The Ultimate Guide on How to Build a Kiser Black Rocker Recliner

Co potřebujete k vybudování lehátka Kiser Black Rocker? Odpověď není moc! Pokryjeme součásti, které jsou pro projekt potřebné, jak je dát dohromady a jak ho dokončit.

Tato příručka vás provede každým krokem při stavbě vlastního křesla Kiser Black Rocker Recliner s podrobnými pokyny, jak jej sestavit.

Kroky k vybudování kiser Black Rocker Recliner

Krok 1. Sestavení rámu

Určete, jak vysoký chcete, aby vaše křeslo bylo

Krok 2. Změřte a nařízněte dva kusy dřeva na každou stranu, udělejte je 13 „dlouhé se šířkou, která se rovná nebo je o něco menší než tloušťka druhého kusu dřeva. Jeden konec nařízněte pod úhlem, aby se vytvořil tvar pravoúhlého trojúhelníku.

Krok 3. Změřte a nařežte dva kusy dřeva na přední, zadní, područky, udělejte je 12 „dlouhé se šířkou, která je stejná nebo o něco menší než tloušťka druhého kusu. Jeden konec nařízněte šikmo tvoří tvar pravoúhlého trojúhelníku.

Krok 4. Připojte všechny čtyři trojúhelníky do párů (vložením šikmých řezaných konců do sebe) a upevněte je dohromady pomocí šroubů

Krok 5. Připojte všech šest kusů dřeva (vložením pravých úhlů do sebe). Měl by tvořit čtverec.

Krok 6. Označte, jak hluboko chcete sedadlo od předního dílu k zadnímu dílu, změřte tuto vzdálenost z obou stran a označte (existují tedy dvě značky). Nakreslete čáru od jedné značky k druhé.

Krok 7. Vezměte pilu a řezejte podél této linie, ale zastavte se zhruba v polovině

Krok 8. Použijte to jako šablonu pro všechny čtyři rohy vašeho sedadla, poté změřte, jak hluboko to chcete, a poté označte obě strany, abyste měli celkem čtyři značky.

Krok 9. Vyřízněte rohy svého sedadla pilou a dlátem.

Krok 10. Nasaďte závěsy tak, aby byly v jedné rovině se dřevem, ale ještě nebyly zašroubovány.

Krok 11. Umístěte dva šrouby skrz každý závěs do jednoho bočního dílu rámu (na obou koncích)

Krok 12. Z tohoto úhlu jej našroubujte na obě strany najednou

Krok 13. Umístěte závěsy v jedné rovině se dřevem, ale ještě nejsou zašroubované

Krok 14. Vložte dva šrouby skrz každý závěs do jednoho bočního dílu rámu (na obou koncích)

Krok 15. Z tohoto úhlu jej našroubujte na obě strany najednou.

Zvažte, jak hluboko chcete sedadlo, a pomocí ostří označte, kde se ve všech čtyřech rozích bezpečně nachází.

Krok 16. Vyřízněte rohy svého sedadla pilou a dlátem a ujistěte se, že změříte, jak hluboko to chcete. Vložte dva šrouby skrz každý závěs do jednoho bočního dílu rámu (na obou koncích).

Krok 17. Z tohoto úhlu jej našroubujte na obě strany najednou. Dbejte na to, abyste při utahování těchto šroubů netlačili na sedlo. Změřte, kolik palců od okraje rámu chcete mít mezeru mezi paží a židlí.

Krok 18. Udělejte dvě značky – jednu, kde je závěs zašroubován do odpovídajícího bočního dílu (na obou koncích). Zašroubujte šrouby bezpečně skrz tyto závěsy a utáhněte je. Pomocí paže zkontrolujte, zda je mezera tam, kde chcete.

Až budete spokojeni, pomocí vrtačky a šroubů zajistěte tyto dva kusy dohromady na obou stranách židle (na každém konci).

To bude, jak dlouho vaše paže mohou dosáhnout na vás jako uživatele, abyste měli pohodlnou pozici. Zašroubujte šrouby bezpečně skrz tyto závěsy a utáhněte je.

Jak pečovat o domácí kiser Black Rocker Recliner

Tip 1. Domácí křeslo Kiser black rocker se musí setřít vlhkým hadříkem nebo vysátím, aby se odstranil prach

Tip 2. Pokud si všimnete jakýchkoli slz, prasklin nebo prasklin na tkanině židle, okamžitě kontaktujte náš tým zákaznických služeb. Ozveme se vám co nejdříve a uděláme vše pro to, abychom vám židli vyměnili

Tip 3. Pokud tkaninu necháte neošetřenou, může se znečistit a nakonec se může odtrhnout od rámu

Tip 4. Aby byla vaše investice chráněna, doporučujeme vám zakoupit sadu potahů/návleků na čalounění. Ty jsou k dispozici ve většině obchodů s nábytkem nebo v online katalozích, jako je Amazon. Pokud nemají kryty ve vaší velikosti, můžete je snížit

Rada 5. Látka by neměla přijít do styku s žádným jiným povrchem. To může způsobit roztržení a také zkrátit životnost vaší židle

Tip 6. Pokud je to možné, uložte křeslo ve svislé poloze na rovnou podlahu nebo ke zdi, aby se nedotýkalo jiného předmětu a aby na otevřeném prostoru mohlo schnout

Tip 7. Pokud jej nemůžete uložit vzpřímeně, mělo by být lehátko uloženo na bok ručníkem nebo jiným materiálem pod nohy židle, aby bylo chráněno před vlhkostí, která se může dostat do vašeho koberce nebo podlahy. Pokud to není možné, doporučujeme jej skladovat venku, protože sluneční světlo pomůže jej vysušit.

Tip 8. Až budete připraveni křeslo použít, naneste na všechny nedokončené dřevěné povrchy tenkou vrstvu polyuretanu a před použitím židle otřete vlhkým hadříkem.

Rada 9. Řešení potřísnění: pokud dojde k nehodě na vašem nábytku, nepropadejte panice a nezlobte se, protože každý dělá chyby!