Lane Recliner: Pokyny k montáži

Lehátko Lane je oblíbený model, který najdete v mnoha domácnostech. Sestavit to není těžké, ale vyžaduje to určité nástroje a základní znalosti o tom, jak jde nábytek dohromady.

Tento článek vám ukáže, jak sestavit křeslo Lane rozdělením postupu na snadno sledovatelné kroky.

Kroky k montáži opěradla Lane

Krok 1. Nejprve vyjměte každý kus židle z krabice a položte ji na podlahu. Pokud pracujete s sekčním lehátkem, měly by být všechny kusy uspořádány uspořádaně. Opěradlo půjde na jednom konci s oběma pažemi směrem ven odtud, zatímco sedadlo je umístěno také na jejich příslušné konce.

Krok 2. Dalším krokem je připevnění opěradla židle k jejímu rámu pomocí šroubů a dalšího hardwaru, který byl dodán spolu s ní, pomocí křížového šroubováku nebo klíče. Ujistěte se, že žádný z těchto kusů příliš neutahujete, protože by se vaše lehátko hůře pohybovalo. Jakmile dokončíte montáž horní poloviny, překlopte ji a připevněte sedadlo.

Krok 3. Položte jednu stranu lehátka na rám a utáhněte šrouby, druhou polovinu položte dolů a zajistěte jej podobně. Ujistěte se, že tyto kousky příliš neutahujete, protože v opačném případě se bude vaše židle později hýbat. Jakmile jsou oba připevněni, překlopte židli a připevněte opěrku nohou.

Krok 4. Dalším krokem je přišroubovat zadní část nového křesla k rámu pomocí křížového šroubováku nebo klíče. Tyto kousky rozhodně neutahujte, protože by vám to později ztěžovalo, když je budete chtít přesouvat doma. Jakmile to bude hotové, otočte židli a připevněte druhou stranu zad.

Krok 5. Další je připevnění opěrek rukou a polštáře na krk na obou stranách, abyste dokončili pokyny k sestavení pokynů k montáži lehátka.

Co je to Lane Recliner?

Lane Recliner je pohodlný a pohodlný způsob, jak relaxovat doma. Je vybaven sklopným sedadlem, nastavitelnou bederní opěrkou, vestavěným držákem nápojů a dalšími! Lane Recliner má také naše patentované možnosti vytápění nebo masáže, které jsou ovládány snadno použitelným dálkovým ovládáním na loketních opěrkách.

Lane Recliner je dokonalým doplňkem vašeho domova. Je to ideální židle pro sledování televize, čtení knihy nebo hraní videoher! Lehátka Lane vás jemně obejmou, protože podporují záda a krk a zároveň vám poskytnou pohodlí, které vydrží celý den!

Díky patentovanému sklápěcímu mechanismu „nulové gravitace“ nabízí polohu nulové gravitace jedním dotykem. Lane Recliner také nabízí jedinečnou opěrku nohou „na skokanské prkno“, která vám umožní uvolnit nohy tím, že je zvednete nahoru a pryč od podlahy, což vám poskytne více prostoru pro nohy, abyste se mohli hýbat!

Co je součástí?

  • Křeslo s jedním lanem s jednou loketní opěrkou
  • Jedno dálkové ovládání

Bezpečnostní pokyny

Krok 1. Lehátka jsou navržena pouze pro vnitřní použití. Neměly by být používány na žádném jiném povrchu než na kobercové podlaze, tartanovém koberci nebo na ploše pokryté ochrannými podložkami nábytku a/nebo vybavené vestavěnými topnými prvky (např. Elektrickými rohožemi), které mohou udržovat povrch na bezpečné teplotě. .

Krok 2. Nepoužívejte žádné křeslo Lane v žádné oblasti, kde povrch podlahy nelze udržovat dostatečně teplý, aby se zabránilo omrzlinám nebo zamrzání nohou/prstů a dalších částí těla, jako jsou nekryté dlažby, kamenné podlahy, betonové desky s nedostatečným zahříváním pod nimi (např. sálavé teplo) atd.

Krok 3. Naklápěcí pásy by neměly být používány v oblasti, kde hrozí nebezpečí pádu, například na schodiště nebo poblíž nechráněných hran.

Jak hloubkově čistit sklápěcí pruhy

Polohovací křesla by měla být čištěna každé tři měsíce jemným mýdlem a vodou.

Nepoužívejte žádné čisticí prostředky, které obsahují bělidla nebo čpavek, protože by mohly poškodit látku na vašem nábytku, včetně lehátek Lane. Postupujte podle níže uvedených pokynů k hlubokému čištění lehátek v jízdním pruhu ::

Krok první: Umístěte křeslo do vany nebo podobné hluboké oblasti. K čištění použijte jemnou směs mýdla a vody, dávejte pozor, abyste na podlahu nerozlili žádnou tekutinu. Vyčistěte všechny povrchy nábytku se stejnou pozorností a péčí. Před přechodem na krok dva níže opláchněte ze židle všechny zbytky mýdla.

Krok dva: Vytvořte směs tří dílů bílého octa a dvou dílů vody v rozprašovači. Tímto roztokem nastříkejte látku a ujistěte se, že rovnoměrně nasytíte všechny povrchy, než přejdete na krok tři níže.

Krok třetí: Smíchejte jeden díl kukuřičného škrobu s pěti díly studené vody. Do této směsi navlhčete houbičku nebo ručník a jemnými krouživými pohyby jej vetřete po látce. Před přechodem na krok čtyři níže vyčistěte všechny strany židle.

Krok čtvrtý: Před opětovným uvedením do provozu nebo uskladněním nechte křeslo alespoň dvě hodiny schnout na vzduchu. Před uložením zbavte všech chloupků, nečistot a nečistot, které se mohou na látce nashromáždit.

Krok pět: Uložte křeslo na chladném a suchém místě, které je dobře větrané a mimo dosah jakýchkoli zdrojů tepla (radiátory, ohřívače prostoru).