Kolik stojí sedadlo La-Z-Boy?

Než se zeptáme, kolik stojí sedačka La-Z-Boy, pojďme se nejprve dozvědět, co je La-Z-Boy. Kultovní americká značka nábytku proslulá svým pohodlím a kvalitou. Čalounický nábytek vyrábí, uvádí na trh, dováží, exportuje, distribuuje a prodává ve společnosti La-Z-Boy Incorporated.

Společnost dováží, distribuuje a prodává také dřevěný nábytek a doplňky. Ve Spojených státech je společnost výrobcem/distributorem domácího nábytku a výrobcem polohovacích židlí.

Co je to místo k sezení?

Pohovka je kus nábytku se dvěma polštáři nebo je dostatečně široký na to, aby se do něj vešly dvě osoby.

Nejstarší milostná sezení přišla na počátku devatenáctého století. Pohovky pro dvě osoby se vyvinuly ze širokých čalouněných sedadel pro jedno, které bylo populární v roce 1700.

Protože se do nich vešly velké šaty, které nosily módní ženy. Sídlo lásky má své jméno podle toho, že ho mohou sdílet dva lidé, kteří sedí extrémně blízko sebe.

Rozdíl mezi pohovkou a sedačkou

Při zdobení domova máte spoustu možností. Nejprve musíte určit rozpočet, pak styl a nakonec nábytek, který se bude hodit do vašeho pokoje.

Pokud jde o zařizování obývacího pokoje, majitelé domů často stojí před rozhodnutím, zda použít klasickou sedací soupravu nebo sedačku. Přestože obě alternativy poskytují příjemné místo k odpočinku, existují tyto hlavní vlastnosti, které tyto dva kusy nábytku odlišují.

Velikost, cena a funkce pohovky a sedačky v domácnosti jsou různé.

Váš obývací pokoj slouží jako útočiště, pracovní zóna, domácí kino a herna. Díky tomu bude vaše sedačka sloužit k různým účelům. Mělo by zahrnovat všechny aspekty vašeho života.

Rozdíl ve velikosti mezi sedačkou a gaučem je nejnápadnější!

Pokud jde o velikost, láskyplná sedačka je přesně to, co je na plechu uvedeno: milostná sedačka. Je to kompaktní, útulný povrch, který je ideální pro mazlení se svými blízkými.

Dětská sedačka La-Z-regular Boy je asi 60 palců dlouhá a je menší než vaše běžná pohovka. Mezitím se pohovka prodlouží ze 75 na 91 palců.

Dalším náznakem je, kolik polštářů existuje. Množství polštářů slouží jako vizuální reprezentace dostupných sedadel.

Pohovka je navržena tak, aby pojala jednoho až dva jednotlivce pouze s 1-2 polštáři. Velikost každého polštáře se liší od sedátka k sedačce, ale těžko byste našli jeden s více než dvěma plnými polštáři.

Pohovka se dvěma polštáři by měla být schopna pohodlně usadit dvě osoby. Gauč je naproti tomu větší než pohovka a má v průměru 2–4 polštáře.

Samotné polštáře jsou obvykle delší a hlubší. Pohovka s dalšími polštáři zve mnoho lidí k pohodlnému odpočinku a relaxaci.

Náklady na vaše nové sedadlo, stejně jako vše na míru nebo na zakázku, se mohou lišit. Na výběr máme z různých kolekcí, z nichž každá má odlišný cenový rozsah. Konečné náklady na pohovku La-Z-Boy jsou dány její velikostí, tvarem, materiály a možnostmi.

Kůže a textilie

Výběr látky je prvním krokem při určování ceny sedačky. Pro sedačky La-Z-Boy je k dispozici více než 900 tkanin a kůží.

Každý má jinou cenu v závislosti na materiálu, vzoru a dalších faktorech. Například kůže může být o několik set dolarů dražší než tkanina. Kůže je naopak odolnější než bavlna a většině lidí se sedí pohodlněji.

At La-Z-Boy Home Furnishings & amp; Zdarma se můžete zdarma setkat s interiérovým designérem, který vám pomůže s výběrem látky.

Úpravy a příslušenství

Všechny naše sedačky mají řadu možností a vylepšení, ze kterých si můžete vybrat při zadávání objednávky.

Upgrady pro sedačky La-Z-Boy:

  • Manuální nebo Power Recline
  • Polštáře ComfortSeat s jádrem GEL
  • Polštáře FeatherLite
  • Možnosti povrchové úpravy dřeva
  • Opěrka hlavy a bederní opěrka

Tyto možnosti a upgrady zlepší fungování vaší sedačky a zároveň zvýší konečné náklady.

Kolik stojí sedačka La-Z-Boy?

„Kolik stojí sedačka La-Z-Boy?“ je typická otázka, kterou si klademe. Pohovky La-Z-Boy najdete ve více než 900 různých typech tkanin a kůží. Můžete si je také přizpůsobit řadou vylepšení a funkcí.

Všechny tyto úvahy ztěžují odpověď na tuto otázku. Vynasnažíme se však vysvětlit obecné cenové standardy.

Sedačka La-Z-Boy může stát kdekoli mezi 799 až 4 000 dolary, v závislosti na látce, doplňcích a vylepšeních.

Místa k sezení La-Z-Boy jsou často levnější než konkurenti jako Crate & amp; Hlaveň. Například La-Z-Boy nabízí nižší počáteční cenu pro své milostné sedačky od 799 USD. Loveseats ve společnosti Crate & amp; Barrel naopak začíná na 999 dolarech.

Získání nejlepší ceny

S jistotou můžete nakupovat na kterémkoli z našich míst, protože víte, že na pohovce La-Z-Boy získáte nejlepší nabídku. Záruka srovnávání cen od La-Z-Boy:

Pokud do 30 dnů od nákupu najdete identický předmět v novém a dobrém stavu za nižší cenu, společnost La-Z-Boy Home Furnishings & amp; Dekor bude odpovídat ceně a vrátí rozdíl z jakéhokoli místního obchodu (v okruhu 50 mil od našeho obchodu)

Nebo možná web autorizovaný výrobcem, který se dodává v okruhu 50 mil od našeho místa. Pokud si u objednávky zvolíte doručení s plným servisem, poskytnou vám rok bezplatných služeb.