Otočné houpací křeslo Hampton Bay, které lze snadno postavit

Hampton Bay je známá a respektovaná společnost v nábytkářském průmyslu. Vyrábějí vysoce kvalitní výrobky, které se často prodávají za dostupné ceny, což je činí oblíbenými mezi mnoha majiteli domů.

Jedním z jejich nejoblíbenějších kusů nábytku je otočné houpací křeslo Hampton Bay. Tuto židli může postavit kdokoli s dostatečnou trpělivostí a dovedností, aby se mohl řídit těmito jednoduchými kroky.

Jak sestavit zahradní nábytek Hampton Bay

Krok první: Najděte rovný a stabilní povrch, na kterém budete židli sestavovat. Můžete to udělat tak, že na nerovný povrch položíte překližku nebo jiný typ plochého materiálu, protože při skládání nábytku budete používat obě ruce.

Druhý krok: Umístěte dva kusy dřeva navzájem rovnoběžně na horní část rovného povrchu

Krok třetí: Umístěte sedadlo na tyto dva kusy a ujistěte se, že je vycentrováno

Krok čtyři: Zašroubujte čtyři šrouby k zadním nohám. Než je položíte na rovný povrch, ujistěte se, že jsou pevně a pevně přišroubovány na každé noze.

Krok pět: Položte jeden kus dřeva vodorovně přes oba konce opěradla židle. To by mělo být provedeno pomocí šroubu na obou koncích z důvodu stability.

Krok šest: Opakujte kroky pět až šest přidáním další vodorovné desky těsně pod tento předchozí doplněk, abyste vytvořili tvar „X“ se třemi deskami celkem, kde při montáži otočné houpací židle Hampton Bay nakonec připojíte všechny čtyři nohy! < /p>

Krok sedm: Připevněte dvě zadní desky k přední části židle vyvrtáním otvoru do každé desky a zašroubováním jednopalcových šroubů

Osmý krok: Vyvrtejte otvory jak v horních vodorovných dílech, tak i ve zbývajících svislých sloupcích. Umístěte čtyři šrouby rovnoměrně od sebe na obou stranách v rovnoměrných intervalech.

Co je otočné houpací křeslo Hampton Bay?

Mnoho lidí neví, co je otočné houpací křeslo Hampton Bay. Otočná židle existuje již více než 100 let a dnes existuje mnoho různých variací. Jednou z běžnějších jsou houpací židle, které lze pomocí jedinečné čtyřnohé základny zvednout ze země.

Tento typ otočné houpací židle Hampton Bay představil v roce 1909 Američan Thomas Smith, který je původně vyráběl ve své garáži jako zahradní nábytek pro přátele a členy rodiny! V dnešní době najdete tyto typy rockerů od různých výrobců po celé Americe!

Funkce otočné houpací židle Hampton Bay

Otočná houpací židle Hampton Bay je obvykle konstruována s houpacím opěradlem a sedadlem, které lze nastavit tak, aby se houpalo ze strany na stranu.

Dlouhé rameno na židli se připojuje k nápravě nebo vřetenu, ve kterém se otáčí, takže uživatelé se mohou při odpočinku jemně houpat. Čtyři nohy židle jsou obvykle vyrobeny ze dřeva, zatímco rám je často vyroben z borovice nebo cedrového dřeva.

Obvykle tyto židle váží mezi 50 a 100 liber, když jsou plně sestavené – nejsou příliš těžké pro jednu osobu!

Tento typ otočného nábytku byl propagován jak dospívajícími dívkami, které chtějí mít ve svém pokoji vlastní prostor, tak matkami, které hledají pohodlné místo pro krmení svého dítěte v nočních hodinách.

Kroky ke stavbě otočné houpací židle Hampton Bay

Krok 1. Nejprve musíte shromáždit nástroje a zásoby. Budete potřebovat elektrickou vrtačku s bity šroubováku, šroubovák s křížovou hlavou, ochranné brýle (v případě, že na vás poletí nějaké kousky dřeva), kleště (na ohýbání věšáků na dráty nebo hřebíky do háčků), nůžky na stříhání lana na požadovanou velikost, elektrická pila (řezat desky tak, aby do sebe pěkně zapadaly).

Krok 2. Dále začněte stavět podle těchto jednoduchých kroků: ** vezměte jednu desku a položte ji podél země vodorovně přes dvě další desky a vytvořte tři sekce, každá o délce 12 palců.

To by vám mělo dát pět bodů, na které lze zasunout šrouby, aniž by zasahovaly do jiné části židle. Horní část by měla obsahovat nejvíce šroubů.

Krok 3. Dále vyjměte každou desku z vodorovné polohy a položte ji na konec, abyste vytvořili šest sekcí se čtyřmi mezerami pro šrouby mezi deskami

Krok 4. Jakmile to uděláte, položte všechny tři sady desek vodorovně dolů, ale ujistěte se, že jsou nakloněny pod úhlem 45 stupňů, takže horní část je vyšší než jakákoli jiná část vaší židle. Nyní pomocí šroubováku s křížovou hlavou vložte do těchto spojů co nejvíce šroubů, než je zcela utáhnete

Krok 5. Poté umístěte háky nebo drátěná ramínka kolem sloupku (kde se lamely setkávají) a konce k sobě pevně stočte a poté přeřízněte přebytečné kusy nůžkami. Pokud chcete ve sloupcích větší stabilitu, použijte dvě kovové desky vložené kolmo na sloupek. Nyní je čas otočit židli pravou stranou nahoru a do každého ze sloupků umístit čtyři šrouby (lamely by měly být nahoře), poté je pomocí šroubováku s křížovou hlavou utáhnout

Nakonec dokončete přidáním sedací podložky nebo jakéhokoli jiného zvláštního dotyku, který chcete.