Jak si koupit pojištění v GTA 5? Snadný průvodce pro vás!

Chcete vědět, jak si koupit pojištění v GTA 5? Je to zdarma na Los Santos Customs poté, co jste ukradli své auto v tutoriálu.

Pokud si ho pojistíte, budete muset na stejné místo dojet s jakýmkoli jiným autem. Když tam budete, kupte si sledovač, ale může to také něco stát.

Vůz, který jste si zakoupili online, si pak zajistíte intuitivním způsobem. A to platí, pokud jste si koupili garáž. Pak musí mít doporučený sledovač. Při parkování auta v garáži je potřeba tracker. Bylo by lepší přečíst si více níže o získání pojištění GTA5 snadným způsobem.

Jak si můžete koupit pojištění v GTA 5

Nejprve projděte do Los Santos Customs. Připravte se na výběr z mnoha uvedených pojistných smluv. Vaše vozidlo je již pojištěno po zvolení pojistného plánu a jeho zaplacení.

Vezměte na vědomí, že existují určité události, kdy je ztráta kompenzována pojištěným. Zde jsou následující:

  • Auto vybuchlo
  • Auto bylo vážně poškozeno
  • Prémiové ceny
  • Ceny pojistného se liší podle pojistného plánu. Poté zaplaťte prémii prostřednictvím jednorázového bonusu
  • Osoba, které je třeba zavolat po takové mizerné události

Co dělat po výbuchu & Auto bylo vážně poškozeno

Zde jsou věci, které musíte udělat po výbuchu a v případě, že je auto vážně poškozeno:

  • Vyjměte telefon, když hrajete. Podejte žádost u Mors Mutual. Projděte prosím kontaktní sekci telefonu a otevřete ji. Zavolejte jim.
  • Po jejich odpovědi dostanete kompenzaci za zcela nové auto. To pak bude potřeba vyzvednout. Podívejte se na viditelnost tras na mapě. To je s použitím značky na auto.
  • Auto, které vybuchlo, nebo s vámi, kteří opustili hru, by mělo vyžadovat podání protinároku. Je správné se podívat a umístit značku polohy do nápadu mapy.

Pozadí hry GTA 5

GTA5 je zkratka pro Grand Theft Auto V. Toto je pouze zkratka pro dobrodružnou a akční hru. Vyberte si hru z pohledu první i třetí osoby. V tomto případě bude třeba dokončit mise a tyto mise budou dobře sledovat příběh vaší hry. Mnohem více, v této hře budou k dispozici dva režimy.

První z nich je známý jako příběhový režim. Tento režim pro jednoho hráče přichází s omezenými misemi. Ve hře budete ovládat 3 postavy. Tyto tři postavy se mohou jmenovat Franklin, Trevor a & Michael. Druhým je online režim. Tento režim pro více hráčů vás nebude omezovat, ale vyžaduje, abyste aktualizovali příběh. Často se však jedná o přístupný režim, ve kterém budete moci dělat, co si přejete.

Nákup pojištění v GTA 5

Jak koupit pojištění v GTA 5 zahrnuje pochopení samotného pojištění. Je to považováno za dohodu. Kupuje se za účelem ochrany před finanční ztrátou. Mohou být zpřístupněny pojistné smlouvy. Mají také společné rysy. Zajišťují, že budou kompenzovat ztrátu. Dohoda bude uzavřena mezi pojištěnou osobou a pojistitelem. Nyní víte, jak získáte pojištění auta v GTA 5.

Jak funguje pojistná smlouva v GTA 5

Smlouva přichází s odlišnými podmínkami & podmínky. Bude se hodně spoléhat na politiku, o které se mluví. Jakákoli ztráta je kompenzována, pokud ji pojistitel pojistí. To je výměnou za pojistné, které pojistník zaplatil. Kompenzace se provádí mnoha možnými způsoby. Hodně záleží na pojistné smlouvě. Přečtěte si také o tom, jak získat pojištění v příběhovém režimu GTA 5.

Aktualizace hry GTA 5

Zde je několik dalších herních aktualizací, se kterými byste se měli seznámit.

Aktualizace 1.17

Hráči trpí ztrátou různých a těžce poškozených vozidel. Mohou využívat funkci „vybrat je všechny“ prostřednictvím telefonů Morsha. Společnost je následně informována o poškozených vozidlech. To vám zabrání vyřizovat samostatné hovory pro každé vozidlo.

Aktualizace 1.16

Hráč nebude muset platit za pojištění, pokud nebude zničen jako takový. A to i přesto, že ten, kdo spáchal vandalský čin, nemá dost peněz. Jde o zaplacení jeho pojištění.

Změny a jejich popis

Zde je několik změn, které byste měli očekávat:

Před takovou aktualizací 1.10

Hráč nebude muset platit za nic z pojištění. To platí, pokud někdo poškodil nebo zničil osobní vozidlo. Během ní bude třeba čekat čtyři dny.

Začátek opravy 1.10

Obnova vozidla ze sběratelské edice ihned po opravě není možná. To platí, pokud jsou zničena vozidla ze sběratelské edice. Totéž platí pro Space docker. Toto nelze obnovit z pozdějších oprav.

Začátek aktualizace 1.16

Hráč nebude muset platit za pojištění. To je v případě, že není zodpovědný za jeho zničení. To platí také v případě, že hráč nemá peníze na zaplacení pojištění.

Počínaje aktualizací 1.17

Hráči více poškozených vozidel mohou provést „vyzvednutí všeho“ na telefonu Morsa. To je také bez individuálního volání pro každé vozidlo.

Před 1.42

Bonus 1 000 USD musí stále zaplatit majitel. A to i v případě, že jej poškodil jiný hráč. To je v případě osobního letadla hangárového hráče poškozeného jiným. Letadla již nebudou zpoplatněna, když je zničí hráči, environmentální hrozby a NPC.

Je to obal!

Nyní jste se naučili, jak si snadno koupit pojištění v GTA 5. Všechny ostatní otázky, které vás trápí, jsou již zodpovězeny. Navíc se možná vyjasnil i váš zmatek. Připravte se a bavte se hraním GTA5 poté, co znáte tohoto průvodce! Určitě je dobré vědět, jak v GTA 5 získat pojištění.