Kroky pro uvolnění nábytku: Jak snadno uvolnit novou otočnou desku židle

Právě jste si koupili novou otočnou židli a máte potíže s uvolněním talíře? Není to tak jednoduché, jak to zní. V tomto blogovém příspěvku se podělím o to, jak snadno uvolnit novou otočnou desku židle, abyste se mohli vrátit k radosti z nákupu!

Kroky k uvolnění nové desky otočné židle

Krok 1. Umístěte desku rovnoběžně se stěnou. Požádejte někoho, aby zatlačil na sedadlo židle, zatímco vy používáte ruce a nohy jako páku k uvolnění tahem v opačných směrech.

Krok 2. Pokud to nefunguje, položte jednu stranu základny židle na tvrdý povrch, jako je stůl nebo stůl. Zatlačte rukama nahoru a snažte se pohupovat ze židle.

Krok 3. Pokud žádná z těchto metod nefunguje, můžete zvážit použití maziva (například WD40) k uvolnění a otočení částí mechanismu.

Krok 4. Uvolněte obě strany současně, aby bylo snazší se vrátit zpět na trať po dokončení tohoto procesu!

Jak odstraníte přilepenou základnu ze židle?

Existují tři možnosti, jak odstranit zaseklou základnu ze židle.

Nejprve použijte své ruce a nohy jako páku zatažením v opačných směrech přes spodní část sedadla a uvolněte jej. To nebude fungovat na všech židlích, ale stojí za to vyzkoušet tuto metodu, než se přesunete na jiné metody, pokud je to možné!

Za druhé, pomocí šroubováku odstraňte šrouby, které drží na základně, a vysuňte ji. Někdy to bude fungovat lépe, než když použijete ruce jako páku.

Zatřetí, pokud vám žádná z těchto metod nefunguje, zvažte vyzkoušení WD40 nebo jiného maziva určeného k vzájemnému uvolnění kovových částí!

Jak rozebráte hlavní židli?

Chcete -li rozebrat židli Mainstays, nejprve najděte šrouby na každé ze čtyř nohou a odšroubujte je. Jakmile to uděláte, ohněte rukama nebo jiným nástrojem, jako jsou kleště, dvě záložky umístěné uvnitř každé nohy. Vytáhněte sedadlo z jedné strany, dokud se neuvolní natolik, abyste mohli rukama ohnout další dvě poutka.

Tento postup opakujte pro každou nohu a až budete hotovi, vytáhněte opěradlo židle, dokud se z jedné strany nepřipojí. Posledním krokem je odstranění všech šroubů držících pohromadě obě části, což povede k tomu, že budete moci rozebrat hlavní desku z otočné desky.

Jak čistíte kolečková kolečka na židli?

Klíčem k kolečkovým kolečkům je, že jsou vyrobena z tvrdého plastu a lze je čistit jednoduchým otřením. Pokud je chcete vyčistit, aby vypadaly jako nové, doporučujeme použít čistič na bázi alkoholu nebo něco podobného. Budete potřebovat vodu, abyste sami odstranili veškerý zbytkový pot z kola, protože to způsobí, že se nebude točit tak hladce.

Jak mažete kolečka?

K namazání vašich koleček doporučujeme použít silikonový sprej. Pokud hledáte něco silnějšího – a to se nestává často – protože ostatní produkty rychle schnou nebo se odpařují, můžete použít WD -40 (nebo jakýkoli podobný produkt). Budete chtít umístit některé z nich do každého rohu i mezi každou sadu dvou kol.

Jak utáhnu uvolněné šrouby židle?

Prvním krokem je zjistit, jak moc jsou ve skutečnosti uvolněné, než se to pokusíte opravit. To pomůže, aby byl problém vyřešen, aniž byste hádali, jak těsné nebo jak dlouho by měly být utaženy. Jakmile to bylo stanoveno, existuje mnoho různých způsobů, které lidem při jejich utahování nejlépe fungují.

Pokud šrouby trčí ze židle, jedním ze způsobů, jak je utáhnout, je použít šroubovák a kladivo. Tím vytvoříte tlak na obou stranách, když ho budete kroužit rukama na místě.

Běžnější metodou, kterou většina lidí zkouší jako první, je použití imbusového klíče nebo šestihranného klíče, které lze za pár dolarů sehnat v jakémkoli železářství nebo centru pro domácí kutily.

Chcete-li to provést, jednoduše odšroubujte uvolněný šroub a poté jej znovu utáhněte zpět do původní polohy (dávejte pozor, abyste to nepřehnali). Pokud se tyto uvolněné šrouby stále tak často nevracejí, možná budete chtít zvážit přidání těsného zámku, který byl určen speciálně pro účely opravy nábytku. Můžete také dát lepidlo kolem místa, kde se uvolnily, aby zůstalo na svém místě.

Jak vyčistím kolečka na své kancelářské židli?

Všechny kancelářské židle mají kolečka, proto je důležité je čas od času vyčistit. Chcete -li rychle a snadno postupovat podle následujících kroků k čištění koleček na vaší kancelářské židli:

Čištění kol mýdlem & amp; Voda – Mýdlo nebo prostředek na mytí nádobí rozmíchejte v teplé vodě. Namočte houbu nebo hadřík do vody a otřete kolo. Opláchněte čistou, teplou vodou.

Čištění koleček bez mýdla – Smíchejte bílý ocet nebo citronovou šťávu s teplou vodou, abyste z koleček kancelářské židle odstranili mastnotu. Použijte starý zubní kartáček na těžko dostupná místa na paprscích vaší pracovní židle a na to, jak se připojuje k její základně.

Údržba koleček koleček kancelářské židle – K jejich údržbě použijte suchý kartáč, který je vyroben z kovových štětin, na kancelářských židlích, jejichž kolečka se časem zašpinila kvůli tomu, že do jejich prostor byly vtaženy nečistoty jinými předměty například věšáky na šaty, když zůstanou zavěšené poblíž.