Kdo dělá Albany Terrace Loveseat?

Možná jste někde viděli sedací soupravu Albany na terase a zajímalo by vás, kdo ji dělá? Dnes budeme diskutovat o Albany Parku.

Albany Park

Takže kdo dělá Albany terasu milující? Je to Albany Park.

Albany Park se specializuje na ručně vyráběné pohovky a polstrované židle vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Ve svých sekcích, sedačkách, křeslech, pohovkách a dalších kusech používají estetiku moderního a současného designu.

Albany Park získal pozornost od různých médií, včetně Architectural Digest, Forbes, PopSugar a Vogue Magazine, a sleduje více než 16k na Instagramu.

Zatímco nakupování nábytku není zrovna procházka parkem, také to nemusí být žádná fuška. Albany Park zaručuje, že jeho služby jsou snadno použitelné, a to tím, že nabízí malou rozmanitost. Jejich kolekce zahrnuje pohovky, sekce, sedačky, křesla a pohovky s jednoduchou, ale elegantní estetikou.

Zde jsou některé z nábytku Albany.

 • 84palcová pohovka Albany Kova

 • Vrátit se k základům není špatná věc. Pohovka Albany Park Kova 84 ”je jedním z nejklasičtějších designů pohovek na trhu.

  Tato pohovka Albany vyrobená ze 100 procent polštářů se směsí peří držených pohromadě díky robustnímu a v peci sušeném dubovém rámu vám snad poskytne celoživotní pohodlí podobné mrakům.

  Zadní polštáře jsou zcela čalouněné, otočné a odnímatelné. Aby vše zůstalo na svém místě, je podepřeno zužujícími se nožičkami z masivního dřeva.

  Tento gauč je k dispozici ve světle šedé nebo uhlově černé barvě a můžete mu přidat trochu barvy tím, že ho ozdobíte polštáři pro záblesk živosti.

  Tuto pohovku Kova 84 „musíte mít v každém obývacím pokoji a prodává se za 1585 USD (oproti 1790 USD).

 • 84palcová pohovka Albany Kova a pohovka

 • Předpokládejme, že se při sledování svého oblíbeného televizního pořadu ocitnete schouleni s miskou horkého máslového popcornu. V takovém případě je pohovka Kova Sofa 84 ” + Ottoman pro vás dokonalým gaučem, a tady je důvod: extra komponent přemění pohovku na dočasné lůžko.

  S takto pohodlným majetkem bude mnohem náročnější dostat se nahoru, abyste mohli provádět pochůzky nebo se procházet do své postele, když je čas zhasnout. Tento gauč Albany Ottoman Park má rám sušený v peci a plyšové polštáře ze směsi peří a vláken.

  Pěnový popruh a pružinový systém zavěšení zajišťují flexibilitu. Pohovka Kova Sofa 84 ” + Ottoman je k dispozici v černé a šedé barvě a stojí 1285 $, z 2485 $.

 • Albany Ẹkáàbọ̀ Albany Sofa

 • Pohovka Albánská kááb má zajímavé pozadí.

  Gauč Albany má fascinující modrý, oranžový a hnědý design z měkkého sametového materiálu. Pohovka Albánská pohovka je také k dispozici v alternativní západoafrické metodě sametu Akwaaba s barevnou kombinací zelených, oranžových a černých akcentů.

  Zákazníci si mohou také vybrat typ nohy, na kterou chtějí mít pohovku, od ořechu po zlatý kov. Pohovka Albany od Káàb byla dříve 1119 $, ale nyní je 995 $.

 • Albany Kova L-Shape a Ottoman

 • Kova L-Shape + Ottoman je považován za nejlepší gauč pro sledování hry vašimi přáteli a rodinou. Poskytuje vhodné místo k sezení vašich hostů. Aby byla pohovka prostornější a luxusnější, je vybavena dvěma extra přihrádkami.

  Vaši návštěvníci mohou zůstat déle, než se očekávalo, díky 100 % směsi peří na sedáky. Tento osman ve tvaru Albany ve tvaru L má vestavěný rám sušený v peci a odnímatelné, otočné polštáře sedadel podporované zužujícími se nožičkami bloku.

  Můžete přidat nějaké přikrývky krémové barvy, aby byly věci pro tuto velkou noc útulnější, která je k dispozici ve světle šedé nebo tmavě šedé. Cena Kova L-Shape + Ottomon je 2575 USD, což je úspora 1 500 USD z původního MSRP 4075 USD.

  Co přesně je sedačka?

  Pohovka je prostě židle pro dvě osoby, která vypadá jako malá pohovka. Připomíná trochu gauč a je určen k pohodlnému posezení dvou lidí. Jsou ideální pro malé prostory, které nemají dostatek místa pro velkou pohovku, ale přesto vyžadují sedadla.

  Místa k sezení byla obvykle o něco víc než nadrozměrná židle se dvěma sedadly uspořádanými do tvaru „S“. Sedadla byla uspořádána tak, aby stáli proti sobě.

  Pohovka je jakýkoli typ židle se dvěma sedadly. Navzdory této široké definici mohou být vyrobeny z jakéhokoli materiálu nebo designu. Loveseats lze nalézt v každé oblasti vašeho domu, stejně jako v parcích a zahradách.

  V posledních letech se z milostných sedadel vyvinuly malé pohovky o velikosti od 40 do 70 palců. Gauč je významnější než 70 palců, zatímco židle je cokoli menší než 40 palců.

  Místo konzervace místností může mnoho lidí ve svých domovech použít milostné sedačky, které jim dodají atmosféru a pocit luxusu. Sedací soupravy jsou běžně součástí sad obývacích pokojů, které obsahují další komponenty, například pohovky.

  Jaké jsou přepravní zásady v Albany Parku?

  Albany Park dodává výhradně ve Spojených státech. Všechny objednávky mají nárok na bezplatné doručení. Objednávky jsou obvykle doručovány mezi 3 až 5 pracovními dny pomocí jejich primárního přepravce, UPS Ground. Zákazníci dostanou sledovací číslo, které jim pomůže se sledováním dodávek domácího nábytku Albany.

  Závěr

  Tento článek odpovídá na náš dotaz, kdo dělá terasu Albany rád sedačkou. Zahrnuli jsme také část nábytku Albany, abyste si to mohli vyzkoušet!