Kdo vyrábí Everett Loveseat West Elm?

Možná jste si již zakoupili milostná sedátka od společnosti West Elm. Mají široký sortiment vysoce kvalitního nábytku. Nyní tedy budeme diskutovat o tom, kdo vyrábí Everett loveseat West Elm.

Seznámit se se značkou je stejně důležité jako znát její výrobce. To nám poskytne kompletní představu a znalosti o důvěryhodnosti značky bez ohledu na to, zda spolupracují s vynikajícími výrobci.

Nejprve se však pojďme podívat na základní pojmy.

Co je to místo k sezení?

Pohovka je židle určená pro dvě osoby, ale vzhledem malé pohovky. Je to skvělé pro oblast příliš malou, ale přesto musí sedět na velké pohovce.

Může také fungovat přidání větší pohovky. Někteří jednotlivci jej využívají k přidání sedadla do ložnice.

Postavy z minulosti vypadaly značně odlišně a vypadaly doslova víc než dnes. Obvykle to byla jen velká židle se dvěma sedadly, obvykle ve tvaru „S“. Židle byly proti sobě.

Co je Everett Loveseat?

Než se podíváme na to, kdo vyrábí sedátko Everett West Elm, dejte nám nejprve vědět, co je Everett loveseat. Everett loveseat je součástí jejich židlí Everett, které mají elegantní estetiku v polovině století.

Jeho skromná velikost, stejně jako zbytek řady, z něj činí ideální volbu pro menší místnosti, zatímco základní tvar mu dodává pohodlnou, ale přesto elegantní přitažlivost. Jeho robustní dřevěné nohy jsou obarveny čokoládou.

Ty jsou také odnímatelné. Je vyroben z ručně vyrobených dřevěných rámů a ručně dokončeného čalounění, aby byla zajištěna vysoká kvalita. Polštáře sedadel jsou zabaleny do vysoce pružné polyuretanové pěny obalené vlákny.

Rozměry této sedačky jsou 60 palců široké, 33 palců hluboké a 33 palců vysoké.

Co je West Elm?

West Elm je kus známého obchodu s nábytkem a domácími dekoracemi, který sdílí mateřskou společnost s Pottery Barn a Williams Sonoma. Zboží společnosti West Elm je mírné až aspirační a má moderní a současnou estetiku.

Přestože je většina zákazníků se svými nákupy spokojena, vyskytly se určité obavy ohledně trvanlivosti, vnímané kvality za cenu a dodání za určitých okolností.

Společnost West Elm debutovala v roce 2002 a okamžitě se etablovala jako průkopník v dostupném, levném a udržitelně vyráběném domácím nábytku.

Kvalifikovaný interní designérský tým společnosti West Elm produkuje každou sezónu originální kolekci a spolupracuje s umělci a nezávislými designéry po celém světě i na místní úrovni.

Firma také poskytuje ručně vyrobené a jedinečné nálezy z celého světa a spolupracuje s organizacemi, které podporují růst globálních řemeslných komunit.

West Elm prodává domácí zboží, které je dováženo z jiných zemí a montováno ve Spojených státech. Jejich nábytek je vyroben z masivního a upraveného dřeva, skla, mramoru, recyklovaného textilu, přírodních a umělých tkanin, betonu a dalších materiálů.

Výběr čalouněného nábytku, včetně několika pohovek a židlí, je vyroben na zakázku, což zákazníkům umožňuje vybírat z různých tkanin a povrchových úprav. V rámci svého poslání „nakupovat navždy“ West Elm dokonce prodává určité zboží pro ekologicky uvědomělého zákazníka.

Nyní, když jsme se dostali k základům, je čas na velkou otázku:

Kdo vyrábí Everett loveseat West Elm?

West Elm je ochranná známka společnosti Williams-Sonoma Inc., kterou lze dovážet nebo vyrábět v jejich továrně na Sutter Street.

Co je Williams-Sonoma Inc.?

Williams-Sonoma, Inc. je veřejně obchodovaná maloobchodní firma ve Spojených státech, která nabízí kuchyňské potřeby a domácí zboží. Hlavní sídlo je v San Francisku v Kalifornii, Spojené státy americké.

Se značkami jako Pottery Barn, Pottery Barn Kids, PBteen, Williams Sonoma, Williams Sonoma Home, West Elm, Mark a Graham a Rejuvenation má firma 625 fyzických a maltových poboček a distribuuje je do více než 60 zemí.

Williams-Sonoma, Inc. má také osm srovnatelných webových stránek a registr dárků.

Chuck Williams, jeho zakladatel, přeměnil v roce 1956 vášeň pro vaření a stolování s přáteli na malý podnik s velkým konceptem.

Založil obchod v kalifornské Sonomě, aby prodával francouzské nádobí, které ho zaujalo při cestování po Evropě, ale nebylo možné jej zakoupit ve Spojených státech.

Chuckova firma, která vytvořila precedens v péči o zákazníky, odstartovala a podnítila revoluci v americkém vaření a zábavě, která stále probíhá dodnes.

V následujících desetiletích jim kvalita našeho zboží, jejich schopnost najít nové tržní možnosti a jejich první přístup k podnikání lidem umožnily expandovat mimo kuchyň prakticky do každé místnosti domu.

Kromě toho přijetím nových technologií a technik interakce se zákazníky, jak vznikají, mohou neustále zlepšovat svůj nejlepší přístup ve své třídě k vícekanálovému maloobchodu.

Dnes je Williams-Sonoma, Inc. jedním z předních e-commerce obchodů ve Spojených státech, kde najdete některé z nejznámějších a nejoblíbenějších značek domácího zboží.

Nyní provozují maloobchodní prodejny ve Spojených státech, Kanadě, Portoriku, Austrálii a Velké Británii a také franšízy svých značek pro třetí strany na Blízkém východě, na Filipínách a v Mexiku.

Zákazníci si také mohou zakoupit své zboží prostřednictvím katalogů a online po celém světě.

Závěr

Zde končí naše diskuse o tom, kdo vyrábí Everett loveseat West Elm. Williams-Sonoma je veřejně kótovaná maloobchodní spotřebitelská firma v. Společnost má 625 fyzických a maltových poboček a distribuuje ji do více než 60 zemí.

Jsou jedním z předních e-commerce obchodů ve Spojených státech. Mezi jejich produkty patří Pottery Barn, PBteen, Williams Sonoma, West Elm a Mark and Graham.