Kde je vyrobeno polohovací sedadlo Banetonville s konzolí?

Už jste někdy slyšeli o polohovacích sedačkách Banetonville? Pokud je to pro vás novinka, můžete na to být zvědaví. Pokládáte si tedy otázky, jako kde je polohovací sedadlo Banetonville s konzolí vyrobeno?

Co je to místo k sezení?

Mnoho párů si užilo rande na milostných sedadlech od 17. století a lze je najít po celých Spojených státech i v zámoří.

Loveseats jsou notoricky malé, postavené tak, aby pohodlně pojaly jen dvě osoby najednou. Je to hlavně kvůli jejich zmenšující se velikosti. Přesto poskytuje útulné prostředí pro pár.

Pohovka se může vztahovat na řadu možností sezení, včetně pohovky ve tvaru S, která umožňuje lidem sedět tváří v tvář na stejném gauči nebo základní dřevěné lavici se dvěma polštáři, ale dvoumístná pohovka je zdaleka nejběžnější. .

Podle slovníku je milostná sedačka jakýkoli typ židle se dvěma čalouněnými sedadly. Mohou však být vyrobeny z jakéhokoli druhu materiálu nebo provedení. Jsou také běžně vidět venku, stejně jako v parcích a zahradách.

Během několika posledních desetiletí se ze sedadel lásky staly kompaktní pohovky o velikosti od 40 palců do 70 palců. Jejich velikost určuje pohovky a židle.

Zatímco mnoho lidí se rozhodlo ušetřit pokoj tím, že ve svých domovech používá sedací soupravy, jiní dodávají vkus a pocit luxusu. Sedací soupravy se často prodávají jako součást obývacích pokojů, které zahrnují také pohovky a další vybavení.

Co je to polohovací sedadlo?

Uživatel sklopí záda a zvedne přední část lehátka, aby si odpočinul. Když je opěradlo sklopeno, páka na boku židle vysune opěrku nohou, a to buď ručně, nebo automaticky.

Stejně jako další funkce, jako je zahřívání, masírování a vibrace zařízení. Kromě toho jsou k dispozici verze hry pro vozíčkáře. Všichni jsou v dnešní době tak zaneprázdněni, že si chtějí dopřát, až se vrátí domů.

Silová sedátka se mohou sklopit stisknutím tlačítka. Takže lidem, kteří se chtějí vrátit domů a jít stisknutím tlačítka, se budou líbit polohovací sedačky.

Pro lidi, kteří mají rádi ve svém životě trochu luxusu. Pokud máte nastavení domácího kina, je to mnohem příjemnější. Během těchto dlouhých filmových večerů je střední konzola pohovky ideální pro uložení dvou nápojů.

Kde je polohovací sedadlo Banetonville s konzolou vyrobeno?

Ashley Furniture dělá Banetonville sklopné sedačky.

Nábytek Ashley

Kromě vstupních lavic prodává Ashley Furniture také povlečení a povlaky na polštáře a také ohniště na dvorek. Chcete -li zjistit, jak se vybraný nábytek vejde do prostoru, mohou klienti také použít nástroj Room Builder na internetu.

Pro své rozumné ceny a pravidelné propagační akce je nábytek Ashley v nábytkářském průmyslu známý. Kromě nákladů na výběr produktů a nákladů na dopravu a montáž se však ceny Ashley Furniture mohou lišit.

Zákazníci si mohou vybrat mezi standardním doručením k předním dveřím a prémiovým doručením v obchodě a online, včetně montáže nábytku. Aby dále nalákala klienty, nabízí společnost online nakupujícím zdarma doručení tisíců produktů.

Ceny ze šesti hlavních obchodů lze srovnat s výhradou konkrétních omezení. Nábytek Ashley navíc nabízí 30denní záruku úpravy ceny.

Finanční partneři společnosti mohou zákazníkům nabídnout financování na míru s odpovídajícím úvěrem. Ve většině případů jsou tresty od šesti do 72 měsíců. Mohou existovat výjimky a omezení toho, co je povoleno.

Skládací sedačka Banetonville s konzolí

Na vnější straně je kovová povrchová úprava. Jeho rámové konstrukce byly důkladně testovány jak v domě, tak na silnici, aby se zvýšila odolnost. Jeho rohy byly stmeleny, zablokovány a sešity dohromady, aby získaly extra sílu.

Jeho pruhy a vzory jsou navzájem dokonale sladěny. Podle standardů AHFA byly všechny textilie předem testovány na nositelnost a trvanlivost. Vysoce kvalitní pěna je zapouzdřena v jádru z nízkotavitelných vláken.

Pro robustnost a dlouhou životnost má kovové zasouvací sjednocené sedadlo. Kovová konstrukce podlahy zajišťuje pevnost a odolnost. Kromě toho jsou na sklápěcím mechanismu k dispozici neomezené polohy.

V sedacích částech je kožená zápalka a všude jinde vinylová. V jeho designu je použito šití Jumbo. Vyznačuje se 19palcovou hloubkou sedáku a 21palcovou výškou sedadla. Ramena odděluje šedesát osm palců.

Tři palce oddělují židli od zdi. Mezi sklopnou opěrkou nohou a podlahou je 21 palců. Šedesát osm palců je jeho zcela nakloněná délka. Aby mohla být dodávka realizována, musí mít vchod 34 palců na šířku, 40 palců na hloubku, 91 palců na šířku a 41 palců na výšku.

Sedadla Banetonville jsou luxusně hluboká, takže se do nich můžete ponořit, vykopnout si boty a užít si nádherný pocit z přírodní kůže.

Navzdory svému vzhledu ze syntetické kůže nabízí tento polohovací gauč veškeré požitky z pravé kůže za zlomek ceny kožené sedačky. Nikdy předtím nebyly líné dny a příjemné večery tak bez viny.

Aby uspokojila potřeby svých zákazníků, Ashley Furniture pokračuje ve strategickém vytváření nových produktů a agresivním přizpůsobování svých operací.

Jako přední světový výrobce nábytku se Ashley neustále snaží splnit a překonat očekávání svých maloobchodních partnerů a spotřebitelů po celém světě.

Závěr

Tento článek odpovídá na naši otázku, kde je polohovací sedadlo Banetonville s konzolou vyrobeno. Seznamte se se svým nábytkem před jeho koupí.