Perfektní typ židle pro bolest ocasní kosti: 5 nejlepších možností

Pracovali jste na zadku a trpěli bolestí? Tady jsou typy židlí pro bolest kostrče, které vám pomohou uvolnit tlak z vaší kostrče.

Několik hodinová práce v sedě může způsobit zranění různých částí těla, jako jsou záda, krk a dokonce i kostrč. Není to tak, že by vám to mohlo zabránit v práci, takže je nejlepší mít nejdostupnější úlevu – dobrou židli!

Typy židlí, které pomáhají ulevit od bolesti zad>

Při bolestech kostrče je důležité použít typ židle, která mu pomáhá ulevit. Zde jsou odrůdy židlí, které vám pomohou.

  • Židle s pěnovými sedadly – Židle, které nemají pěnové sedačky, mohou být méně pohodlné, zvláště pokud vás bolí bolest v oblasti kostrče. Při výběru židle s pěnovým sedákem byste měli zvážit tloušťku, pevnost a hustotu.

Silnější pěna může podporovat větší osobu. Navíc materiály s vyšší hustotou bývají odolnější a odolnější. Pokud chcete pohodlné sedadlo, je důležité je zvážit.

  • Židle s krátkými sedadly – Krátké sedadlo je dobré při bolestech kostrče. Odstraňuje tlak z vaší kostrče tím, že ji nechává viset a bez přímého kontaktu.
  • Židle s kostrčovým výřezem/mezerou/dvojitým sedadlem- Židle tohoto typu jsou také ideální pro bolesti kostrče. Jsou navrženy speciálně tak, aby vyloučily přímý kontakt s vaší kostrčí.
  • Klečící židle – Tento typ židle je určen ke snížení namáhání zad. Některá klečící křesla však mají kostrčový výřez, takže jej můžete stále používat.

Na druhou stranu tento typ židle není ideální pro dlouhodobé používání, protože zakazuje pohyb nohou. Nejlepší je použít jej společně s kancelářskými židlemi.

  • Sedlová křesla – Soudě podle názvu pravděpodobně tušíte, že mají tvar koňského sedla. Máte pravdu!

Jelikož nemají područky a opěradla, prakticky se jim říká sedlové stoličky. Jsou výrazně vyšší než běžné židle, a proto by měly být spárovány s vyššími kancelářskými stoly.

Ačkoli původně zamýšlel zlepšit držení těla a snížit bolesti krku a zad, lidé s bolestí kostrče začali používat dělené sedlo sedlových židlí. Pomáhají zmírnit bolest a navodit produktivitu pracovníků.

5 nejlepších židlí pro bolest zadních kostí

Existují židle, které mají uvolnit tlak z vaší kostrče. Zde je pět nejlepších.

Skok Steelcase

Steelcase je považován za největšího výrobce kancelářského nábytku na světě – ano, čtete dobře. Není divu, protože jejich schodiště je nejoblíbenější ergonomickou kancelářskou židlí.

Specifický design židle je nejlepší při bolestech kostrče. Stejně jako očekáváte, že bude fungovat, nevyvíjí na kostrč žádný tlak tím, že ji necháte viset a bez přímého kontaktu. Další dobrou zprávou je, že mají specifický typ pro větší kamarády s hmotností až 226 kg.

Carmichael trůn

Tato židle, vyrobená ze zakladatele společnosti Carmichael Throne a jeho zkušeností s bolestí kostrče, je velmi ideální pro úlevu od bolesti kostrče. Má kanál, který se rozdělí na dva a ponechá páteř volnou.

Křeslo Gaiam

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších produktů společnosti Gaiam. Kuličková židle Gaiam je ergonomická židle, která zlepšuje zarovnání páteře a držení těla.

Má balanční míč, zadní opěrnou tyč, držák míče a čtyři kolečka. Může výrazně snížit nepohodlí na vaší kostrči.

Židle Hara

HaraTech je německá společnost, která vyrábí kancelářské židle více než 10 let. Společnost usilovala o vytvoření designu židle, který rovnoměrně rozděluje hmotnost, a vytvořila židli s dvojitým sedadlem.

Tato židle má patentované dvojité sedadlo a dělené opěradlo, díky čemuž je pohodlné nejen pro vaši kostrč, ale i pro záda. Je to tak dobrý úlovek!

Křeslo Zenergy

Jedná se o židli vyrobenou společností SAFCO, která vyrábí ergonomické židle, stoly, psací stoly a další kancelářský nábytek. Vypadá to divně, protože má nafukovací cvičný míč pokrytý síťovinou.

Křeslo povzbuzuje uživatele, aby seděli správně, což je dobré pro vaši páteř. Kromě vašich zad bude váš kostrč také milovat, protože je pro něj také dobrý. Kromě toho je sevřený pocit cvičebního míče také zábavný na sezení!

Jaké jsou příčiny bolesti v kostech a jak ji zmírnit?

Bolest ocasní kosti, nazývaná také kokcydynie, je obvykle způsobena zraněním nebo jiným traumatem vaší kostrče, což způsobuje zánět. Existují zvláštní případy, kdy se vyskytuje samostatně a bez jakékoli známé příčiny.

Bolest a bolest na jakékoli části vašeho těla jsou opravdu nepříjemné. Není se však čeho bát, protože bolavou kostrč lze snadno vyléčit.

Jen se předkloňte, když sedíte na koblihovém polštáři nebo polštáři ve tvaru V. Poté na postižené místo naneste led nebo teplo. Můžete také užívat volně prodejné léky proti bolesti, jako je ibuprofen nebo acetaminofen.

Závěr

Se všemi uvedenými informacemi budete schopni najít perfektní typ židle pro bolest kostrče. Pracovitý člověk jako vy nemusí trpět.