Kolik Loweho poplatek za sestavení sedací soupravy na terase

Nemáte čas ani trpělivost na umístění zahradního sedátka? Zdá se vám obtížné dodržovat tyto montážní pokyny? Lowe’s to všechno zvládne. Ale kolik stojí nízký poplatek za sestavení zahradního sezení?

Lidé zaměstnávají profesionály, kteří jim pomáhají s montáží postelí, psacích stolů, stolů, židlí, knihoven, zábavních center, konferenčních stolků, venkovního nábytku a dětských souprav.

Bez ohledu na styl nábytku nebo pokud jsou uvedeny pokyny, většina odborníků může dokončit práci. Mnoho montérů nábytku také poskytuje služby vyzvednutí, doručení a demontáže.

Protože skládání nábytku je oříšek, proč nezaplatit profesionálovi, aby to udělal za vás?

Co je to Loveseat?

Pohovka je jakýkoli gauč se dvěma polštáři, který je zhruba dostatečně široký, aby pojal dva lidi. Pohovky pro dvě osoby se vyvinuly z obecných čalouněných sedadel populárních v 17. století, protože se vešly do velkých šatů, které nosily módní dámy.

Lowe’s Assembly and Home services

Lowe’s se rozrostl z malého městského obchodu s hardwarem v Severní Karolíně na jedno z předních světových podniků pro domácí kutily. Tehdy a dnes se věnují pomoci majitelům domů, nájemcům a profesionálům při zlepšování jejich domovů a společností.

Není neobvyklé, že zákazníci získávají nesestavený nábytek online nebo z obchodu. Krabice zabírají ve skladu podstatně méně místa a obchodníci často nechtějí platit svým zaměstnancům za to, aby dali součásti dohromady.

Znamená to však, že budete muset sestavit nábytek. Skládání nábytku vyžaduje čas, který je v dnešní uspěchané společnosti vzácný, a vyžaduje použití vybavení, které mnoha jednotlivcům chybí. V důsledku toho je najímání služby montážního nábytku, jako je Lowe’s, jednoduchou odpovědí.

Kolik Loweho poplatek za sestavení zahradního posezení na terase?

Montéři nábytku obvykle účtují za kus. Celostátní náklady na práci při stavbě nábytku se pohybují od 120 do 175 USD, v závislosti na velikosti a složitosti, přičemž montáž rámu postele stojí v průměru 150 USD.

Náklady na montáž nábytku se liší. Jednoduchá židle stojí kolem 40 dolarů ve spodní části cenového rozpětí. Nejdražší položkou je stůl ve tvaru L ve výši 525 $. Sestavení nábytku vyžaduje čas a liší se podle velikosti a složitosti.

Náklady na montáž nábytku podle položky nábytku

Montér nábytku obvykle používá ceník montáže nábytku ke zjištění, kolik účtuje za každý kus. Ceny se liší v závislosti na složitosti od 40 do 500 USD.

Účtovaná částka zahrnuje pouze náklady na práci a nezahrnuje náklady na pořízení položky. Ceny v níže uvedené tabulce představují průměrné náklady na každou položku. Ceny se však vždy budou lišit podle počtu kusů, složitosti a velikosti objektu.

Ceny za sestavu nábytku podle místnosti

Montáž nábytku stojí mezi 40 a 525 dolary za kus nebo 40 až 75 dolarů za hodinu. Většina požaduje minimální hodinový poplatek za službu.

Montéři nábytku jsou zodpovědní za sestavení rozmanité škály nábytku pro každou místnost v domě, přičemž každá položka se liší velikostí a složitostí. Sestavení jednodušších dílů může trvat až hodinu.

Složitější mohou trvat až čtyři hodiny. Montér účtuje pouze za práci, nikoli za pořizovací cenu nábytku. Pokud máte mnoho kusů nábytku, které je třeba sestavit současně, mohou vám montéři nábytku nabídnout slevu.

Za první kus můžete zaplatit pravidelný poplatek a za každý další díl snížený poplatek.

Montáž venkovního nábytku

Náklady na montáž venkovního nábytku, jako je zahradní sezení, se pohybují od 40 do 180 dolarů, v závislosti na komponentě. Vydržet neustále se měnící počasí je obecně těžké a robustní. Musí být vhodně postavena tak, aby odolala nepříznivému počasí, byla pevná a trvanlivá. K dispozici je několik stylů venkovního nábytku.

Dodávka a montáž nábytku

Lowe’s a některé podniky montující nábytek také zajišťují dodávky. Při nákupu si můžete vybrat, zda nábytek necháte smontovat. Montážní služba se pak přidá během procesu pokladny.

Některé díly jsou sestaveny před odesláním. Ostatní prodejci vám poskytnou montér domů. Obvykle si můžete službu rezervovat sami, nebo musíte počkat, než vás kontaktuje montér nábytku a domluvit se na termínu schůzky.

Náklady na dodání se obvykle liší od nákladů na službu montáže nábytku.

Služba úklidu po shromáždění

Po dokončení instalace bude firma zabývající se montáží nábytku často poskytovat úklidové služby, které zahrnují odstraňování a recyklaci veškerých obalů, krabic a náhradních dílů. Některé podniky mají tuto službu ve svých cenách, zatímco jiné účtují poplatek za likvidaci, který začíná na 35 USD.

K sestavení nábytku budete muset sjednat službu s firmou montující nábytek nebo kutilem.

Závěr

Abych to shrnul, kolik stojí nízký poplatek za sestavení sedačky na terase? Bohužel mnoho jednotlivců platí někomu za stavbu nábytku, jako je Lowe, protože jim chybí vhodné nástroje nebo čas.

Lidé, kteří jsou zaneprázdněni, mají zdravotní potíže, jsou staří nebo mají malé děti, o které by se měli starat, může považovat za užitečné nechat si vyrobit nábytek.

Úkol je proveden za kratší dobu, než byste čekali. Většina firem účtuje poplatek za likvidaci vašich obalů.