Jak koupit elitní nebezpečné pojištění? Úžasná fakta, která je třeba vědět!

Hledáte, jak si pořídit elitní nebezpečné pojištění? Prostřednictvím tohoto článku pochopíte, co je elita nebezpečná a kdy získáte její pojištění. Elitní nebezpečná je loď nebo kosmická loď. Kdykoli je vaše loď tak vážně zasažena, že ji již nedokáže zachránit, Elite Dangerous zavedl myšlenku pojištění, ve kterém se okamžitě evakuujete do nepropustné mimozemské vesmírné lodi a vrátíte se na poslední místo, kde jste přistáli.

Pojistné krytí se obvykle používá pro aktuální tržní cenu lodi a technologie, takže si ji ani nemusíte zvlášť účtovat.

Protože Elite Dangerous postrádá funkci „získaných dobrodružství“, která vám umožní restartovat se z dříve vytvořeného stavu, pojištění umožňuje lidem vrátit se do bodu blízko místa, kde by byli předtím, než byla jejich loď zničena.

Jak funguje pojištění na elitních nebezpečných lodích?

Pojištění elitních nebezpečných věcí funguje jako Uvidíte, že pojistný panel, pokud je vaše kosmická loď zcela vymazán, vám umožní pokračovat v nákupu vybavení vaší ztroskotané lodi tím, že utratíte pojistné na pojistné krytí. V opačném případě nemusíte utrácet velké částky a federace pilotů vám půjčí Sidewinder s neomezeným vstupem. Takže jste se báli, jak si koupit elitní nebezpečné pojištění?

V elitním nebezpečí může kdokoli obdržet peníze až do výše 600 000 nákladů, pokud skutečně nemáte kredity na pokrytí přebytku a zpětný odkup své lodi. Mějte na paměti, že veškeré aktuální půjčky budou zahrnuty do výše půjčky 600 000.

Pokud se vám nepodaří získat dostatečné množství kreditů na odkoupení vybavení vaší poškozené lodi, vrátí vám to peníze, a naneštěstí nebudete mít jinou možnost, než začít se Sidewinderem od základů. Pokud jste utratili stovky her a peněz za loď, může to být velmi zklamáním.

Chcete-li tomuto problému předejít, moudrým obecným vodítkem by bylo nikdy nepřestávat, pokud je váš běžný účet mnohem nižší než náklady na zpětný nákup vaší lodi zaplacením pojistného a kontrolou výdajů. Takže další informace ověřují, jak zajistit, aby vaše loď byla elitně nebezpečná.

Co stojí pojištění lodi v Elite Dangerous?

Před zakoupením lodi si musíte promyslet, kolik stojí pojištění lodi. Po přečtení tohoto článku dostanete odpověď na svou otázku. Pojistné je 5 % z celkové částky vaší lodi plus veškerého nákladu, který přepravujete. Například pojistné na krytí na Viper MkII může stát 7 146 kreditních bodů, 5 procent z kupní ceny 142 931 kreditů. Cobra Mk3 by vám však vrátila 18 985 kreditů, 5 procent z 379 718 kreditů. Chcete-li vědět více, přečtěte si, co se stane, když si nemůžete dovolit pojištění Elite Dangerous.

Slevy na elitní nebezpečné pojištění

Můžete také získat slevu v případě pojištění v elite nebezpečné, a to pouze tehdy, pokud jste se zúčastnili kampaně Elite Dangerous New. Příznivci beta verze získají 25% slevu na pojistném, zatímco příznivci Alpha získají slevu 50 %.

Jaký je průvodce Elite Dangerous Players o pojištění?

Zde jsou zdroje pojištění ve verzi 2 Příručky pro hráče. Je zmíněno, že tito hráči si nejsou dobře vědomi nové edice Elite Dangerous; jako největší půjčka se vztahuje na 200 000 kreditů, zatímco aktuálně si můžete půjčit až 600 000 kreditů.

p32

Nezkušený pilot provozující kosmickou loď představuje značné riziko pro sebe i cestující, ubývající život nebo velké náklady na pojištění.

p113

Vaše primární loď je fakticky půjčená a chrání ji důkladná pojistná smlouva, takže za výměnu musíte zaplatit poplatek nebo poplatek. Nižší úroveň pojištění chrání veškeré vybavení, které si zde zakoupíte a nainstalujete na kosmickou loď.

Pokud si koupíte loď, je chráněna i nižším pojistným krytím. Pokud je loď zdemolována, musíte za ni a veškeré nainstalované vybavení zaplatit navíc.

Ale i když jsou poplatky navíc jen malou částí skutečné hodnoty vesmírné lodi a vybavení, konečné náklady mohou být značné, možná vyšší, než můžete zvládnout. V takové situaci máte několik alternativ. Máte-li dostatek hotovosti, abyste si mohli dovolit celkové náklady, které obsahují všechny potřebné součásti, možná nebudete chtít kupovat další funkce, čímž se sníží cena.

Jak získává Elite Dangerous půjčky?

Pokud získáte přístup k dlužníkovi, můžete získat půjčku až 200 000 Kč. Pokud zvolíte tuto alternativu, veškeré odměny, které vytvoříte, budou odečteny o 10 %. Všechny závazky a poplatky jsou odstraněny a vy se vrátíte do výchozího bodu, ve kterém dostanete novou vypůjčenou počáteční loď. Vaše zaměstnání je v podstatě obnoveno; mějte však na paměti, že si udržujete veškerou pověst a hodnocení, které můžete získat nebo ztratit.

Závěr

Chcete-li pochopit, jak nakupovat elitní nebezpečné oblasti pojištění, přečtěte si celý článek. Elite Dangerous zahrnuje pojištění lodí jako vhodný způsob. Mějte na paměti, že pojištění v roce 1900 není vůbec jako pojištění v roce 2021. Když to budete vědět a budete se svými finančními prostředky rozumně nakládat, ušetříte si spoustu zármutku, pokud se vaše loď potopí. Pro další články o pojištění si přečtěte, jak si založit vlastní životní pojišťovnu a co je pojištění bez závad v Quizletu. Děkuji za přečtení!