Jak získat falešné pojištění. Fakta ovlivňující mysl pro vás!

Někteří mají zájem vědět, jak získat falešné pojištění. Vezměte na vědomí, že pokud máte vozidlo, nemůžete jej legálně řídit bez zakoupení pojištění auta. Pokud jedete bez pojištění, může vás stáhnout a dostat nabídku. Policejní vymáhání v některých oblastech musí po odjetí fyzicky odtáhnout a uvěznit nepojištěné vozidlo.

Pokud jste obviněni bez pojištění, musíte se dostavit k soudu a předložit důkazy o krytí, které vám zabrání zaplatit pokutu. Pokud nyní nabídnete padělaný doklad o pojištění a krytí, který lze ověřit elektronicky, můžete být zatčeni. Jak tedy získat falešné pojištění?

Důvod, jak získat falešné pojištění

Pokud vás odtáhnou bez pojištění, můžete být v pokušení zjistit, jak získat falešné pojištění automobilu a vytvořit špatnou dokumentaci. Problém se ještě zhorší, pokud se vám podaří předložit falešnou kartu pojištěnce, která vám slibuje krytí v následujících šesti až dvanácti měsících.

Nejen, že byste nebyli krytí, ale také proto, že je těžké předložit před soud padělaný doklad o pojištění. Měli byste vědět, že mnoho renomovaných pojišťovacích společností poskytuje řadu pojistných smluv. Někdy není pochyb o tom, že nemůžete najít pojistku, která by vyhovovala vašim potřebám, a tak nakonec zkoumáte, jak si vyrobit falešnou kartu pojištění vozidla. Ale vezměte na vědomí, že falešné pojištění auta vyžaduje zklamání a obcházení zákona.

Proč potřebujete doklad o pojištění auta?

Možná se divíte, proč po vás zákonodárci vůbec žádají pojištění, pokud platíte auto a roční registrační poplatky. Jelikož stát stanovil minimální požadavky na pojištění, je důkaz o pojištění jednou z prvních věcí, o které budete požádáni během dopravní kontroly ze strany orgánů činných v trestním řízení. Státní právo stanoví tyto právně vymahatelné povinnosti.

Pojištění je ve většině situací zákonným požadavkem. Pokud chcete zaregistrovat a udržovat své vozidlo registrované, musíte získat krytí odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobou a/nebo pojištění úrazu.

Kromě toho by bylo nejlepší, kdybyste měli vždy pojištění, abyste měli registraci k řízení nebo parkování auta. Doklad o pojištění je podobný kontrole kvality na žádost důstojníka. Většina států vyhodnocuje pokuty pro ty, kteří nemají v autě pojistné krytí, v reálném čase požadováním důkazů, když jsou již v kontaktu s důstojníkem.

Vzhledem k tomu, že vás státní orgány nemohou sledovat a často se vás ptát na vaše pokrytí, je někdy nejlepším způsobem, jak dopadnout zločince nejméně očekávaným způsobem, jak náhodně požádat o průkaz. Pokud jste zastaveni nebo jste účastníkem nehody, policie na místě nebo druhý řidič musí předložit doklad o pojištění. Můžete si myslet, že důkazy budou zásadním dokumentem popisujícím vaše úplné pokrytí, ale není tomu tak. Jediná věc, kterou musíte prokázat, že jste dodržovali zákony svého státu, je identifikační karta pojištění vozidla vydaná vaším pojistitelem.

Jak se vyhnout získání falešné karty pojištěnce?

Pokud nemáte občanský průkaz, můžete se zeptat, jak jej získat. Nejprve si zajistěte pojištění u renomované pojišťovací společnosti, které je povoleno působit ve vaší zemi. Měli byste mít přístup k oficiálnímu dokumentu, jako je automobilový občanský průkaz, pokud firma může poskytnout pojištění osobních automobilů.

Podle kalifornského ministerstva pojištění bude vydán dočasný občanský průkaz vozidla, který je vhodný pouze na 30 až 60 dní.

Jakmile potvrdíte své informace a přijmete peníze, získáte více než dočasný papírový průkaz. Oficiální karta je vytištěna na laminovaných listech a první měsíc a celé období. Dávejte si pozor na weby, které online vydávají karty pojištěnce zdarma. S největší pravděpodobností se jedná o podvody. Abyste se ochránili před podvody, vězte, jak se vyhnout nákupu falešného pojištění auta.

Považuje se podvádění za falešné pojištění?

Řízení bez dostatečného pojištění vozidla je zakázáno. Podvod se stane podvodem, pokud si přejete mít finanční prospěch, například pokud se někdo stane účastníkem dopravní nehody a žádá odškodnění. Dalším příkladem podvodu je, když podáváte nepravdivé tvrzení, protože se stydíte tuto schránku vyzvednout a rozhodnout se tvrdit, že to byl hit a spuštění.

Důsledky porušení zákona prostřednictvím falešného pojištění auta se liší podle státu. Některé státy vás mohou najít za pár stovek dolarů, zatímco jiné vás mohou potrestat za tisíce dolarů a vězení. Pokud uniknete trestům, bude vám řidičský průkaz pravděpodobně pozastaven, zejména pokud budete ležet před soudem. Chcete -li tedy porozumět více, přečtěte si zde o tom, co je pojistný podvod?

Je to zábal!

Už víte, jak získat falešné pojištění, ale zvažte to, pokud hledáte kopie karty pojištění auta a věříte, že se pokusíte změnit dokument na internetu. Například může být snadné vytvořit si občanský průkaz s firemním logem pomocí softwaru Photoshop, ale pouze vlastnictví kopie nezaručuje, že budete dodržovat požadavky na kartu.

Navíc některé falšované pojišťovací společnosti vypadají skutečně. Obvykle se však jedná o webové stránky, které slibují bezplatnou online produkci falešných karet pojištění automobilu. Pokud budete odhaleni s falešnou kartou pojištěnce a postaveni před soud, budete ve vážném nebezpečí. Další články o pojištění naleznete zde o čtyřech běžných pojistných podvodech, na které byste měli pamatovat a ušetřit peníze na životním pojištění. To je pro dnešek vše! Děkuji za přečtení, až příště.