Zjistěte, jak ze sedačky odpojit zadní část křesla

Bez ohledu na to, jak jste opatrní, dříve nebo později se to stane: zadní část křesla se ze sedačky uvolní. Může být bolestivé vytáhnout na jedné straně a zatlačit na druhou, aby se hákový mechanismus znovu zachytil.

Dobrou zprávou je, že pomocí několika jednoduchých kroků se naučíte, jak uvolnit zadní část křesla z jeho sedadla!

Kroky k odpojení zadní části křesla

Krok první: Posaďte se do křesla a upravte jej tak, jak normálně sedíte. To pomůže zajistit, aby vaše záda nebyla vytažena ze zarovnání před prováděním jakýchkoli úprav.

Druhý krok: Sáhněte za židli, najděte hákový mechanismus pro sedadlo a vyvěste jej z místa, kde se připevňuje k záhybu mezi dvěma polštáři.

Krok tři: Zatáhněte za opěradlo židle, abyste ji uvolnili z místa, kde se připevňuje nahoře (nejvyšší bod).

Krok čtvrtý: Zatlačte na jedné straně dolů, když vytáhnete na druhou, a hákový mechanismus by měl znovu zapadnout na místo. Pokud to nefunguje, zkuste obrátit, jak na mechanismus tlačíte a táhnete.

Krok pátý: Posaďte se do křesla a zjistěte, jak to celé vypadá, když jste uvolnili sedadlo ze sklápěcího mechanismu.

Pokud je to příliš nepříjemné nebo vás po těchto krocích stále bolí části těla, nemějte obavy! Existuje mnoho dalších způsobů, jak se přestat cítit tak nepříjemně.

Jak zavěsit křeslo zpět na sedadlo

Krok první: Posaďte se do lehátka a zjistěte, jak je zavěšený vzadu. Krok dva: Určete, jak daleko chcete židli zajít, nebo jak vysoký úhel potřebujete k sezení z lehu.

Krok třetí: Položte jednu ruku na obě strany místa, kde se setkávají na zadní straně židle.

Krok čtvrtý: Vytáhněte směrem ven, od sebe, abyste ho odpojili. Pokud existuje západka nebo tlačítko, jak máte své křeslo připojeno vzadu, můžete to zkusit také zatlačit a zatáhnout- koneckonců existují dva různé způsoby, jak odpojit křeslo ze zadní strany!

Krok pátý: Posaďte se a užívejte si, jak pohodlnější jste teď, když je vaše židle odpojená.

Jak vyčistit špinavé křeslo

Krok první: Pokud máte lehátko pokryté tkaninou, první věcí, kterou musíte udělat, je vysát všechny volné nečistoty nebo nečistoty.

Krok dva: Dále použijte čistič čalounění a nastříkejte jej na židli rovnoměrnou vrstvou. Tím vyčistíte povrch od všech nečistot, které se na tkanině nahromadily.

Krok třetí: Nechte čistič několik minut vsáknout a poté jej setřete suchým ručníkem. Pokud zbývají nějaké nečistoty, opakujte tento krok, dokud nebudete spokojeni s tím, jak je vaše židle čistá. Potom pro dobré měření znovu vysajte!

Kroky k vysávání koženého lehátka

Krok první: Než začnete, otočte křeslo do polohy, která je nejvhodnější pro vysávání.

Krok dva: Vysajte prostor pod a za židlí a také všechny ostatní oblasti nečistot nebo nečistot na podlaze v její blízkosti. Tím zajistíte, že z vašeho nábytku budou odstraněny všechny nečistoty na úrovni povrchu.

Krok třetí: Vysajte zadní část lehátka. Dávejte pozor, abyste na kůži příliš netlačili, protože by to mohlo způsobit oděrky a jiné poškození.

Krok čtvrtý: Vypněte vysavač, odpojte jej od všech zdrojů napájení a přejděte ke kroku pět!

Jak šamponovat semišové lehátko

Krok první: Nastříkejte na povrch semišového lehátka malé množství čisticího prostředku na vodní bázi.

Krok dva: Jemně vmasírujte do materiálu pomocí hadříku nebo houby z mikrovlákna. Pokud potřebujete drhnout, buďte jemní a krouživými pohyby provádějte lehký tlak.

Krok třetí: Nechte vysavač nějaký čas zaschnout.

Krok čtvrtý: Opakujte kroky jeden až tři, dokud se tkanina nebude jevit jako čistá nebo na ní již neuvidíte žádné nečistoty nebo nečistoty. Tím zajistíte, že z vašeho nábytku budou odstraněny všechny nečistoty na úrovni povrchu.

Tipy, jak se starat o koženou židli

Krok první: Nastříkejte malé množství čisticího prostředku na vodní bázi na povrch vaší kožené židle.

Krok dva: Jemně ho vmasírujte do materiálu hadříkem nebo houbou z mikrovlákna, dokud na vašem nábytku nezůstanou viditelné stopy od špíny, prachu a nečistot.

Pokud potřebujete drhnout, buďte jemní a krouživými pohyby provádějte lehký tlak.

Krok třetí: Nechte vysavač nějaký čas zaschnout. Pokud to nemůžete udělat, použijte k urychlení procesu fén nebo ventilátor.

Krok čtvrtý: Naneste na povrch malé množství kondicionéru na kůži, vyhněte se prasklinám a švům.

Krok pět: Vezměte si znovu hadřík nebo houbu z mikrovlákna a jemně masírujte kůži, dokud není zcela potažena zvlhčovačem.

Nejlepší doba na údržbu je zhruba každých šest měsíců, aby nedošlo k vyschnutí nebo popraskání.

Kožený kondicionér nejen zvlhčí povrch, ale také obnoví jeho přirozený lesk.

Krok první: Několikrát je překrouťte a zkontrolujte, jak jsou všechny šrouby sedadla lehátka utažené.