Jaké pojištění přijímá společnost Costco Pharmacy? 5 nejlepších možností!

Chcete zjistit, jaké pojištění Costco Pharmacy přijímá? Costco Pharmacy přijímá většinu pojistných plánů a ty se také liší podle toho, kde se pobočka nachází.

Plány zdravotního pojištění jsou důležité, protože když se dostanete do nehody nebo se ocitnete ve velmi vážném zdravotním problému, mohly by pokrýt neočekávaně vysoké výdaje, kterým byste museli čelit.

Díky pojištění je pro člověka jednodušší chodit na pravidelné prohlídky. Je to proto, že víte, že pojistné plány by mohly snížit nebo zcela zaplatit poplatky za konzultace a předpis, které by si účtovaly.

Pokud si to tedy můžete dovolit, stojí za zvážení pojistný plán. Hodnota, kterou z toho získáte, je mnohem vyšší než cena, kterou musíte zaplatit. Koneckonců, nikdy nevíte, kdy byste to mohli nejvíce potřebovat.

Je však důležité vám vždy připomenout, abyste zůstali v bezpečí, abyste se vyhnuli nehodám. To, že víte, že máte pojištění, neznamená, že byste mohli být bezohlední. Zdraví je jediná věc, kterou nelze vrátit zpět, jakmile bude příliš pozdě.

Pokud si jdete pro své recepty do lékárny Costco a chcete vědět, jaké pojistné plány přijímají, abyste věděli, co dostanete, pokračujte ve čtení tohoto článku.

Co je Costco?

Costco je obrovská společnost pocházející z Ameriky, která prodává velkoobchodní produkty těm, kteří mají členství. Produkty se prodávají ve velkém za nižší a zlevněné ceny, což je na jeho trhu velmi přitažlivé.

Prodávají různé produkty od potravin po hardware a spotřebiče, jako jsou lednice a klimatizace. Každopádně zde je pět otázek, které byste si měli položit při nákupu klimatizací pro případ, že nějakou dostanete od Costco.

Mají také nábytek, šperky a další domácí potřeby. Ach jo, a hodně toaletního papíru. Pokud tedy potřebujete koupit velké množství jednoho druhu zboží a chcete ušetřit, víte, kam jít.

Pobočky Costco existují také v zemích mimo Ameriku, jako je Kanada, Austrálie, Mexiko, Spojené království, Jižní Korea, Japonsko, Tchaj -wan a další. Jejich členství stojí 60 až 120 USD v závislosti na typu spolu s ročním poplatkem.

Proč Costco Pharmacy?

Dobře, takže Costco prodává všechny druhy věcí a nyní také prodávají léky? Ano, mají, ale pochybuji, že jste překvapeni. Ostatně je to v nadpisu a hlavním bodu tohoto článku.

Důvodem, proč je Costco Pharmacy převládající volbou, je jeho cena „ano, uhodli jste správně“. Lékárníci účtují poplatky za výdej za recepty, které vyplníte. Walmart, Safeway, Sobeys a Rexall účtují poplatky za výdej přibližně 11 dolarů, zatímco Costco Pharmacy účtuje pouze 4 dolary. V důsledku toho jsou léky, které prodávají, velmi levné ve srovnání s konkurenty, protože mají velmi nízkou značku.

Mají neuvěřitelně nízké ceny, ale přesto vydělávají kvůli velkému počtu lidí, kteří u nich nakupují kvůli jejich ceně. K nákupu v jejich lékárně také nepotřebujete členství v Costco.

I po jejich nízkých cenách a slevách můžete stále ušetřit, pokud máte plán pojištění. Plány zdravotního pojištění mohou pokrýt vaše léky na předpis nebo zaplatit část z nich. Pokračujte ve čtení, abyste věděli, jaké pojištění Costco Pharmacy přijímá.

Pojistné plány zaručené společností Costco Pharmacy

Pojistné plány, že Costco Pharmacy se liší v závislosti na umístění. Nemusíte si dělat starosti, protože v této oblasti jsou přijímány prominentní pojistné plány.

Pokud jste pravidelným zákazníkem v Costco Pharmacy a plánujete si sjednat pojistný plán, je důležité se zeptat, jaké pojistné plány přijímají jako doporučení. Níže bude uvedeno několik příkladů pojistných plánů, které společnost Costco Pharmacy přijímá.

#1. Alberta Blue Cross

Alberta Blue Cross zahrnuje všechny druhy výhod, z vašich receptů spolu s vaší vizí a zdravím zubů. Součástí seznamu jsou cestovní výdaje za lékařskou péči, poplatky za záchrannou službu, životní pojištění a mnoho dalších.

#2. Pojišťovací služby MDM

Pojišťovací služby MDM pokrývají širokou škálu služeb, včetně životního pojištění, pojištění závislého života, krátkodobé a dlouhodobé invalidity, zubní zdravotní péče a rozšířená zdravotní péče.

#3. Johnson Insurance

Pojištění Johnson vám umožňuje sestavit si plán a umožňuje vám vybrat si z produktů a služeb, které poskytují, jako je pojištění domácnosti, pojištění auta, nouzové cestovní pojištění, životní pojištění, zdravotní a zubní pojištění, pojištění invalidity a kritické nemoci a mnoho dalších.

#4. Nexgen Rx

Nexgen Rx nabízí řešení, která lidem pomáhají zvládat jejich zdravotní výhody. Umožňuje lepší flexibilitu a přístupnost. Nabízejí také správu reklamací a rozhodování o lécích na předpis a zubních požadavcích.

#5. Green Shield Canada

Green Shield Canada (GSC) se zaměřuje na poskytování nejlepších zdravotních výhod a usnadňuje lidem být zdraví a dobře.

Zaměřují se na dlouhodobá řešení, která problém vyřeší tím, že se místo dočasných řešení, která dlouho nevydrží, zbaví jeho hlavní příčiny. GSC poskytuje veškeré zdravotní pokrytí, které potřebujete.

Závěrečná slova

Na konci tohoto článku doufám, že jste se dozvěděli, jaké pojištění Costco Pharmacy přijímá. Děkujeme, že jste dočetli až do tohoto bodu článku. Váš čas a úsilí si velmi vážíme.