Jak získat pojištění k zaplacení masážního křesla? 3 snadné kroky!

Jak získat pojištění k zaplacení masážního křesla? Nejprve je třeba si ověřit, zda to pojistka kryje. Zásady, které mají klauzuli o lékařské masáži, budou znamenat, že za ni zaplatí. I když můžete použít svůj rozpočet na nákup masážního křesla, stále budete chtít, aby jej pokryl poskytovatel pojištění.

Přiznejte si skutečnost, že některé pojišťovny masáž nehradí. To platí, i když to předepsal lékař. Tehdy také nemusí platit za vaše masážní křeslo.

Vždy je lepší ušetřit více peněz na masážní křeslo. Sjednejte si pojištění na zaplacení masážního křesla. Postupujte podle tohoto návodu níže a vysvětlete, jak to udělat, pomocí jednoduchých a snadno pochopitelných tipů níže.

Možná ano nebo ne!

Existují stále nějaké pochybnosti, zda pojištění hradí masážní křeslo? Vězte, že to pravděpodobně závisí na vašem plánu a pojištění. Může být zodpovězeno ano nebo ne. Je však nepravděpodobné, že by to pojištění stále uhradilo, pokud jste použili všechny spoluúčasti. Dobrou zprávou je, že pojištění může pokrýt náklady na masážní křeslo. Nakonec si nejprve založte zdravotní spořící účet nebo flexibilní výdajový účet. Co je to?

Porozumění Účtu zdravotního spoření

Tento typ účtu je individuálně uznávaný lékařský účet. Umožňuje vám uložit všechny vaše příjmy před zdaněním. Poté je lze využít jako součást zdravotního krytí prostřednictvím pojišťovny. Tento účet navíc umožní větší flexibilitu, pokud jde o to, k čemu mohou finanční prostředky sloužit.

Na své HSA účty mohou vkládat jak zaměstnavatelé, tak pojistníci. Ty jsou však považovány za daňové ráje s limity. Limity se mohou vyšplhat až na několik tisíc dolarů pro každého člověka. Nechte finanční prostředky převést každý rok na tento účet. To umožňuje hromadění vašich peněz. Tu pak můžete využít při nákupu masážního křesla. Tento fond tedy pomáhá při nákupu masážního křesla. Pojistníci mohou díky daňovému zvýhodnění ušetřit až téměř třicet procent.

Porozumění flexibilnímu výdajovému účtu

To vám může poskytnout trochu volného prostoru, kdekoli chcete utratit své úspory. Je to tedy dobrá volba při nákupu masážního křesla. Je flexibilnější než kterýkoli jiný. Umožňuje vám utrácet peníze za více. Otevírá dveře i pro netradičnější nákupy, jako je masážní křeslo.

Přichází s podobnými daňovými výhodami jako HSA. Můžete si to nastavit i u pojistek. Vaše peníze na tomto účtu nepodléhají dani ze mzdy. Umožňuje vám dále získat značné množství úspor na daních. Ale ve srovnání s HSA se část vašich peněz na tomto účtu během konce roku převalí. Důvodem je, že zákon PPA nebo ochrana pacientů & Zákon o cenově dostupné péči vám umožňuje nosit až 500 dolarů na následující rok. A to i bez ztráty těchto prostředků.

Kroky, které je třeba dodržet pro získání pojištění k platbě za masážní křeslo

Jak získat pojištění k zaplacení masážního křesla? Postupujte podle jednoduchých kroků níže, abyste to udělali rychle a úspěšně.

Krok č. 1. Podívejte se na pojistnou smlouvu

Jak bylo uvedeno, podívejte se na pojistku, pokud platí za masážní křeslo. FSA nebo HSA může znamenat, že můžete použít finanční prostředky k jeho nákupu. Poraďte se se svým poskytovatelem, abyste si byli jisti, že můžete.

Krok #2. Identifikujte svou nemoc

Pojišťovna masážní křeslo uhradí, pokud léčí nemoc nebo neduh. Nikdy to není přijato jako důvod, pokud jde pouze o přístavbu domu. Udělejte si průzkum, abyste věděli, zda je masáž tou správnou léčbou. Ukažte svému lékaři nějaké případové studie. Jde o to zjistit, zda vám masáž může pomoci. Pojišťovny hradí masážní křesla, pokud pacienti trpí chronickými problémy se zády. Pokud máte podobný případ, jste nyní skvělým kandidátem na křeslo.

Krok #3. Poraďte se se svým lékařem

Shromážděte své zkoumané informace a prodiskutujte je se svým lékařem. Tak je lékař řádně vyhodnotí. Zahrňte všechny možnosti léčby a příznaky, které máte. To je během schůzky. Masážní terapie se často nedoporučuje. Dokud nevyzkoušeli méně holistické formy terapie. Vysvětlete to dále, pokud si myslíte, že vám to pomůže. Přesvědčte svého lékaře, aby vám předepsal masážní terapii, která vyhovuje vašemu stavu. To je samozřejmě až poté, co víte, že masáž může zmírnit vaši nemoc.

Výhody nákupu masážního křesla s využitím plánu zdravotního pojištění

Zde je přehled výhod nákupu masážního křesla pomocí plánu zdravotního pojištění.

#1. Seznamte se se svými spoluúčast

Jiné plány zdravotního pojištění vám mohou umožnit uplatnit náklady na terapeutické křeslo oproti spoluúčasti. To platí, pokud na to existuje lékařský předpis. Navíc by to mělo jít pod DME pojišťovací společnosti jako součást vašeho plánu. Zjistěte, zda to dokážete provedením průzkumu. Poté zavolejte správci výhod. Poraďte se také s lékařem. Možná budete chtít vědět, co je masážní křeslo.

#2. Vezměte si srážku za masážní křeslo

Pokud vám masážní křeslo předepsal lékař, můžete si daň odečíst. To je pravda, protože to potřebujete pro svůj neduh. Ujistěte se, že nákup masážního křesla bude mít nárok na daňový odpočet. Výrazně to sníží daňovou povinnost. Přátelé, čtěte a poznejte své pohodlné křeslo.

Tipy, jak chránit své masážní křeslo

Masážní křeslo může být skutečně drahý nákup. Proto se o něj dobře starejte, protože vám přinese více pohodlí. Jen to použijte správným možným způsobem. Postarejte se o to v mnoha ohledech dobře.

  • Masážní křeslo pravidelně čistěte;
  • Odstraňte veškeré nečistoty. Tím prodloužíte životnost masážního křesla;
  • Kupte si k masážnímu křeslu chránič. To jej chrání před vnějším prostředím; a
  • Instrukce naleznete v příručce. Obsahuje také některé důležité pokyny. Tak se naučíte, jak jej používat správným způsobem.

Závěr

Postupujte podle tohoto průvodce, jak získat pojištění pro zaplacení masážního křesla. Vše zde bylo jasně vysvětleno. Sjednejte si pojistku na zaplacení masážního křesla. Ale dokud máte zdravotní záznamy & schválení od vašeho lékaře, nemusíte se bát.