Otočná kožená herní židle Homall Executive

Otočná kožená herní židle Homall Executive je skvělou židlí pro každého hráče. Je to nejen pohodlné, ale také má nastavitelnou loketní opěrku a opěrku hlavy, které poskytují maximální možnou podporu.

Otočná kožená herní židle Homall Executive je také k dispozici v mnoha barvách, takže můžete najít takovou, která se perfektně hodí k dekoraci vašeho pokoje. Jak ale tento typ nábytku přečalouníte? V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak znovu čalounit koženou herní židli Homall Executive s pokyny od začátku do konce!

K čemu slouží knoflík pod kancelářskou židlí?

Knoflík pod kancelářskou židlí slouží k nastavení, jak vysoko sedadlo vychází ze země, takže si můžete najít pohodlnou výšku. Některé židle mají místo knoflíků páky pro úpravu tohoto nastavení.

Při používání kancelářské židle s nastavitelnou výškou se budete chtít ujistit, že jsou vaše nohy na podlaze rovné, nebo se při psaní u stolu snadno převrátíte dozadu.

Pokud se nemůžete dotknout podlahy, zkuste sklopit sedadlo, dokud nebudete mít pocit, že je v dobré poloze, která vám umožní volný a neomezený pohyb, aniž byste se převrhli dozadu. Poté znovu zvedněte nebo sklopte sedadlo otočením zpět na kteroukoli stranu, kterou je třeba upravit – obě strany by měly být rovnoměrné!

Jak zajistím, aby se moje polštáře na gauči nepotopily?

Několik věcí k vyzkoušení by bylo:

Krok 1. Vycpání polštářů starými ručníky nebo jiným typem náplně, ve které ležíte. Váha jim zabrání v tom, aby se stejně potopili.

Krok 2. Přemístěte gauč od zdí a vezměte ho ven pro důkladné vysávání! To by mělo odstranit prach, špínu a zvířecí chlupy, které se mohly časem nahromadit.

Krok 3. Připnutí těžké přikrývky na zadní část pohovky, která pomůže vážit tyto tvrdohlavé polštáře! Jen se ujistěte, že je dostatečně volný, abyste mohli vstát na svůj nábytek, aniž byste měli pocit, že vás tento extra kus látky táhne všemi směry.

Co je to otočná kožená židle Homall Executive?

Otočná kožená herní židle Homall Executive je skvělou židlí pro každého hráče. Je to nejen pohodlné, ale také má nastavitelnou loketní opěrku a opěrku hlavy, které poskytují maximální možnou podporu.

Otočná kožená herní židle Homall Executive je také k dispozici v mnoha barvách, takže můžete najít takovou, která se perfektně hodí k dekoraci vašeho pokoje.

Jak předcházet škodám na otočné židli Homall Executive

Prevence poškození vaší otočné kožené herní židle Homall Executive je klíčová pro dlouhou životnost. Můžete vyzkoušet několik věcí, například používání polštářů na židlích, které nemají područky, nebo pravidelné přidávání koženého kondicionéru.

Kroky k tomu, jak Reupholster Homall Executive otočná kožená herní židle

Krok 1. Zakupte si otočnou koženou herní židli Homall Executive

Krok 2. Získejte rozměry své židle, včetně toho, jak je vysoká nad zemí a jak široká je zleva doprava.

Krok 3. Rozhodněte se, jaký typ látky chcete na čalounění: kůže nebo samet jsou oblíbené možnosti, které lze nalézt ve většině místních obchodů s nábytkem. Můžete se také rozhodnout pro něco jako žinylkový hadřík, který dodá texturu jinak obyčejnému kusu látky.

Krok 4. Najděte ve službě Obrázky Google vzor a vytiskněte si kopie, abyste měli dostatek materiálu pro případ, že během instalace dojde k chybám.

Krok 5. Odřízněte všechny kusy podle jejich potřebné velikosti; příprava dopředu šetří čas! Připněte jednu stranu na druhou pomocí bezpečnostních kolíků a okrajů, aby zůstala na svém místě.

Krok 6. U kůže pomocí žiletky nebo nože odstřihněte přebytečné kousky látky, které nejsou potřeba, a poté je pomocí lepidla na textil přilepte zpět na sedadlo vaší židle.

Krok 7. Abyste se ujistili, že máte dostatek náhradního materiálu pro chyby, změřte, jak vysoko od země a jak široký zleva doprava, než ho vystřihnete; nezapomeňte na to, kolik místa je na každé straně!

Krok 8. Změřte a přišpendlete jeden okraj dokola, dokud nebude vše pevně spojeno. Šijte ručně pomocí neklouzavého stehu (rovné šití) jehly šicího stroje, což povede k rovným liniím namísto texturovaných stehů, jako by to vytvářely cikcakové.

Pomalu prošijte obě vrstvy současně vhodnou jehlou šicího stroje pro látku, kterou používáte.

Krok 9. Před vyříznutím změřte a připněte, jak vysoká má být vaše židle; nezapomeňte na to, kolik místa je na každé straně!

Krok 10. Nakonec vše znovu ručně prošijte (rovné prošití) nebo použijte šicí stroj s protiskluzovým stehem (rovné šití).

Jakmile dokončíte, poskytnete sedadlu vaší kožené herní židle poslední pohled na všechna zmeškaná místa, která nejsou přilepená, která mohla být odhalena, když jsme odstranili naše staré čalounění a poté použili ochranný povlak na ochranu před špínou a tekutinami, jako je Fabric Guard.

Kožený kondicionér ve spreji má také vlastnosti proti vyblednutí pro případ, že by se někdo obával, jak bude za několik let vypadat jejich nová čalouněná herní židle.

Nakonec, když dokončíte čalounění své herní židle, postavte ji na původní nohy a obdivujte, jak hezky vypadá čalounění!