Jaké je vaše životní pojištění založené na snadné metodě? 3 úžasné druhy pojištění!

Předpokládejme, že váš roční příjem je 35 000 $, jaké je vaše životní pojištění založené na snadné metodě? U příjmů střední třídy je velmi preferováno sjednat si životní pojištění. Váš výběr by se však neměl spoléhat pouze na váš příjem. Volbu zásad mohou ovlivnit další faktory.

Nákup pojištění znamená, že musíte uhradit požadované výdaje. Budete muset uvést své náklady a sčítat je dohromady.

Pak přidejte trochu více částky navíc pro finanční využití v budoucnosti. Současně musíte zvážit svůj příjem a aktiva a zjistit, zda jste schopni je zaplatit. Věc se má tak, že 35 000 $ není příliš málo, ale ani příliš mnoho, což znamená, že musíte být praktičtí a logičtí při výběru politiky, která vám bude přinášet největší užitek, ale zároveň nepoškodí váš rozpočet.

Jaké pojištění zvolit na základě snadné metody?

Co když je váš roční příjem 35 000 USD, jaké je vaše životní pojištění založené na snadné metodě? Snadná metoda je technika výpočtu pojištění, která může určit váš požadavek na životní pojištění. Provádí se řadou matematických rovnic potřebných k zodpovězení vaší mzdy za 7 let na 70%.

Jedná se o vysoce doporučenou metodu pro rodiny s příjmem ze střední třídy s ročním hrubým příjmem přibližně 35 000 až 99 000 USD, s maximálně 3 dětmi a zdravými podmínkami, plus stabilní zaměstnání pro matku i otce. Vezmete svůj roční příjem a znásobíte jej o 70%. Produkt se pak vynásobí 7, což odpovídá počtu let. Celkový součet by byl požadavek životního pojištění potřebný s tímto příjmem.

Když vezmete v úvahu, že máte 35 000 $ vynásobených 70 procenty, budete mít 24 500 $. Řekněme, že to máte ještě 7 let; na pojištění budete potřebovat 171 500 $.

Tři zásady pojištění, které je třeba zvážit

Pokud je váš roční příjem 35 000 USD, můžete zvážit tři pojistky a chcete vědět, jaké je vaše životní pojištění založené na jednoduché metodě.

#1. Termínované životní pojištění

Pojem životní pojištění z kořenového slova „termín“ označuje pojistku stanovenou na konkrétní časové období, obvykle na desetiletí. To nevyžaduje, aby pojistitel byl mrtvý. V okamžiku, kdy smlouva dosáhne svého termínu, bude pojištění uvolněno. Samozřejmě existují způsoby, jak prodloužit smlouvu. Do klauzule můžete přidat další roky, dokud nenajdete své zásady nezbytné pro použití. Pro děti se obvykle používá termínované pojištění. U vysokoškolských fondů musí být finance na vzdělávání nebo dluhy splaceny v určitém časovém období.

Životní pojištění je nejlevnějším typem, takže je ideální pro rodiny se středními příjmy nebo pro ty, kteří vydělávají 35 000 dolarů ročně. Tímto způsobem můžete utratit nějaké peníze pro svou budoucnost, ale nebude to mít negativní vliv na váš denní rozpočet. Pokud existuje stinná stránka, je to skutečnost, že výnosy z pojištění u termínovaných pojistných smluv nejsou tak velké jako u trvalých. Protože je smlouva specifická pro určité časové období, nebude tolik času na růst zájmu.

Nemluvě o tom, že kratší časové období může být spolehlivý plán na snížení rizika dluhu, údržba může být nákladná. Pokud si chcete prodloužit termín, budete muset zaplatit více. Sazby za rozšíření se obvykle pokaždé zvýší.

Dále pochopte, který z následujících textů nejlépe popisuje termínované životní pojištění.

#2. Trvalé životní pojištění

Trvalé životní pojištění drží své jméno. Je to trvalé. V podstatě jste nastaveni, dokonce i poté, co zemřete. Žili jste stabilní život a toto splnění předáte budoucí generaci. Tato zásada poskytuje stabilitu a pohodlí. Ať zemřete zítra, nebo se dožijete staletí, vždy budete mít překážku, protože vaše finanční záležitosti vyřizují trvalé politiky i po smrti. Máte také mnoho let na to, abyste nechali peníze každoročně růst. Trvalé pojištění vám zároveň umožní půjčit si vlastní peníze na aktuální potřeby.

Nevýhody celoživotní politiky jsou však mnohem nákladnější počáteční rovnováhou. Protože poskytuje více výhod a celoživotní růst úroků, budete muset riskovat více peněz.

Ale můžete se také uklidnit myšlenkou, že už nebudete muset platit, pokud chcete mít delší období. Tato zásada je také doporučována pro rodiny střední třídy, protože je to mnohem stabilnější možnost. Abyste toho mohli využít, možná budete muset trochu ušetřit. Důvěřujte nám však a stojí to za to stejně jako termínové zásady.

Poznejte rozdíl mezi termínovaným životním pojištěním a trvalým životním pojištěním.

#3. Konvertibilní životní pojištění

Toto je v zásadě kombinace výše uvedených zásad. S termínem pojištění můžete začít, pokud máte nízký kapitál a když jste dostatečně spořili, můžete jej převést na celoživotní pojištění.

Tímto způsobem můžete získat výhodu zahájení pojištění, přestože máte menší příjem, ale také získat luxus přechodu na stabilní a pohodlné trvalé pojištění, když získáte dostatek finančních prostředků. Uvědomte si však, že při přechodu na mnohem dražší program budete muset zaplatit o něco více. Pochopte, jak odhadnout životní pojištění.

Závěr

Vzhledem k tomu, že váš roční příjem je 35 000 $, jaké je vaše životní pojištění založené na jednoduché metodě? Už jste si vybrali? Pokračujte ve zvažování pro a proti a rozhodujte se, která politika je pro vás dlouhodobě lepší. Volit moudře!