Proč se podložky na zádech lehátka Lazy Boy zvedají? 2 tipy

Všimli jste si někdy, že se zvedají podložky na zadní straně lehkého lehátka? Může se to zdát jako malý problém, ale může to být docela nepříjemné. Dobrou zprávou je, že tento problém lze snadno opravit!

Tento blogový příspěvek vám ukáže, jak opravit dvě různé příčiny, proč se tyto podložky zvedají: volné pružiny a opotřebovaná tkanina.

Tipy, proč se zvedací podložky Lazyboy zvedají

Tip 1. Někdy jsou pružiny na vašem lehátku jen volné. To je obvykle rychlá oprava a vše, co musíte udělat, je dotáhnout ty pružiny! Chcete -li zjistit, zda to může být problém, sundejte jednu z podložek ze zadní části židle.

Oběma rukama zatáhněte rovně dolů na každou stranu, dokud nezaskočí zpět na místo. Opakujte tento postup na druhé straně a měli byste mít hezké a pevné lehátko!

Tip 2. Další možnou příčinou, proč se vaše lehátka Lazyboy zvedají, je to, že z vaší židle nosí látku.

Důvodem může být mnoho důvodů: vše od neustálého používání až po nahromadění nečistot a prachu na tkanině.

Jedním z příznaků toho může být, že si všimnete, jak vám pod polštářem lazyboy vyskakují malé kuličky náplně, nebo dokonce díra v tkanině!

Chcete -li tento problém vyřešit, stačí najít obchod s čalouněním a přimět je, aby vám jej nahradili novou tkaninou.

Jak vyměníte podsedák Lazy Boy?

Chcete -li tento problém vyřešit, stačí najít obchod s čalouněním a přimět je, aby vám jej nahradili novou tkaninou.

Co způsobuje zvedání polštářů Lazy Boy?

Časté používání, hromadění nečistot na tkanině nebo díry v podložce vašeho lehkého opěradla mohou způsobit zvednutí zadních vycpávek.

Lze kožená lehátka přestavět?

Ano, kožená lehátka lze přestavět. Čalounický obchod by k tomu měl mít službu a bude to stát asi 150-200 $ v závislosti na velikosti vašeho lehkého lehátka.

Co je Lazy Boy Recliner?

Lenošské křeslo je lehká židle, do které si lehnete a sklopí se.

Jaký je rozdíl mezi Lazy Boy Recliner a Easy Chair?

Hlavní rozdíl je v tom, že na lehátkových lehátkách pro chlapce je lze upravit tak, abyste si do nich lehli se zbraněmi nebo bez nich. Pohovky jsou obvykle pouze jedním ze způsobů, ale ne vždy pravdivé!

Jak vyčistit křeslo Lazyboy

Vaše lehátko by mělo být vysáváno každý týden, ale je také důležité rozpoznat čisté a čalounické skvrny. Chcete-li odstranit podložku na židli, budete muset najít místo, kde jsou šrouby umístěny na každé straně zadního zábradlí-obvykle čtyři nebo šest (v závislosti na tom, jak staré a jaký typ opěrného křesla máte).

Šrouby by měly být křížovým šroubovákem a obvykle se nacházejí na vnitřní horní straně místa, kam jde vaše paže. Dále vyjměte všechny čtyři šrouby-dva na každé straně. Jemně stáhněte opěrku zad zespodu, abyste odhalili „vnitřní fungování“ rámu vaší židle.

Nyní, když máte opěrku zad odstraněnou z rámu židle (horní a dolní), můžete vysávat nebo čistit na místě. Příště na to někdo vylije svůj nápoj-víte, co máte dělat!

Jak opravíte padající polštář?

Propadlý podsedák nemůžete opravit. Problém je v tom, že rám není schopen držet krok s váhou vašeho těla a bude nutné jej vyměnit. Možná se budete chtít podívat na náš blogový příspěvek „Jak nahradíte lenochovou podložku?“ další informace o tom, jak byste postupovali při výměně povislého lehátka.

Co potřebujete vědět o výměně opěrky zad Lazyboy?

Nejlepší je, když je rám vašeho LazyBoy Recliner prázdný, aby se při utahování šroubů na místě nezkroutil nebo nezlomil. Budete chtít změřit původní podložky papírem a vystřihnout je. Před řezáním si změřte výšku židle.

Pokud vyměňujete menší podložky, použijte jednu podložku na sedícího a pro větší zadní polštáře jsou potřeba dva-jeden na každé straně osoby, která v něm sedí.

Změřte, kam budou šrouby směřovat při připevňování nové podložky papírem, aby se shodovaly správně

Měli byste být schopni zakoupit náhradní podložky na záda v místním obchodě s nábytkem nebo online.

Pokud vyměňujete menší podložky, použijte jednu podložku na sedícího a pro větší zadní polštáře jsou potřeba dva- změřte také délku nové podložky a označte ji na papír.

Jaká je záruka na nábytek Lazy Boy?

Pokud potřebujete využít záruku na nábytek Lazy Boy, obraťte se na výrobce.

Jak zjistím sériové číslo židle LazyBoy?

Sériové číslo můžete vyhledat pohledem do spodního rohu jedné schránky na loketní opěrku nebo uvnitř zadního polštáře a bude na bílé nálepce.

Stojí lehátka Lazy Boy za cenu?

Lehátka Lazy Boy stojí za to kvůli své vysoké kvalitě a pohodlí.