Recenze otočné židle Dohney

Nevíme o vás, ale opravdu milujeme otočné židle Dohney. Máme jich doma i v kanceláři spoustu. A přestože rádi sedíme na gauči s našimi notebooky, někdy je příjemné sedět u stolu nebo u televize, aniž byste museli neustále vstávat.

Proto, když jsme slyšeli o této otočné židli dohney, která se může pohybovat o 360 stupňů, bylo příliš dobré na to, abychom se vzdálili! Pojďme se tedy blíže podívat na to, čím je tato židle tak skvělá – čtěte dále a získejte další informace!

Jak vysávat otočné křeslo Dohney

Otočte židli dohney do měkkého kartáčového nástavce nebo použijte čalouněný vysavač, pokud jej máte.

Běžnou chybou, kterou lidé při vysávání otočných židlí dohney dělají, je to, že to dělají shora dolů, protože tak to dělají na jiných nábytkových předmětech, jako jsou pohovky. To je špatný nápad, protože otočné židle dohney mají více zákoutí než ostatní položky nábytku, takže to budete muset udělat od základů.

Vakuová otočná židle dohney v sekcích – vysávejte jednu sekci po druhé, dokud nejsou všechny části hotové, poté přejděte k další sekci a opakujte, dokud není otočná židle dohney zcela čistá od částic nečistot. < /p>

Rozlití : používejte pouze studenou vodu; před opětovným používáním vysavače běžným způsobem vysajte suchým hadříkem nebo papírovým ručníkem (jak se vyhnout barvení viz níže).

Tipy pro údržbu otočných židlí Dohney

Abyste zabránili vzniku skvrn : položte plastovou fólii pod otočnou židli dohney při prvním vysávání otočné židle dohney po dodání otočných židlí dohney k vám domů.

Abyste se vyhnuli skvrnám na otočné židli dohney : otočte židli blot dohney suchým hadříkem nebo papírovým ručníkem před opětovným použitím vysavače jako běžnou rutinu (jak se vyhnout skvrnám na otočné židli dohney, viz níže).

Pomocí patentovaného postupu odstraňování plastů dohney, vysoce kvalitního kovového hardwaru a patentovaných vyrovnávacích koleček vytvořte nejvyšší kvalitu dohneywaru, jaký dnes na trhu najdete.

Výhody vlastnictví otočné židle Dohney

Otočná židle dohney je skvělým doplňkem vašeho domova nebo kanceláře. Jeho 360stupňová schopnost vám umožňuje pracovat pod jakýmkoli úhlem, aniž byste museli neustále vstávat.

Víme, že když máte kancelářský prostor s množstvím věcí rozmístěných všude (nebo děti, které si rády hrají na podlaze), může být tato židle velmi přínosná! To může být právě to, co potřebujete, abyste každý den zvládli více – přečtěte si nyní další informace o tom, proč je to pravda.

Jedna věc, kterou na této otočné židli dohney opravdu milujeme, je to, jak snadné je po použití vyčistit a v případě potřeby uložit v těsných prostorách; nejsou k dispozici žádné ruce ani kola, což znamená, že vám při práci nebude nic překážet.

Tato židle má odolný ocelový rám a pojme téměř každého, kdo váží méně než 250 liber, bez jakýchkoli problémů; Je to snadné nejen pro peněženku, ale také pro vaše záda! Potah sedačky z nylonové textilie zajišťuje, že tato položka vydrží mnoho let používání, než bude nutné ji také vyměnit.

Jak čistit otočnou židli Dohney

K čištění látky můžete použít vysavač k odstranění veškerých nečistot, vláken a vlasů, které se mohly nahromadit na sedáku.

Tento kryt můžete také snadno sundat a umístit do pračky k čištění pomocí vody nebo pracího prostředku a následně sušit na vzduchu.

Pokud jsou na povrchu látky viditelné nečistoty, před vložením do pračky se doporučuje bodové čištění; navlhčete savou bavlněnou utěrku teplou vodou a jemně otřete tyto oblasti, abyste je vyčistili.

Závěr

Na závěr, pokud potřebujete novou kancelář nebo televizní místnost/stůl do obývacího pokoje, který se může pohybovat o 360 stupňů, aniž byste museli neustále vstávat (což víme, že nikdo nedělá rád!), pak to může být co jsi hledal! Tato otočná židle dohney nabízí mnoho skvělých funkcí a také hodnocení spokojenosti zákazníků, takže by nebylo od věci investovat do jedné pro sebe.