Kde nakoupit levné použité návleky na milostnou sedačku?

Pokud si chcete koupit kvalitní protiskluzovou podložku na své místo k sezení, ale nechcete se hrabat ve zbrusu novém, poradili jsme vám. Probereme, kde nakoupit levné použité návleky loveseat.

Na Amazonu a Wayfairu je spousta levných použitých návleků na loveseat. Vybereme ty použité položky, protože tento článek je o tom, kde koupit levné použité návleky na lásku. Zde je několik doporučení:

 • Snadno se pohybující 4dílný strečový měkký gauč

 • Easy-Going 4-Piece Slipcover je jednou z nejlepších alternativ, díky nimž se váš gauč bude zdát jako nový pro obyčejnou pohovku o délce 60 až 85 palců.

  Elastický potah s dlouhou životností se skládá z kombinace polyesteru a spandexu a je k dispozici v 18 různých odstínech, včetně neutrálních a barevnějších tónů červené a modré.

  Tento slipcover je pozoruhodný svým čtyřdílným designem: místo jednoho kusu látky, který se rozprostírá po celé pohovce, obsahuje různé potahy na gaučový rám a trojsedáky/opěradla.

  Poskytuje vašemu gauči výraznější vzhled a vysoce elastická tkanina vám skvěle padne.

  Tento slipcover se nejen snadno instaluje na váš gauč, ale také se dá prát v pračce, takže údržba je hračka.

  Kromě toho, pokud se znečistí pouze jeden polštář, můžete tento konkrétní kus jednoduše vyjmout a vyprat, čímž si ušetříte potíže s odstraněním celého potahu.

 • Northern Brothers Loveseat Slipcover

 • Slipcover Northern Brothers Loveseat Slipcover je nákladově efektivní a módní řešení pro aktualizaci zastaralé sedačky.

  Tento slipcover se nejlépe hodí na malé pohovky o délce 57 až 74 palců a je dodáván v různých krásných barvách – určitě najdete něco, co se vám líbí.

  Součástí třídílného designu jsou individuální potahy na dvoumístné nebo opěradlové polštáře, stejně jako rozsáhlejší potah na rám vaší sedačky.

  Slipcover je složen z měkké texturované látky s elastickými pásky kolem okrajů, aby dobře přiléhal, a lze jej prát ve studené vodě, pokud je znečištěný nebo špinavý.

 • Red Barrel Studio Spandex Recliner Slipcover

 • Předpokládejme, že se nemůžete zbavit myšlenky na rozchod se svým oblíbeným lehátkem. V takovém případě, i když už jsou lepší dny, se vám uleví, když uslyšíte, že obnovení vaší oblíbené židle je stejně jednoduché jako objednání této slipcover z Red Barrel Studio.

  Kryt z mikrovlákna má jemný komplexní kontrolní vzor a lze jej umístit na ruční nebo elektrické křeslo s pravou boční rukojetí.

  Slipcover je navržen tak, aby vyhovoval lehátkům širokým 24 až 33 palců a vysokým 29 až 37 palců. V zadních rozích má dvě elastická poutka, kterými se protáhnete k opěradlu židle, a dodají tak tvarově padnoucí vzhled, i když je jednotka nakloněna.

  Kryt má dokonce protiskluzové pěnové vložky, které udržují látku zastrčenou na místě pro čistý a definovaný vzhled.

  Slipcover Red Barrel Studio Recliner Slipcover je k dispozici v různých barvách a dokonce obsahuje vestavěnou kapsu na boku pro uložení vašeho oblíbeného čtecího materiálu. Pro jednoduchou údržbu je tkanina bez vrásek a lze ji prát v pračce.

 • Chránič nábytku Orvis Grip-Tight

 • Domácí mazlíčci mohou nepochybně zničit váš nábytek, a proto je chránič nábytku Orvis Grip-Tight výbornou investicí pro každého majitele domácího mazlíčka.

  Potah je k dispozici ve velikosti sedací soupravy (55 palců), pohovky (70 palců) a extra velkých gaučů (86 palců), stejně jako několik druhů tkanin vhodných pro domácí mazlíčky.

  Na rozdíl od jiných potahů, které pokrývají celou pohovku, chrání chránič nábytku Grip-Tight především sedadlo, paže a opěradlo vašeho gauče a jeho jedinečný tvar usnadňuje jeho vyjmutí za účelem čištění.

  Máte obavy, že kryt nezůstane na svém místě? Prosím nebuď! Obsahuje protiskluzovou podložku Grip-Tight, která jí neklouže po látce pohovky.

  Má také klapku, která je zastrčena pod sedáky a vážené klapky na pažích – všechny tyto funkce společně udržují potah přesně na svém místě, i když se na něm vaši psi pohybují.

  Navíc je materiál vybaven voděodolnou bariérou, která udrží váš nábytek v suchu, i když se váš mokrý pes rozhodne na něj zdřímnout.

  Je možné použít pokrývku sedací soupravy na židli a půl?

  „Židle a půl“ je židle nadměrné velikosti, do které se téměř vejdou dvě osoby. Je širší a hlubší než standardní židle, ale užší než sedačka. V závislosti na designu zad má židle a půl šířku 52 až 54 palců, hloubku 41 až 43 palců a výšku 30 až 40 palců.

  Vzhledem k tomu, že je neobvyklé najít židli a napůl zakrytou, budete se rozhodovat, jakou velikost slipcover použít, pokud ji nemáte vyrobenou na míru. Například standardní potah židle může být příliš tenký, protože dosahuje průměrné šířky pouze 47 palců. Na druhou stranu, potah na sedací soupravu může být příliš velký.

  Jaký druh potahu potřebuji, je -li připojen zadní polštář mé sedačky?

  Pro sedadlo s připojenými zadními polštáři budete potřebovat jednodílné nebo dvoudílné potahy. Kromě toho jsou k dispozici třídílné návleky, které poskytují přizpůsobené sedačky pro milovníky s odnímatelnými zadními polštáři (také známými jako polštáře na záda).

  Dvoudílný potah je vyroben z jednoho kusu pro základnu a opěradlo a dalšího pro polštáře sedadel. Třídílný protiskluzový potah obsahuje jednu část pro podlahu, jednu pro polštáře sedadel a jednu pro odnímatelné zadní polštáře.

  Závěr

  Tady je návod, kde koupit levné použité návleky loveseat. Za nové nemusíte utrácet značné množství peněz. Na internetu jsou ty kvalitní návleky na milostné sedadlo.