Kde se zapojuje napájecí kabel do sedačky Amarillo?

Aktuálním trendem je používání pohyblivého nábytku. Přichází sedadlo Amarillo. Už to milujete? Ale kde je napájecí zástrčka do sedačky Amarillo?

Současný trend pohybu. Tam, kde byl pohyb pro lehátka vyhrazen, je nyní k dispozici v jídelních židlích, sedačkách, dokonce i v sekcích.

Pohovka s integrovanou opěrkou hlavy a opěrkou nohou, která je sklopná pomocí tlačítka, je elektricky ovládaná sedačka.

Co je to místo k sezení?

Pohovka je dvoumístná pohovka nebo kompaktní dvoumístná pohovka. Jinými slovy, sedačku A loveseat lze koupit buď samostatně, nebo jako součást obývacího pokoje s dvojitou židlí. Spodní prádlo může být vyrobeno v několika tvarech a formách, jako jsou vyšší područky na spodní části zad.

U sedací soupravy neexistuje žádný požadavek na pevnou délku, protože ji můžete umístit do různých místností a míst v různých poměrech. Měření loketní opěrky u loketní opěrky u lásky je mezi 48 a 72 palci.

Sedadlo lásky nesedělo ve dvojicích nebo aby se milenci navzájem viděli, navzdory svému jménu. Jejich původním účelem bylo poskytnout dámám další prostor k sezení v obrovských a přepychových róbách.

Pohovka se používá od začátku trendu, protože je ideální pro dvě osoby, aby se zúčastnily intimní diskuse. Takové místo mělo tvar S proti sobě, ale dnešní sedací souprava je sedací pohovka vedle sebe.

Co je to polohovací sedadlo?

Polohovací sedačky jsou dvoumístné pohovky se šikmými možnostmi a nastavitelným polohováním, poskytující volný čas a odpočinek pro domácnost, ať už jsou vyrobeny z kůže nebo látky. Ponořte se do luxusního luxusu polohovatelné sedačky!

Jak funguje sklápěcí sedačka?

Většina polohovacích sedadel je elektricky polohovatelná, takže pro provoz polohovacích poloh není nutné žádné fyzické cvičení. Snadno přístupné tlačítko, které je obvykle integrováno pod loketní opěrkou, bude zahrnovat konvenční polohovací gauč.

V určitých verzích je také dálkové ovládání. U několika výkonových modelů můžete změnit opěrku hlavy tak, aby byla maximálně ergonomická.

Rozdíl mezi elektrickými lehátky a manuálními lehátky

Primární rozdíl mezi ručním a elektrickým křeslem je, že elektrický sklápěč obsahuje vestavěné elektrické komponenty a spínače regulující a nastavující židli. Naproti tomu ovládají ruční polohovací křeslo s klasickou tažnou pákou.

Ruční polohovací křesla jsou jednoduchá a nemají žádné elektrické systémy, což značně usnadňuje jejich údržbu. Dokud se o židli staráte a nepoškodíte ji, měli byste ji udržet v dobré kondici po dlouhou dobu.

S motorizovanou židlí je to ale podstatně obtížnější. Elektrické součásti jsou náchylné k poškození nebo nesprávné funkci, což způsobí, že židle přestane fungovat a bude vyžadovat nákladnou opravu nebo výměnu součásti.

Pokud jde o pohodlí, jedním z nejvýraznějších aspektů motorového lehátka je, že je obecně k dispozici mnoho různých nastavení a poloh.

Ruční polohovací křeslo má často na výběr pouze jednu polohovací polohu a jednu polohu vsedě. Přesto mějte na paměti, že konkrétní elektrická křesla musí být umístěna v blízkosti zdroje energie, což může omezit umístění nové židle.

Power Amarillo Loveseat

Řada Amarillo nabízí tradiční pohodlí. Nejpohodlnější židle jsou lehátka a nelze si nevšimnout obrovských rozměrů této sady. Záda jsou více než 40 palců vysoká, což zajišťuje, že i nejvyšší patron má úplnou podporu hlavy.

Polštáře jsou 2 libry vysoce stoupající pěny, která je až o 20% hustší a odolnější než většina ostatních sedáků na trhu.

Tkanina je 100 % polyester a byla testována na 40 000 cyklech, takže je ideální pro rodiny. Baseballové prošívání dokonale doplňuje měkkou tkaninu.

Pohovka se nejen sklápí, ale také klouže. Konzola má vestavěný napájecí zdroj (nabíjí až čtyři produkty). Leggett a Platt® 180 ° ležící ploché mechanismy jsou nyní k dispozici! K dispozici je také pravidelné ležení nebo motorizované polohování stisknutím tlačítka.

Sedačky Power Amarillo měří 81 palců na šířku o 41 palců na výšku a 40 palců do hloubky.

Nakonec, kde se nachází napájecí zástrčka v sedadle Amarillo?

Uvnitř konzoly Amarillo power loveseat je mezi dvěma polštáři integrovaný napájecí zdroj, který dokáže nabíjet až čtyři věci, jako jsou vaše mobilní telefony a tablety, pro všechny vaše potřeby nabíjení.

Závěr

To je vše pro dnešní otázku o tom, kde se nachází napájecí zástrčka v sedadle Amarillo. Sezení je důležitou součástí každého domu, bez ohledu na váš styl nebo velikost místnosti.

Silová sedátka Amarillo Power patří mezi nejčastěji používané kusy nábytku v domácnosti, takže musí poskytovat praktičnost i estetickou přitažlivost.

Lehátka jsou pro mnoho lidí tou nejpohodlnější volbou pro sezení, když mluví s návštěvníky, sledují film nebo dokonce dřímají. Zkuste to tedy, pokud ne.