Znáte svou pohodlnou židli: Co je to židle s nulovou gravitací?

Můžete se zeptat, co je to židle s nulovou gravitací? Jedná se o kus masážního nábytku, který funguje jako lehátko, které pozvedne vaše tělo do neutrální polohy.

Rovnoměrně rozděluje vaši váhu, abyste dosáhli zážitku s nulovou gravitací, který cítí pouze astronauti NASA, když jsou ve vesmíru. Co když vám však řekneme, že je nyní k dispozici na Zemi?

Většina z nás, zejména dospělí, hledá způsoby, jak zmírnit bolesti těla způsobené našimi vyčerpávajícími každodenními aktivitami. V důsledku vysoké poptávky po řešení tohoto bolestivého problému je nulový gravitační zážitek vytvořen právě pro vás.

Promluvíme si o základních informacích, které byste měli vědět, než si koupíte vlastní židli s nulovou gravitací. Stává se, že přichází v různých funkcích a modelech, a my vám pomůžeme zjistit, co vám nejvíce vyhovuje. Znamená to jen, že ten, kdo řekl, že se jejich textům písní nemůžeme vzdorovat gravitaci, nám lže.

Jak to funguje?

Jelikož jsme zde na Zemi pod gravitačním tlakem, může to fungovat? Odpověď je ano.

Tato židle může fungovat na dvou místech, vnitřní a venkovní. Předpokládejme, že zažíváte nepříjemnou bolest těla; židle dokáže rovnoměrně rozložit vaši váhu a uvolnit tak stres a tlak.

Funkce křesla s nulovou gravitací závisí na modelu, který si vyberete. Lze jej nastavit ručně nebo automaticky, podle vašich preferencí. Ručně řečeno, když je úhel těla v nakloněné poloze, podnožka židle se nastavuje v prodloužení do vaší výšky, což zvedá nohy těsně k srdci.

Elektricky poháněné židle umožňují vašemu tělu přizpůsobit se poloze podle vašeho pocitu pohodlí. Další výhodou židlí s nulovou gravitací je, že přicházejí s různými funkcemi, jako je tepelná terapie, masáž a inteligentní automatizovaná dálková ovládání.

Sedí na židli s nulovou gravitací

Pokud máte náladu jen dočasně odpočívat, může židle fungovat ve vzpřímené poloze vsedě. Vaše záda by měla plně spočívat na židli s rukama položenými po stranách opěrek rukou.

Můžete také nechat své tělo sedět, aniž byste zvedli opěrku nohou, ale jednoduše položili nohy dolů. Musíte se pouze ujistit, že je židle uzamčená a v režimu vzpřímeného sezení.

Ležení na židli s nulovou gravitací

Nejlepší způsob, jak využít židli ke zmírnění bolestí zad, je sklopení. Zvednutím těla může beztížný postoj snížit vaše napětí. Může vašemu tělu pomoci dosáhnout terapeutického stavu relaxace.

Židle s nulovou gravitací má pocit, jako byste se vznášeli v prostoru. Můžete dělat přesně to, jak jste to udělali, ve vzpřímené poloze. Další je zatlačení opěrky nohou při pohybu vpřed, dokud se židle neklopí do zajištěné polohy.

Co bych měl na židlích s nulovou gravitací hledat?

Než se rozhodnete, jaký model si koupíte, musíte při správném výběru zvážit některé věci.

1. Trvanlivost

Vaše židle s nulovou gravitací by měla být dostatečně odolná. Otestujte kostru a kov, aby unesly vaši váhu, a zda je bez koroze, abyste věděli, zda vaše židle vydrží.

2. Zamykací systém

Zámek křesla s nulovou gravitací je zásadní, protože je to pro sklopnou polohu. Pokud je systém slabý a může se rychle zlomit, židle vám časem nepomůže.

3. Látka

Musíte také poznamenat kvalitu tkaniny židle s nulovou gravitací, pokud je používána venku. Měl by být odolný vůči UV paprskům, nebo bude dostatečně brzy bezbarvý.

4. Opěrka hlavy a polštář

Nejlepší bude, když vezmete v úvahu opěrku hlavy nebo polštář, a bude to prospěšné jak pro sezení, tak pro leh, protože je to relaxační pro oblast hlavy a krku.

Proč je křeslo s nulovou gravitací prospěšné?

Péče o sebe musí být vždy naší nejvyšší prioritou, protože jsme ve spěchu, abychom se uživili. Toto křeslo s nulovou gravitací tvrdí, že pro jeho uživatele to znamená výhody.

Za prvé, držení těla při sezení v poloze s nulovou gravitací může zvýšit průtok krve a krevní oběh. Snižuje tlaky způsobené pracovní zátěží a problémy, se kterými se setkáváte téměř každý den.

Kromě toho také minimalizuje otoky v postižených oblastech. Může uvolnit napětí, které cítíte na krku nebo páteři.

Židle s nulovou gravitací mohou také prospět vašim problémům se spánkem nebo dezorientovaným tělesným hodinám. Zažijete relaxační pocit, který může vést až k 8 hodinám spánku.

Tato zkušenost s nulovou gravitací může také zlepšit vaši výdrž a dovolit vašim svalům relaxovat. Vyčerpání, které cítíte, můžete snížit pouhým používáním této židle po dobu 20 minut.

Závěr

Nyní znáte odpověď na otázku „co je to židle s nulovou gravitací“, když víte, jak to funguje a jaké to má výhody, může vám to pomoci pochopit, proč byste si měli pořídit jednu. Nabízí pohodlí nejen v rozích vašeho domova, ale také při venkovních aktivitách.

Je přenosný (v závislosti na modelu) a může snížit stres způsobený prací a nepřátelským prostředím. Méně komplikovaným způsobem se můžete konečně vzoprat gravitaci nebo se sami stát astronautem.