Co je pojištění na splátky? Užitečné informace pro vás!

Co je pojištění splátkového poplatku, protože váš měsíční účet za pojištění je zpoplatněn? Pokud nerozumíte, proč tomu tak je, nemějte obavy, protože o tom budeme diskutovat níže. Poskytovatelé pojištění účtují měsíční poplatek, pokud vaše pojistka není uhrazena v plné výši.

Splátkový poplatek obvykle pokryje zpracování platby každý měsíc.

Pokud se tedy chcete vyhnout měsíčním platbám, můžete si zvolit nákup zásad v plné výši. Níže jsou uvedeny další podrobnosti, které byste měli vědět o splátkovém poplatku. Proč pojišťovny účtují poplatky na splátky a zda byste měli či neměli platit za pojistné každý rok na splátky nebo v plné výši? Co je tedy pojištění na splátky?

Co je pojištění splátkového poplatku?

To se týká poplatku za služby vzniklého za zpracování plateb pojistného, ​​obvykle na měsíční nebo čtvrtletní bázi. Většina, ne -li všechny pojišťovny účtují tento konkrétní poplatek. V opačném případě budete každý rok platit plné náklady na zásady. CZpočátku se vám malá částka na splátky nezdá moc. Trochu to ale náklady zvýší. Řekněme například, že si vyberete plán pojištění domácnosti se 4 výplatami.

Při zaplacení vaší první splátky vám nebudou účtovány žádné další poplatky za zpracování. Bude to ale rozděleno na celé termínované platby. Pokud se tomu chcete vyhnout, můžete zaplatit celkovou částku ročního pojistného. Přestože je v krátkodobém horizontu přístupnější k platbám prémiových splátek rozpočtu, na konci dne nešetří.

Kolik z vašeho platu je vynaloženo na poplatky za platby?

Odpověď na tuto otázku závisí na tom, jak každý měsíc platíte své účty. Pokud nastavíte platby na svém účtu, bude vám účtován splátkový poplatek ve výši 3 až 5 dolarů. Stejně jako Geico však mnoho pojišťoven ukládá výrazně sníženou cenu (jeden dolar místo pěti dolarů), když jsou vaše platby strženy přímo z vašeho bankovního účtu, takzvaná metoda elektronického převodu prostředků (EFT).

Proč pojišťovny účtují poplatky za splátky?

Pojistitelům vznikají poplatky za splátky ze dvou důvodů: (1) jsou pokryty všechny dodatečné náklady na zpracování kreditních karet a (2) při každém použití vaší kreditní karty bude vašemu poskytovateli služeb účtován poplatek za pojištění. Tento poplatek je odečten z nákladů na vaši platbu. Zajišťuje, aby možnosti platby byly i nadále levné. Pokud korporace neuloží výdaje na splátky, bylo by nefér platit celé pojistníky.

Pojistitel například zaplatí 21 $ předem. Plátci nejsou zahrnuti, pokud zvolíte tarif se 4 výplatami a neúčtujete prémii za transakční náklady. Pojišťovací firmy zaměstnávají poplatky za splátky pojistného za měsíční kompenzaci administrativních nákladů na zpracování plateb. Rostoucí počet pojišťoven nabízí platby za auto pojištění na jeden rok, šest měsíců a jeden měsíc.

Je v nejlepším zájmu pojištění, abyste vydělali celé roční pojistné najednou.

To znamená, že se zpracovává méně plateb, ale je k dispozici více peněžních toků. Platbou předem efektivně půjčujete peníze na pojištění až na jeden rok. Při výběru měsíčních splátek pojistitel neobdrží předem celou částku a tráví více času a úsilí pravidelnějším placením. Kromě toho si zde přečtěte, co je poplatek za splátkovou službu.

Poplatky za splátky v Kalifornii

Některé zásady zahrnují různé náklady na služby, které se liší od jednoho poskytovatele pojištění k druhému a od jednoho státu k druhému. V zájmu úplné otevřenosti pojďme diskutovat o nákladech na pojištění majitelů domů v Kalifornii. Celkové náklady na pokrytí vašich zásad zahrnují poplatek za MGA. Jedná se o jednorázový správní poplatek za všechna pojištění v Kalifornii. Umožňuje nám poskytnout jedinečné pokrytí, které bychom jinak nemohli nabídnout.

Součástí je i kontrola nákladu. Pokud je potřeba kontrola, účtuje se také jednorázový poplatek. Vnější recenze jsou $ 24, vnější i vnitřní hodnocení jsou $ 44 a inspekce domu s vysokou hodnotou je $ 175. Cena revize požáru je 64 USD. Za náklady na instalaci je v Kalifornii paušální poplatek za zpracování 7 $ za každou pobídkovou platbu po první.

Měli byste platit poplatek za splátky každý rok předem nebo můžete platit každý měsíc?

Vaše finanční situace určuje nejlepší řešení pro vás. Například platby na splátky pomáhají některým lidem úspěšnější rozpočet každý měsíc. Jiní těží z toho, že ušetří na úplném zaplacení pojistného nebo na vrácení peněz na splátky při roční platbě.

Pokud se rozhodnete platit každý měsíc, zeptejte se u své pojišťovny na stanovení poplatku za pojištění. Nezapomeňte požádat o automatické slevy a další slevy, na které byste mohli mít nárok. Na základě těchto informací vytvořte platební plán. Abychom vám s tím pomohli, zde jsou šablony platebního plánu, které vám poslouží jako vodítko.

Je to zábal!

Vzhledem ke všem výše uvedeným informacím předpokládám, že jste již pochopili, co je pojištění splátkového poplatku. Pokud však máte problémy s výběrem pojistné smlouvy a splátkového kalendáře, vyhledejte odbornou radu ohledně získání nejlevnějšího pojištění bez omezení krytí. Chcete se dozvědět více o pojištění? Zde si přečtěte, co je pojištění deskového skla a co zdravotní pojištění stop-loss. Děkujeme, že jste se zastavili! Doufáme, že jste se něco naučili, až příště!