Kolik Reupholster křesla Wingback: 3 užitečné faktory

Největší otázkou, se kterou jste se pravděpodobně setkali při přestavbě nábytku, je „jak moc přečalounit křeslo“. Pokud jste na pokraji koupě nového křesla a přemýšlíte, jaký způsob je výhodnější, věřte nám, když řekneme, že lepší čalounění vašeho starého je lepší.

Víme, byli jsme tam také. Ten okamžik, kdy jsme neměli tušení, jestli se naše peníze vejdou do částky, protože víme, že nic není levné, pokud jde o nábytek.

Křeslo s opěradlem je dobrá investice, zvláště pokud si koupíte takové, které vám poskytne pohodlí v chladném období, kdy si chcete odpočinout před krbem. Velmi útulný obrázek, že?

Náklady nějak závisí na práci, tkanině a na tom, jaká specifika máte na mysli. Pokud potřebujete zaznamenat všechny náklady na opravu křesla, jste na správném místě.

Kolik mám očekávat, že zaplatím za čalounění židle?

Čalounění židle může záviset na profesionálovi, který to udělá. Za obecnou cenu vám však můžeme poskytnout odhad. Tyto náklady závisí na tom, co vaše křeslo potřebuje.

Čalounění opěradla židle spolu s prací a dvorem vás vyjde zhruba na 50 až 2 000 dolarů. Většina spotřebitelů zaplatí kolem 400 dolarů za jediné polštářové křeslo, které potřebuje pouze látku ze tří yardů. Odhadovaná nejvyšší cena, kterou zaplatíte za čalounění, bude tedy 2 000 $.

<~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tkanina obvykle ovlivňuje náklady, buď si vyberete levnou, která vás bude stát pouze 70 až 80 $, nebo něco, co se pohybuje v rozmezí 200 $ a více. Větší nábytek potřebuje více látky než malý.

Doprava

Důležitá je také doprava, protože je nejlepší zvážit možnost nechat si ji čalounickou společností doručit k vašim dveřím, což z vaší strany způsobí méně starostí. Vezměte na vědomí, že se jich zeptáte předem, abyste mohli zvážit celkové náklady nebo částku, kterou zaplatíte.

Stav nebo stav

Kromě práce pracovníků se k ceně přidá také stav vaší židle. Vzhledem k tomu, že čalounění je také restaurování, bude na tom záviset stav vašeho křesla. Pokud existují jen minimální problémy, bude vás to stát méně.

Pokud však křeslo potřebuje více materiálů, jako jsou šrouby, dřevo a rámové pružiny, počítejte s tím, že bude o něco dražší.

Vyplatí se znovu čalounit židli?

Nákup nového může být lepší při záchraně všech problémů, protože někdy může jeho výměna stát méně. Pokud je vaše židle s opěradlem u vás delší dobu a jste k ní nějak připoutaní, můžete zvážit její čalounění.

Můžete se rozhodnout tím, že budete vědět, jak stará je vaše židle. V tuto chvíli na věku nezáleží. Pokud židli s opěradlem pravidelně používáte po mnoho let, existuje značná šance, že kvalita je pevná a potřebuje jen obnovu.

Můžete také zvážit materiály použité v křesle opěradla. Jak je na tom rám? Je vyroben z tvrdého dřeva?

Tyto materiály jsou dobrým základem pro židli. Znamená to pouze, že není vyroben z nízké kvality nebo je vyroben z plastu.

Měli byste také zvážit hodnotu židle pro vás. Můžete odrážet sentimentální hodnotu opěradla křesla. Pokud k němu máte připoutanost a nemůžete najít nic, co by jej nahradilo, vyplatí se čalounit.

Pamatujte, že čalounění je proces strhávání kusů, výměny polstrování křesla a tkanin a šroubů. Umožní, aby se židle v příštích letech stala cennější.

Kolik yardů zabere přečalounění křesla?

Čalounění židle bude vyžadovat novou tkaninu podle vašeho výběru. Obvykle to může vyžadovat tři až osm yardů látky, aby se vešlo na celou židli. Dvůr vás může stát 35 $, v závislosti na materiálu, který jste koupili.

K dispozici jsou levné. Nedoporučujeme je však kupovat, protože cílem čalounění je, aby vám židle vydržela více let. Nákup levných věcí, jako je plast, proto nebude stát za peníze.

Musíte určit šířku látky a může mít 36, 45, 54, 60, 72 a 118 palců. Kromě toho je třeba poznamenat vzor materiálu, protože existují látky, které se hodí pouze v jednom směru.

Pokud požádáte profesionála o čalounění vaší židle, zeptá se vás pouze, jakou látku byste chtěli použít. Proto musíte pečlivě vybírat a můžete si všimnout něčeho, co konkrétně chcete. Pokud však nějaký hledáte, proveďte měření a zvažte, zda pro případ nebudete mít trochu látky navíc.

Závěr

Doufáme, že jsme v tomto článku odpověděli na vaši otázku týkající se „jak moc přečalounit křeslo“. Pamatujte, že cokoli starého může být zase nové. Musíte jen najít vhodný materiál, aby tyto věci vydržely více let.