Ultimate Guide to Cleaning White Markus Otočné židle

Otočné židle White Markus jsou oblíbenou volbou kancelářské židle. Může být obtížné je vyčistit, ale se správnými nástroji a znalostmi si už nikdy nebudete muset dělat starosti s tím, jak znovu vyčistit bílé otočné židle Markus.

Tento článek vám poskytne všechny potřebné informace o tom, jak tyto kancelářské židle správně udržovat a starat se o ně, aby vždy vypadaly co nejlépe!

Průvodce k čištění otočných židlí White Markus

Nástroje: Vysavač, rukavice určené k čištění (volitelně) a něco k odstranění nečistot hluboko v tkanině židle. Rád používám starý zubní kartáček nebo kartáček na nehty.

Pokyny

Vysavač: Nejprve židli důkladně vysajte, abyste odstranili veškeré volné nečistoty, které na ní jsou.

Čištění: Pomocí starého zubního kartáčku nebo kartáčku na nehty vydrhněte všechny švy a štěrbiny v textilním čalounění. To pomůže uvolnit nečistoty a úlomky hluboko uvnitř látky.

Oplachování: K opláchnutí všech uvolněných částic nečistot nebo odolných skvrn (pokud jsou stále přítomny) použijte hadřík namočený ve vodě. To může být pro mnoho čisticích prostředků těžká místa, takže se ujistěte, že používáte spíše něco jemného, ​​jako je mýdlo na nádobí, než kyselý čistič, který by mohl časem poškodit čistotu bílých otočných židlí Markus!

Sušení: Před opětovným použitím nechte vyschnout na vzduchu.

Jak dostanete skvrny z bílé židle?

Nejprve musíte zjistit, jak se skvrna dostala na vaši židli. Bylo to jídlo (jako čokoláda nebo káva), únik nějakého druhu (například červené víno), inkoust, špína? Jakmile zjistíte, jak k skvrně došlo a jaký typ materiálu byl použit při vytváření skvrny, pak pro vás bude snazší vědět, jak se toho nevzhledného místa nejlépe zbavit!

Pokud je na olejové bázi, jako špagetová omáčka nebo motorový olej-před spuštěním setřete přebytek papírovým ručníkem; pokračujte otřením všech zbytků, které zde zůstaly, pomocí komerčního čističe obsahujícího „ředidlo na barvy“ nebo jiného domácího odmašťovacího spreje. Vtírejte do povrchu, dokud se kapalina nevstřebá; důkladně otřete vlhkým hadříkem/papírovým ručníkem.

Pokud se jedná o skvrnu od jídla-odstraňte přebytek papírovou utěrkou a poté oblast ošetřete komerčním čističem obsahujícím „ředidlo na barvy“ nebo jiným domácím odmašťovacím sprejem; vetřete do povrchu, dokud se tekutina nevstřebá, důkladně otřete vlhkým hadříkem/papírovým ručníkem.

Pokud se jedná o inkoustové skvrny-otřete skvrnu alkoholem nebo vodou ze sady na doplnění plnicího pera (k dispozici ve většině obchodů s kancelářskými potřebami); před výměnou vycpávek na sedáky polstrujte několik minut a nechte zaschnout.

Pro odolnější skvrny použijte také lak na vlasy – dejte dítěti pět minut, než ho setřete.

Pokud se jedná o vodní skvrnu-navlhčete oblast čerstvou nebo studenou vodou z vodovodu a poté důkladně osušte; to by mělo odstranit většinu skvrn přirozeně, ale pokud máte stále potíže, naneste na povrch bílý ocet tak, že ho před použitím setřete pět minut papírovým ručníkem nebo vatou.

Jak čistíte bílou síťovanou kancelářskou židli?

Krok 1. Zametejte nepořádek.

Krok 2. Vysajte a otřete povrchy vlhkým hadříkem nebo mokrým vysavačem, je -li k dispozici.

Krok 3. Pomocí univerzálního čističe vyčistěte všechny rozlité skvrny, skvrny nebo skvrny na povrchu židle. Nastříkejte jej přímo na oblast, kterou chcete vyčistit, a poté jemně vydrhněte vatovým tamponem (nebo pro odolnější skvrny použijte také lak na vlasy).

Nechte pět minut sedět a poté setřete papírovým ručníkem; po vyčištění uvnitř i vně potahů odpružení sedadel důkladně opláchněte.

Krok 4. U vodních sportů-potřete místo bílým octem rozmíchaným ve studené vodě z vodovodu-dejte dítěti pět minut, než ho setřete!

Jak odstraníte skvrny z bílých vinylových židlí?

Skvrny jsou jedním z největších problémů bílých vinylových židlí. Nejlepší způsob, jak odstranit skvrny ze židle, je použít přípravek, který může proniknout hluboko do povrchu a rozbít částečky nečistot, aby je odstranil.

K tomu budete potřebovat něco jako univerzální čistič nebo dokonce šampon. Pokud čisticí kapalina sama o sobě nestačí, přidejte trochu octa pro extra výkon! Nechejte 20 minut působit a poté otřete jako obvykle.

Nezapomeňte, jak důležitá je prevence při práci s těmito druhy látek: vždy chraňte své odpružení sedadla buď potahy, nebo ochrannými potahy určenými speciálně pro povrchy, kde se bude podávat jídlo-to zahrnuje jakýkoli druh textilního materiálu , včetně směsí bavlny a polyesteru.

Jak dostanete Plíseň ze síťových židlí?

Stejně jako u jiných materiálů je důležité židli vyčistit co nejdříve. Plíseň se může rychle šířit a je obtížné ji odstranit, pokud ji necháte příliš dlouho.

Za tímto účelem smíchejte roztok vody a bělidla ve spreji nebo kbelíku (½ šálku na dva galony) a naneste přímo na plísně, dokud není nasycený.

Po 20 minutách otřete do sucha buď papírovými ručníky nebo hadříky, které byly předem vyprány v saponátu-pamatujte na to, jak důležitá je prevence při práci s těmito druhy látek: vždy chraňte své odpružení sedáku pomocí protiskluzových potahů navržených speciálně pro povrchy kde se bude podávat jídlo-to zahrnuje jakýkoli druh textilního materiálu, včetně směsí bavlny a polyesteru. “