak by vám toto pojištění mohlo pomoci.

#8. Snižující se odpočitatelná

Při nákupu pojištění nájemce si musíte vybrat spoluúčast. Jedná se o konkrétní částku, kterou musí pojistník zaplatit, než poskytovatel pojištění uhradí náklady na výměnu nebo opravu po podání pojistné události. Pojištění většiny nájemců má klesající odečitatelnou funkci. Můžete si to koupit, abyste se ušetřili neočekávaných výdajů. Toto pokrytí sníží vaši odpočitatelnou částku, takže si budete muset připravit pouze nižší hotovostní náklady.

Časté dotazy

#1. Jaká je výrazně dobrá cena při nákupu pojištění nájemců?

Ve Spojených státech jsou průměrné náklady na pojištění nájemců asi 168 dolarů ročně. To je asi 14 dolarů každý měsíc na základě nedávné analýzy míry pojištění. Takže cokoli kolem těchto nákladů je dobrá cena.

#2. Co když si nepořídíte pojištění nájemců?

Pokud nemáte pojištění nájemců, nemůžete získat zpět nic, o co můžete přijít. Peníze, které může pronajímatel obdržet po uplatnění nároku ze své pojistky, budou použity na renovace a opravy. Nebude zahrnovat náklady na náhradu jakýchkoli vašich osobních věcí.

#3. Na co se vztahují pojistné smlouvy nájemců?

Tento typ pojistky kryje tělesná zranění, krádeže, škody způsobené vodou nebo ztráty z přírodních katastrof ve vašem pronajatém majetku. Pokud si pronajímáte internát, dům nebo byt, doporučujeme si sjednat pojištění nájemců, abyste mohli chránit své věci a prostor pro případ nehody.

#4. Může pronajímatel požadovat pojištění nájemců, pokud to stát ne?

Ano, toto může být součástí dohody mezi pronajímatelem a nájemcem. Než však přistoupíte k podpisu nájemní smlouvy, je nejlepší se informovat u pronajímatele, zda tento typ pojištění vyžaduje či nikoli. Zjistěte, co je pojištění pronajímatele, abyste porozuměli této části dále.

Je to zábal!

Vraťme se k hlavní otázce: kolik stojí pojištění nájemců v Coloradu? Náklady na pojištění nájemců se v různých lokalitách liší. Počítejte s tím, že zaplatíte zlomek částky, kterou zaplatíte za pojištění majitelů domů. Obvykle to může stát až 15 dolarů za měsíc. Další články o pojištění by vás mohly zajímat, jak získat pojištění na zaplacení operace gynekomastie.