Srovnání Wallaway Recliner a AWall Snugger

V tomto blogovém příspěvku se podíváme na rozdíl mezi lehátkem Wallaway a AWall snuggerem. Wallaway a AWall Snugger mají mnoho společných rysů, ale existuje také několik rozdílů.

Rozdíl mezi lehátky Wallaway a Awall Snugger Recliner

Wallaway je navržen pro pohodlí a pohodlí. Má vestavěný topný systém, nastavitelnou opěrku hlavy s tlustým plyšovým polstrováním, opěrku nohou, kterou lze snadno upravit tak, aby vyhovovala vašim potřebám, a další.

AWall Snugger také nabízí mnoho ze stejného vybavení, ale nemá sklápěcí mechanismus ani topný systém.

Wallaway je také navržen s širokými zády a má nastavitelnou šířku, což znamená, že může ubytovat dvě osoby současně. AWall Snugger na druhou stranu tuto schopnost nemá.

Další podobností mezi těmito lehátky je jejich schopnost být použita jako jídelní židle nebo židle na stůl.

Výhody

Proč byste si jej měli pořídit: porovnejte cenu, styl a nastavitelné funkce Wallaway s AWall Snuggers, které jsou nejlepší pro vaše potřeby. Který z nich nabízí více z hlediska pohodlí?

Wallaway má co nabídnout z hlediska pohodlí a funkcí více než AWall Snugger. Z vnějšího pohledu mohou vypadat podobně, ale jsou velmi odlišní, pokud jde o to, co každý z nich nabízí pro potřeby spotřebitelů.

Pokud hledáte lehátko, které je atraktivní a elegantní s řadou funkcí, které vám poskytnou pohodlí a oporu při posezení, pak je Wallaway pro vás.

AWall Snuggers může být tím, co hledáte, pokud je nákladová efektivita vaší nejvyšší prioritou. Jsou o něco dostupnější než Wallaways, ale nabízejí méně všestrannosti, pokud jde o úpravu vašeho pohodlí.

Ceny: Lehátko Wallaway začíná na 428 $ a lehátka AWall Snugger začínají na pouhých 269 $! Je snadné vidět, že existuje cenový rozdíl, který stojí za zvážení.

Co je to Wallaway Recliner?

Lehátka Wallaway jsou navržena tak, aby nabízela elegantní a atraktivní design, který je pohodlný. Přicházejí s funkcemi, jako je schopnost upravit bederní opěrku, stejně jako individuální nastavení nohou.

Co je AWall Snugger Recliner?

AWall Snuggers jsou cenově dostupné pro spotřebitele, kteří hledají řadu funkcí. Nabízejí úhel sklonu od nuly do 100 stupňů a mají dvě polohy pro záda a nastavitelnou opěrku hlavy.

Jak se starat o Wallaway Recliner

Lehátka Wallaway jsou ideální volbou pro spotřebitele, kteří potřebují pohodlný, stylový a trvanlivý kus nábytku. Při péči o lehátko Wallaway postupujte podle těchto pokynů:

Před použitím vysajte nebo vytřepejte všechny volné nečistoty, abyste předešli poškrábání od prachu a nečistot, které se mohou časem nahromadit.

Dávejte pozor, abyste setřeli veškeré úniky, než budou mít šanci se vsáknout a způsobit poškození.

Na křeslo Wallaway nepokládejte nic, co by mohlo na povrch vyvíjet nepřiměřený tlak nebo tíhu, například zvíře (nepomůže, ale zabírá místo!) Nebo cokoli jiného těžšího, než je doporučeno pro použití s ​​tímto výrobkem.

K čištění látky použijte vysavač nebo měkký kartáč na veškeré volné nečistoty a prach, které se mohly nahromadit.

Pokud skvrny neodstraníte včas, vsáknou se do látky a způsobí poškození, které je obtížné odstranit bez poškození povrchu židle. Rozlitý materiál lze odstranit čisticím prostředkem na čalounění.

Pokud jsou rozlité látky ponechány na místě, mohou způsobit trvalé skvrny, které nemusí být možné odstranit bez poškození povrchu židle.

Jak zabránit skvrnám na Wallaway Recliner

K čištění látky použijte vysavač nebo měkký kartáč na veškeré volné nečistoty a prach, které se mohly nahromadit.

Pokud skvrny neodstraníte včas, vsáknou se do látky a způsobí poškození, které je obtížné odstranit bez poškození povrchu židle. Rozlitý materiál lze odstranit čisticím prostředkem na čalounění

Jak se starat o křeslo Awall Snugger

Pokud hledáte lehátko, které se snadno udržuje a je levnější než Wallaway, pak AWall Snugger může být to, co hledáte.

Chcete -li vyčistit novou židli, nejprve ji vysajte pomocí nástavce na čalounění.

Křeslo velkoryse nastříkejte nechemickým, nechemickým čisticím prostředkem na čalounění a nechte jej pět minut odležet.

Měkkým hadříkem nebo houbičkou setřete nečistoty z lehátka a ujistěte se, že na ně nebudete vyvíjet příliš velký tlak, abyste při tom nepoškodili vlákna látky.

Nakonec křeslo znovu vysajte vysavačem z tvrdé podlahy.

Jak zabránit skvrnám na Alin Snugger Recliner

Abyste se vyhnuli jakýmkoli skvrnám na vaší nové židli, vysajte ji před vložením jídla nebo nápoje vysavačem na čalounění.

Pokud se vám stane, že v této oblasti něco vylijete, zkuste to vyčistit malým množstvím vody a jedlé sody. Toto není toxické a můžete ho nechat sedět tak dlouho, jak je třeba, bez obav.

Pokud dojde k velkému rozlití nebo skvrnám, zkuste odstranit značku z povrchu židle peroxidem vodíku a mýdlem. Tyto dvě složky jsou ve většině případů bezpečné pro použití kolem tkanin.