Tipy & amp; Triky pro demontáž otočné židle Bob-O-Pedic

Chtěli jste někdy vědět, jak rozložit otočné křeslo Bob-O-Pedic? Existuje mnoho důvodů, proč to člověk může chtít udělat. Možná se hýbou, nebo to chce jen trochu vyčistit.

Ať už je důvod jakýkoli, v tomto článku vás provedeme tím, jak tyto židle rozebrat, aby mohly být znovu sestaveny správně a bez poškození!

Kroky při demontáži otočné židle Bob-O-Pedic:

Krok 1. Sejměte podložky na ruce ze židle. To lze provést uvolněním a odstraněním všech šroubů, které je drží na místě, rukama nebo šroubovákem. Odložte je prozatím na jednu stranu, protože je budete později potřebovat!

Krok 2. Odšroubujte a sejměte každou část nohou zpod sedáku pomocí rukou nebo šroubováku. Odložte je prozatím na jednu stranu, protože je budete později potřebovat!

Krok 3. Odšroubujte šrouby, které drží sedák na místě, a vyjměte jej z rámu židle. Mělo by to přijít hned a bez problémů.

Nyní, když jste odstranili všechny tyto kusy, jak rozdělíte rámeček? Pokud máte potíže, zkuste jednu stranu židle zvednout na koleno a jemně ji odtáhnout od druhé.

Nyní, když se skládá ze dvou částí (které by nyní mělo být opravdu snadné rozebrat!), Odstraňte každý šroub pomocí klíče nebo kleští. Šrouby po vyjmutí snadno vypadnou.

Vyžaduje nábytek z bobů montáž?

To závisí na židli, kterou si koupíte. Většina židlí je dodávána kompletně smontovaná, ale existuje několik modelů, které vyžadují menší montáž, například připevnění paží k rámu nebo zavedení způsobu čištění bobových nebo pedických otočných polštářů židlí.

Je důležité, aby si to zákazníci, kteří potřebují pomoc s montáží nábytku, uvědomili předem.

Jak funguje ruční polohovací křeslo?

Ruční polohovací křeslo je typ domácího nábytku, který uživateli umožňuje ovládat, jak moc se chce sklopit. U těchto židlí budete mít dvě loketní opěrky, a když je nebudete používat, lze je sklopit, aby křeslo místo úplného otevření připomínalo tvar písmene L. V případě potřeby se někdo může pomocí područek posunout zpět do sedu.

Jak sami přemístíte křeslo?

Pokud potřebujete křeslo polohovat sami, je nejlepší, když vám někdo pomůže. Možná budete chtít uchopit područky a vytáhnout je, když stojíte na špičkách nebo prstech, takže váha osoby bude také mimo jejich nohy. Může také pomoci, když jsou dva lidé a každý si vezme jednu loketní opěrku a tlačí najednou v opačných směrech.

Jak čistit otočnou židli Bob-O-Pedic?

Čištění otočné židle Bob-O-Pedic je poměrně snadné, ale budete potřebovat několik zásob. Některé z věcí, které jsou potřebné k jeho čištění, zahrnují:

Vysavač, jako je čalounický nástavec nebo hadice s kartáčovou hlavou na jednom konci a sáním na druhé straně pro vysávání celého nábytku od koberců po holé podlahy.

Čisticí roztoky jako mýdlo na nádobí, čisticí prostředek s neutrálním pH, ocet a vodní roztok (směs stejných dílů) nebo šampon na koberce.

Kartáče s měkkými štětinami pro odstranění veškerých tvrdých míst, jako je špína, z látky.

Suché ručníky k opláchnutí přebytečné vlhkosti, která po čištění zůstala

Kde mohu koupit otočnou židli bob o pedic?

Otočné křeslo Bob-O-Pedic je nejlepší koupit na Amazonu. Ceny jsou nejnižší a s Prime získáte dopravu zdarma! Najdete ho zde:

Lehátko je možné přemístit sami, pokud provedete následující kroky:

Položte nohy na jednu loketní opěrku a tlačte proti ní celou svou vahou. To způsobí, že se druhá loketní opěrka zvedne zpět, což vám usnadní vstávání ze sedadla, aniž byste byli v rovnováze.

Jakmile stojíte, oběma rukama nakloňte židli dozadu na jednu loketní opěrku. To způsobí, že se bude houpat dopředu a postaví vás do polohy, kde se můžete jednoduše opřít o sedadlo pomocí váhy horní části těla, dokud se nepřevrhne a nezapadne na místo vedle svého původního místa.

Před pokračováním se ujistěte, že se za touto konkrétní židlí nenacházejí žádné předměty, protože by se mohly při pokusu o přesun z jedné strany místnosti na druhou uvolnit.

Jak rozeberete lehátko Berkline?

Ve spodní části každé nohy jsou dva šrouby. Odstraňte je a pomocí páčidla nebo šroubováku oddělte židli od základny. Polštář sedadla je připevněn suchým zipem, takže jej lze v případě potřeby sundat, jak vyčistit opravu bobových nebo pedických otočných polštářů židle. Opatrně odstraňte šrouby a poté vyjměte základnu.

Jaké nástroje jsou zapotřebí k čištění polštářů otočných bob-o-pedic?

Páka nebo šroubovák bude fungovat. Klíč může být užitečný také v případě, že potřebujete povolit šroub, ke kterému je obtížné dosáhnout ručním nástrojem. Ve většině případů vám postup při čištění bobových pedických otočných židlí řekne, jaký typ nástroje je k práci potřeba.